Роман Коляда
Роман Коляда

Закінчив Київську музичну консерваторію (музикознавчий факультет).

У 1995 році почав працювати на Українському телебаченні, а з 1997 року — на радіо. Спершу регіональному "Голос Києва", а з 2001 року — на Радіо Промінь та Українському Радіо. Паралельно — комерційному "Радіо Ера FM з 2002 до 2009 року.

Музична освіта і аматорський досвід звукорежисури дали Романові в сумі саме радіо: спершу за режисерським пультом, згодом — перед мікрофоном. 

Отримав премію Івана Франка за цикл "20 миттєвостей незалежності". Номінант на премію Шевченка за цикл "Історія Християнської Церкви".

Романа надихає життя, красиві жінки і сотні тисяч мертвих москалів.

"Моє "друге крило", моє друге місце сили, окрім радіостудії, — це місце за роялем. Музика і поезія", — каже він.

За життям Романа можна стежити на його фейсбук-сторінці. 

Передачі з архіву
27.03.2023 08:34:56 Сьогодні. Зранку

Через теплу погоду в багатьох містах швидше закінчується опалювальний сезон. Чи зекономлять українці? Пояснює Юрій Корольчук, експерт Інституту енергетичних стратегій. 

Ведучі: Роман Коляда
27.03.2023 08:10:25 Сьогодні. Зранку

Затягування війни — Президент назвав 5 причин. Що можна зробити, аби прискорити процеси? Бере участь Ганна Шелест, директорка безпекових програм Ради зовнішньої політики "Українська призма".

Ведучі: Роман Коляда

Марафон “Єдині новини #UАразом”.

Ведучі: Роман Коляда

Марафон "Єдині новини #UAразом". Віталій Барабаш, начальник Авдіївської міської військової адміністрації: ситуація в Авдіївці. / Ростислав Балабан, кандидат політичних наук: росія розмістить ядерну зброю в Білорусі.

Ведучі: Роман Коляда
27.03.2023 07:10:51 Сьогодні. Зранку

Ситуація на Луганщині.

Ведучі: Роман Коляда

Марафон “Єдині новини #UАразом”.

Ведучі: Роман Коляда

Марафон “Єдині новини #UАразом”. Звернення Президента України Володимира Зеленського. / Олександр Стрюк, начальник Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації: ситуація на Луганщині. / Наталія Гуменюк, речниця Об'єднаного координаційного пресцентру Сил оборони Півдня: ситуація на півдні країни.   / Іван Ступак, працівник СБУ (2004-2015), консультант Комітету ВРУ з питань нацбезпеки і оборони України: ситуація на фронті.  

Ведучі: Роман Коляда

Марафон “Єдині новини #UАразом”. Олександр Шульман, військовий аналітик: бій триває навколо Бахмута, ворог обстрілює Авдіївку. / Роман Власенко, голова Сєвєродонецької РВА: ситуація в Сєвєродонецьку.

Ведучі: Роман Коляда

Марафон “Єдині новини #UАразом”. Оксана Горкуша, старший науковий співробітник Відділення релігієзнавства ІФ НАНУ: УПЦ МП вивозять меблі та бойлери, виселяючись із Лаври. / Дмитро Левусь, політолог-міжнародник: Німеччина готується висилати російських дипломатів; агентура росії у світі.

Ведучі: Роман Коляда

Марафон “Єдині новини #UАразом”. Микола Грицковян, директор Центру відносин США-Україна у Вашингтоні: Пентагон завдає Ірану удару у відповідь; політика США щодо України.

Ведучі: Роман Коляда