Оновлена інформація на фронті.
Росіяни обстріляли Харківщину, є постраждалі.
Верховна Рада продовжила дію воєнного стану та загальну мобілізацію.
Якщо цифровізувати корупцію – отримаємо цифровізовану корупцію? "Створюється група для перегляду рішень, які ухвалювали МСЕК. Три наступні місяці триватимуть перевірки. У листопаді МОЗ та Мінцифри представлять рішення щодо цифровізації проходження всіх етапів МСЕК", - зауважив очільник уряду. Чи буде це дієво чи породить ті ж виклики, але в цифромому форматі? "Лікувати соціальні проблеми цифровізацією" - це фуфломіцин? Свідоме чи несвідоме видавання бажаного за дійсне? Сіпкер: Костянтин Корсун, експерт з кібербезпеки.
Що не так з економічним бронюванням? Гість: Гліб Вишлінський, виконавчий директор Центру економічної стратегії.
У Грузії студенти вийшли на мітинг проти результатів парламентських виборів.
Парламент звільнив з посади генерального прокурора.
Байден заявив, що Україна повинна відповісти, якщо війська КНДР перетнуть кордон.
Як головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський відреагував на заяву путіна на саміті БРІКС щодо нібито оточення ЗСУ в Курській області. Актуальна ситуація на фронті: атаки окупантів на найгостріших Покровському, Курахівському та Лиманському напрямкам. Гість — Олександр Леонов, виконавчий директор центру прикладних політичних досліджень "Пента".
Примусити росію до миру. Переговори з росією можуть відбутися в Індії, — Зеленський в інтерв'ю Times of India. Наскільки це ймовірно? Які важелі впливу має Індія на рф? Однак, чи не відстоюватиме інтереси рф Індія? Брак грошей і людей заставить Путіна міняти спосіб ведення бойових дій, інформує Інститут вивчення війни. Проте чи підштовхне це путіна піти на мирні переговори? Андрій Єрмак заявив, що для початку переговорів із рф її війська мають відійти на позиції станом до 24 лютого 2022 року, але наразі на сході ситуація для нас вкрай непроста. Як заставити рф відійти на ці кордони? Натомість BILD зазначає, що рф планує завершити війну в 2026 році та захопити Харків, Дніпро та Запоріжжя, перетворивши Україну на аграрну країну. Гість — Олександр Шульга, доктор соціологічних наук, керівник Інституту конфліктології та аналізу росії.
В Іспанії кілька людей зникли після проливних дощів на сході та півдні.
ЄС запровадили нові мита на імпорт електромобілів з Китаю.
Розбір тексту Радіодиктанту національної єдності. Гості: Лариса Масенко, докторка філологічних наук, професорка, провідна наукова співробітниця Інституту української мови НАН України; Юлія Шелудько, виконавча продюсерка Українського Радіо, координаторка проєкту "Радіодиктант національної єдності".
"Аудіокнижка". Оксана Забужко, "Музей покинутих секретів".
"Хвилина класики". Едвард Гріг, Сон Борхільди із сюїти Сігурд Йорсельвард.
В "Укренерго" прогнозують найважчу за останні три роки зиму.
Прикордонники знищили протитанковий комплекс і станцію РЕБ ворога на Куп’янському напрямку.
Венесуела посідає перше місце в світі за обсягами розвіданих запасів нафти. Однак часи добробуту і демократії закінчилися ще наприкінці 80-х років ХХ століття. З 1998 року і до сьогодні країна перебуває в глибокій кризі. Прихід до влади Уго Чавеса, а потім його наступника Ніколаса Мадуро повністю змінило Венесуелу. Гість — Віталій Кулик, політолог, директор Центру досліджень проблем громадянського суспільства.
Почалися шкільні канікули: з якого віку можна залишати дитину саму вдома. На який час? Як підготувати дитину до самостійного проведення дозвілля? Безпековий аспект. Гостя — Олена Лізвінська, керівниця навчальних проєктів з безпеки дітей, психологиня.
Міжнародний фестиваль "Земля поетів". Коли відбудеться і в якому місті цього року? Десятки найкращих поетів та поеток різних поколінь зберуться в одному місці та в один час, аби започаткувати нову традицію в сучасній українській культурі під гаслом "Поети творять націю". Про це поговоримо з Ольгою Ольховою-Сухомлин - поеткою, засновницею книжкового застосунку LitCom, кураторкою спеціальної аудіопрограми "Голоси" на фестивалі "Земля Поетів", та Оленою Павловою - поеткою, програмною менеджеркою фестивалю "Земля Поетів".
Про перформативну лабораторію Lab for Ukraine і їхню прем’єру танцювального перформансу "В полі зору" — Ярина Шумська, одна із п'яти перформерок "В полі зору", авторка персональних виставок та проєктів, учасниця мистецьких подій та фестивалів перформансу в Україні та за кордоном.
Росіяни окупували два населені пункти на Донеччині.
У Києві виникла пожежа внаслідок падіння уламків БпЛА, є постраждалі.
Збройні Сили України продовжують операцію у Курській області Росії.
Як оптимізувати комплаєнс-процеси та захистити свій бізнес від ризиків. Гість — Михайло Кольцов, експерт з комплаєнсу, провідний фахівець YouControl.
Внаслідок нічної атаки дронами у Києві щонайменше 9 постраждалих.
НАТО передало Збройним Силам України карети швидкої.
Блогери і телеграм-канали: правові аспекти та етичні стандарти. Гість — Ігор Розкладай, заступник директорки Центру демократії та верховенства права.
Верховна Рада ухвалила закон про угоди корупціонерів зі слідством.
На Вінниччині взяли під варту чоловіка, який допомагав ухилянтам у незаконному перетині кордону.
Радіотеатр, як новий яскравий жанр почав розвиватися по всьому світу в 30-х роках минулого століття. На Українському Радіо — теж. Нині радіодрами все ще популярні, але це досить складний і дорогий продукт, який собі можуть дозволити лише потужні мовники.
Програму створено за фінансової підтримки Європейського Союзу. Її зміст є виключно відповідальністю Суспільного Мовника і не обов'язково відображає позицію Європейського Союзу.
Про фейкові відео, які ширяться в соцмережах, і показують різноманітні страждання людей начебто від війни, хоча насправді до війни вони стосунку не мають. До яких хитрощів вдаються автори фейків, аби збільшити охоплення своїх матеріалів?
На Харківщині внаслідок вечірнього російського обстрілу поранення отримали дві людини.
Сили ППО знищили 33 ворожих дрони, які атакували Україну цієї ночі.
Проаналізуємо наслідки масових нічних атак ворожих безпілотників на мирні міста. До яких маневрів вдається ворог, аби тероризувати цивільних українців. А також про застосування дронів на фронті: як і де їх використовують наші захисники? Гість — Юрій Федоренко, командир Батальйону ударних безпілотних авіаційних комплексів "АХІЛЛЕС" 92 ОШБр ім. кошового отамана Івана Сірка.
Сьогодні у Кривому Розі — день жалоби.
На Херсонщині внаслідок ранкового обстрілу поранено жінку.
1 листопада Польща запроваджує обов'язкову електронну реєстрацію для іноземних перевізників, зокрема українських. Що це означає? На які транспортні засоби поширюється? Чи готові виконати ці умови водії вантажівок/автобусів, які перетинатимуть кордон вже 1 листопада? І що буде з тими, які вже перебувають за кордоном? Про попередження польських фермерів поновити акції блокування кордонів... Гість — Володимир Балін, віцепрезидент Асоціації міжнародних автомобільних перевізників України.
На Донеччині внаслідок російських обстрілів загинула одна людина.
У Росії заявили про нічну атаку безпілотників.
Уряд схвалив експериментальний проєкт щодо надання субсидії для ВПО на оренду житла. Як це допоможе вирішити проблему забезпечення житлом людей на початку холодного сезону. І що наразі з законопроєктом про компенсацію за зруйноване житло для переселенців? Гість — Аркадій Петросян, голова Асоціації молодих ВПО.
У Кривому Розі помер чоловік, який після ракетного обстрілу перебував у лікарні.
На лінії фронту минулої доби зафіксували 175 бойових зіткнень.
Уряд схвалив експериментальний проєкт щодо надання субсидії для ВПО на оренду житла. Як це допоможе вирішити проблему забезпечення житлом людей на початку холодного сезону. І що наразі з законопроєктом про компенсацію за зруйноване житло для переселенців? Гість — Аркадій Петросян, голова Асоціації молодих ВПО.?
Внаслідок дронової атаки на столицю було пошкоджено дитячий садочок.
У Києві відсьогодні розпочинається опалювальний сезон.
Активізація з Людмилою Тягнирядно
Як громадська організація Frontline.care збирає донати на військо та закриває його основні потреби? Гості: волонтери громадської організації Frontline.care Микола Рибитва та Лідія Волкова.
У Херсоні попередили про можливі перебої з електропостачанням.
СБУ затримала 4-х російських агентів, які наводили російські КАБи на оборонців Донеччини.
Активізація з Людмилою Тягнирядно
Як громадська організація Frontline.care збирає донати на військо та закриває його основні потреби? Гості: волонтери громадської організації Frontline.care Микола Рибитва та Лідія Волкова.
У Херсоні внаслідок російських обстрілів горів гаражний кооператив.
Міноборони скоротило список речей, які військові мають повернути після служби.
Щеплення від грипу можна буде робити і в аптеках? В Києві вже перша аптека отримала дозвіл на проведення вакцинації населенню — міністр Ляшко. За яких умов і коли такі послуги надаватимуть інші аптеки? Що для цього буде потрібно як аптекам, так само і пацієнтам, які захочуть зробити вакцинацію? Гості: Ірина Суворова, директорка громадської спілки "Аптечна професійна асоціація України", кандидатка біологічних наук; Ольга Орач, заступниця керівника сектору корпоративних питань та юридичної практики мережі "Аптека 9-1-1".
На Харківщині внаслідок нічної дронової атаки травмовано жінку.
У Києві на місці падіння уламків російських дронів завершено рятувальні роботи.
Законопроєкт про Рахункову палату ухвалять в редакції, що суперечить вимогам країн G7. Гість — Іван Лахтіонов, заступник виконавчого директора ГО Трансперенсі Інтернешнл Україна.
Сили протиповітряної оборони збили вночі 33 російські безпілотники.
Більшість островів на Дніпрі перебуває під контролем України.
30 жовтня – День народження Михайла Бойчука, художника, засновника "бойчукізму", мистецького стилю, що поєднував візантійські традиції з європейськими новаціями та українським народним мистецтвом. Розстріляний разом зі своїми учнями і послідовниками у 1937 році. На зв'язку — Олена Осадча, ректорка Київської державної академії декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука.
3 людини загинули та ще 15 – дістали поранення на Херсонщині минулої доби.
На лінії фронту минулої доби зафіксували 175 бойових зіткнень.
Що не так з економічним бронюванням? Гість — Гліб Вишлінський, виконавчий директор Центру економічної стратегії.
Російські бойовики вночі атакували столицю безпілотниками.
Прокуратура Грузії почала розслідування щодо можливих порушень на парламентських виборах.
30 жовтня відзначають День обізнаності про цукрову залежність. Неправильна харчова поведінка і цукрова залежність: чи дійсно цукор може стати "наркотиком" для організму і викликати залежність, позбутися якої непросто. Про солодощі, здобу і здорове харчування. Гість — Отто Стойка, лікар Київського міського центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України, кандидат медичних наук, член Асоціації дієтологів України, експерт з громадського здоров'я.
Сили протиповітряної оборони збили вночі 33 російські безпілотники.
Міжнародні партнери долучаться до зведення захисних споруд на енергооб'єктах.
Які нові сервіси пропонує Сервісний центр МВС. Гість — Роман Баціц, заступник начальника відділу впровадження електронних послуг управління організації реєстраційної діяльності та допуску водіїв до керування транспортними засобами ГСЦ МВС.
У Харкові затримали вченого, який допомагав росіянам удосконалювати "Шахеди".
Південна Корея розглядає постачання снарядів в Україну у відповідь на війська КНДР у Росії.
Про шлюби без реєстрації чи так звані цивільні шлюби – вони досить поширені, і за українським сімейним законодавством, прирівнюються до офіційних. Втім, процес доказування таких шлюбних відносин - у разі необхідності – завжди складніше, ніж коли стосунки жінки та чоловіка зареєстровані офіційно. Які права матиме цивільна дружина, якщо чоловік-військовослужбовець, з яким вона проживала у фактичних шлюбних відносинах, загинув на війні? А якщо він не встиг розлучитися і офіційно перебуває у попередньому шлюбі?... Як довести, що чоловік-військовослужбовець був біологічним батьком дитини, народженої у так званому цивільному шлюбі? Що може бути доказом, окрім тесту ДНК? Гостя — Валентина Беніцька, адвокатка.
Секретний додаток до одного із пунктів Плану перемоги був опублікований у пресі попри конфіденційність.
На Херсонщині внаслідок ворожих обстрілів загинув чоловік.
Про шлюби без реєстрації чи так звані цивільні шлюби – вони досить поширені, і за українським сімейним законодавством, прирівнюються до офіційних. Втім, процес доказування таких шлюбних відносин - у разі необхідності – завжди складніше, ніж коли стосунки жінки та чоловіка зареєстровані офіційно. Які права матиме цивільна дружина, якщо чоловік-військовослужбовець, з яким вона проживала у фактичних шлюбних відносинах, загинув на війні? А якщо він не встиг розлучитися і офіційно перебуває у попередньому шлюбі?... Як довести, що чоловік-військовослужбовець був біологічним батьком дитини, народженої у так званому цивільному шлюбі? Що може бути доказом, окрім тесту ДНК? Гостя — Валентина Беніцька, адвокатка.
За 2,5 кілометри від Куп'янська перебуває російська армія.
100 відсотків громад підготувалися до опалювального сезону.
Прокурорські пенсії і законопроєкт про нові підстави для відстрочки й військового обліку за кордоном. До Верховної Ради подали законопроєкт, який має врегулювати питання прокурорських пенсій. Гостя — Ірина Корженкова, аналітикиня Центру спільних дій.
На Куп’янському напрямку на Харківщині росіяни проводять активні наступальні дії.
У столиці відсьогодні розпочинають опалювальний сезон.
За підтримки ветеранського фонду створили понад 700 робочих місць — виконувачка обов’язків виконавчого директора УВФ Ніна Роговець.
Зеленський підтвердив, що Україна просила ракети Tomahawk, і обурився через злив секретної інформації.
Повені в Іспанії забрали життя щонайменше 62 людей.
Як живуть і борються за свої громадянські та політичні права сучасні жінки в ісламських країнах. Чи можуть вони реалізувати своє бажання вчитися, працювати, водити машину або виходити чи не виходити заміж, обиратися до місцевих чи вищих органів влади. Гостя — Наталя Малиновська, кандидатка політичних наук, доцентка кафедри національної безпеки та політології Національного університету "Острозька академія".
У Харкові затримали вченого, який допомагав росіянам удосконалювати "Шахеди".
Парламент скасував підвищення зарплат українським прокурорам.
Як живуть і борються за свої громадянські та політичні права сучасні жінки в ісламських країнах. Чи можуть вони реалізувати своє бажання вчитися, працювати, водити машину або виходити чи не виходити заміж, обиратися до місцевих чи вищих органів влади. Гостя — Наталя Малиновська, кандидатка політичних наук, доцентка кафедри національної безпеки та політології Національного університету "Острозька академія".
Ситуація на фронті: росіяни атакують, бої тривають.
Росіяни обстріляли Куп’янськ, є поранені.
У Києві розгорнули гуманітарний штаб через атаку росіян.
Робота Верховної Ради під час війни. Огляд головних рішень.
США запровадили санкції проти людей та компаній, причетних до постачання передових технологій російській армії.
Прийдешня зима може бути однією з найскладніших, підготовка триває.
Секретар РНБО Олександр Литвиненко у Верховній Раді заявив, що зараз призвано 1 млн 50 тисяч громадян, планується призвати понад 160 тисяч осіб. Водночас за офіційними даними 3,4 мільйона людей оновили свої дані, але 6 мільйонів не оновили. Наскільки наші потреби відповідають можливостям, і як зводити ці параметри. Гість — Євген Дикий, ветеран АТО.
Як Єврокомісія оцінює прогрес України на шляху до ЄС?
Як оцінює публікацію у ЗМІ секретної інформації з “Плану перемоги” Володимир Зеленський?
Вибори у США: які настрої панують у американців? Ексклюзивне включення з Північної Кароліни.
Про ситуацію в сфері безпеки і оборони. Чи є вона критичною, які рішення влади можуть виправити її? Гість — Ігор Лапін, народний депутат України 8-го скликання, спецпризначенець, учасник бойових дій російсько-української війни.
Військові з Північної Кореї вже в Україні.
В Іспанії зростає кількість загиблих через повені.
Про ситуацію в сфері безпеки і оборони. Чи є вона критичною, які рішення влади можуть виправити її? Гість — Ігор Лапін, народний депутат України 8-го скликання, спецпризначенець, учасник бойових дій російсько-української війни.
Росіяни продовжують атакувати цивільних українців, є жертви.
Засідання Контактної групи з оборони України на базі "Рамштайн" відбудеться найближчими тижнями.
Литва передала Збройним Силам України санярди та інше.
Європа збільшила постачання російського газу: чому не вдається його обмежити? Гість — Михайло Гончар, президент Центру глобалістики "Стратегія 21".
На які реформи Україні потрібно звернути особливу увагу на думку Єврокомісії?
Вибори у США — які настрої панують серед американців?
Україна готується до зими. Які варіанти розвитку подій розглядають?
Світ спорту з його найцікавішими і найважливішими подіями. Інтерв'ю з тренерами та спортсменами, розповіді про нові досягнення, аналіз поєдинків та змагань.
Про фейкові відео, які ширяться в соцмережах, і показують різноманітні страждання людей начебто від війни, хоча насправді до війни вони стосунку не мають. До яких хитрощів вдаються автори фейків, аби збільшити охоплення своїх матеріалів?
Головні новини дня.
29 жовтня Туреччина відзначала День республіки. Який шлях вона здолала для цього, чому це важливо для самої країни, а також для регіону та світу. Чи справді Ердоган намагається зробити країну менш сучасною і світською, як того хотів Ататюрк? Що сьогодні визначає зовнішню політику Туреччини. Гість — Олександр Галенко, історик, тюрколог, викладач Київської школи економіки.
Рада безпеки ООН збереться сьогодні на прохання України.
Вибори у Грузії. Президентка країни не йтиме до прокуратури.
Фінальний забіг у президентській кампанії США. Чому Трамп майже зрівнявся з Гарріс на загальнонаціональному рівні (опитування CBS/YouGov), що відбувається у ключових штатах (скандал з Пуерто-Ріко та сміттям в контексті Пенсильванії, підтримка арабськими лідерами Трампа у Мічигані тощо) та які ще козирі можуть витягнути з рукава кандидати. Гість — Олег Преловський, асоційований експерт Інституту Американістики.
Світ спорту з його найцікавішими і найважливішими подіями. Інтерв'ю з тренерами та спортсменами, розповіді про нові досягнення, аналіз поєдинків та змагань.
125 років NAMU (National Art Museum of Ukraine): шлях від першого загальнодоступного музею Києва до Головного артмузею України. Про цікаві сторінки історії, програму заходів до ювілею і чим живе сьогодні музей? Як змінилася його робота, чи вплинула війна на акценти, деколонізацію і наративи в експозиції? Як зробити мистецтво доступним ширшому колу відвідувачів, зокрема в плані інклюзії? Гостя — Юлія Литвинець, мистецтвознавиця, дослідниця, генеральна директорка Національного художнього музею України.
Росіяни активно обстрілюють прикордонні області як з артилерії, так і з повітря.
У Іспанії оголосили триденну жалобу, через повінь загинули щонайменше 95 людей.
Тараса Шевченка називають батьком-засновником України, пророком та геніальним поетом, який створив міф модерної України. В умовах, коли нащадки гетьманської старшини щиро ностальгували за колишньою славою Війська Запорозького, але водночас активно інкорпорувалися в державні структури Російської імперії й більше не бачили для своєї Малої Росії окремішнього майбутнього, на арені історії з’явився він. Поет-міфотворець, який цілковито змінив парадигму. Який запропонував модерну концепцію української нації, котра об’єднує "й мертвих, й живих, й ненародженних", котра об’єднує "й пана, й хлопа", себто усіх українців, хай би якого походження вони були. Чому саме поет став творцем українського міфу? Який код України він запрограмував – так, що вже майже впродовж двох сторіч українці змагаються за реалізацію цього коду? Гостя — Оксана Забужко, дослідниця та письменниця, авторка монографії "Шевченків міф України".
Звернення Президента України Володимира Зеленського.
Бажаю здоров’я, шановні українці, українки!
Завершив візит до наших друзів із Північної Європи – був уже четвертий саміт Україна – держави-нордики. Ісландія, Данія, Норвегія, Фінляндія, Швеція. Дуже продуктивно. Домовилися про нові пакети підтримки для нашої оборони, також для нашої енергетики. Багато говорили й про інвестиції в наше виробництво зброї, саме в Україні, і про розвиток спільних оборонних проєктів. Є вагома історія таких відносин із Данією – ми називаємо данська модель, яка дає змогу залучати фінанси від наших партнерів саме в українське оборонне виробництво. Зокрема, робимо артилерію – уже майже 20 «богдан» на місяць, хороші результати і в інших напрямках. Буде більше результатів. Снаряди, техніка, дрони – усе необхідне. Я вдячний усім, хто нам допомагає. Продовжуємо роботу щодо ППО. Зокрема, на саміті НАТО у Вашингтоні була абсолютно чітка, конкретна домовленість щодо систем ППО для України, а також – комплектації бригад. Зараз це ще не реалізовано повністю. І ми дуже розраховуємо, що наші парнтери нордики допоможуть нам із цим у контактах з іншими партнерами. Домовленості повинні виконуватись. І тим більше в умовах такої війни. Я хочу окремо подякувати всім країнам Північної Європи за підтримку Плану перемоги – це стратегія дій, яка вже на столі. Ми готові чути пропозиції інших держав, інші погляди, будь ласка. Але наразі чітке, прораховане бачення подальших дій разом із партнерами є в нашому Плані перемоги. Головне – знайти рішучість виконати пункти, і це точно наблизить мир. Вдячний також і за повне розуміння нашої логіки щодо запрошення в НАТО для України. Україна завжди пропонує тільки те, що реально допоможе натиснути заради справжнього миру. І ми не втомлюємося це пояснювати, зокрема нашим партнерам у Берліні, у Вашингтоні та іншим. Також уже бачимо й контури зустрічі у форматі «Рамштайн», яка має відбутись найближчими тижнями. Це важливо. Дуже важливо, щоб кожен пакет підтримки був реалізований повністю і щоб наші кроки з партнерами були справді спільними та максимально дієвими.
Сьогодні я вже повернувся в Україну, багато зустрічей зараз тут, на Закарпатті. Багато є регіональних справ, які мають значення для всієї нашої країни. Робота з місцевими громадами, робота з місцевими підприємцями. За кілька років вдалося зробити Закарпаття однією з опор нашої стійкості – всієї України. Говорив сьогодні тут із керівниками громад області, із представниками бізнесу. Була зустріч разом із першою віцепремʼєркою Свириденко з бізнесом регіону. А це бізнес зокрема релокований з інших наших областей. Ми бачимо, як зростає тут виробництво, які є перспективи й водночас є питання, є проблеми. Допоможемо з рішеннями – обов’язково. І зараз ще відвідаю наших хлопців – воїнів, які проходять реабілітацію після поранень. Бойові наші хлопці – з наших бригад, що воюють на Донеччині, у Вовчанську, на Курщині. Хочу подякувати їм від усіх наших людей – від усієї України – та відзначити їх державними нагородами. За таку потрібну роботу, таку службу, за їх таку потрібну хоробрість. Хоробрість, яка завжди має вирішальне значення – і на полі бою, і в політичних рішеннях. Дуже сподіваємося на хоробрість партнерів. Слава Україні!
Південна Корея може відправити до України своїх військових спостерігачів.
Поліція Києва затримала палія "Укрпошти".
Як повномасштабна війна вплинула на долі дітей–сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Що довелося пережити вихованцям одного із закладів на Миколаївщині, який потрапив в окупацію, та як разом волонтери і військові рятували вихованців іншого закладу від російських військ? Програму підготували журналістки Миколаївської регіональної редакції Українського Радіо Галина Самойленко й Оксана Хмельова.
Уряд схвалив експериментальний проєкт щодо надання субсидії для ВПО на оренду житла. Як це допоможе вирішити проблему забезпечення житлом людей на початку холодного сезону. І що наразі із законопроєктом про компенсацію за зруйноване житло для переселенців? Гість — Аркадій Петросян, голова Асоціації молодих ВПО.