Роман Коляда
Роман Коляда

Закінчив Київську музичну консерваторію (музикознавчий факультет).

У 1995 році почав працювати на Українському телебаченні, а з 1997 року — на радіо. Спершу регіональному "Голос Києва", а з 2001 року — на Радіо Промінь та Українському Радіо. Паралельно — комерційному "Радіо Ера FM з 2002 до 2009 року.

Музична освіта і аматорський досвід звукорежисури дали Романові в сумі саме радіо: спершу за режисерським пультом, згодом — перед мікрофоном. 

Отримав премію Івана Франка за цикл "20 миттєвостей незалежності". Номінант на премію Шевченка за цикл "Історія Християнської Церкви".

Романа надихає життя, красиві жінки і сотні тисяч мертвих москалів.

"Моє "друге крило", моє друге місце сили, окрім радіостудії, — це місце за роялем. Музика і поезія", — каже він.

За життям Романа можна стежити на його фейсбук-сторінці. 

Передачі з архіву

Звернення Президента України Володимира Зеленського.

Бажаю здоров’я, шановні українці, українки!

Сьогодні весь день – у наших південних областях. Спочатку – Одеса та область, потім – Миколаїв, потім – Херсон. Багато питань, майже всі – про безпеку, про захист нашої держави, про захист наших людей. Одеса – нарада з військовими. ППО для міста, для області, для українських чорноморських портів, нашого експортного коридору. Мав сьогодні нагоду передати державні нагороди для воїнів, які відзначилися найбільше. Провів детальну нараду з керівниками всіх тих областей, які найбільше постраждали від удару негоди. Це й Одеська область, і Миколаївська, Кіровоградська, Черкаська, Полтавська, Київська. Доповідали урядовці – міністри внутрішніх справ, енергетики, інфраструктури. Доручив збільшити кількість ремонтних бригад і техніки, щоб якнайшвидше забезпечити людей електрикою. Якщо необхідно, будуть залучені сили ДСНС та енергетиків з інших регіонів, де не було таких проблем із негодою. Дуже важливо, щоб і кількість "Пунктів незламності" в усіх областях була достатньою для будь-якої надзвичайної ситуації – чи то погодної, чи то безпекової. Щодо постачання тепла в Одесі. Є готовність обласної влади допомогти місту з усім, що потрібно для відновлення котельні, яка була ушкоджена через негоду. Відвідав в Одесі і центр допомоги переселенцям. Зокрема, наших громадян, які були евакуйовані із сектора Газа. Миколаїв. Зустріч із нашими данськими друзями, які працюють у місті над відновленням. Реально дієвий патронат, про який ми домовилися – Україна й Данія. Були й представники дипломатичного корпусу – тих країн, яких ми запросили приєднатися до програм відновлення, до програм патронату. Була дуже емоційна й важлива зустріч зі студентами та студентками трьох Миколаївських вишів. Університети, які працюють, студенти, які навчаються, - в Україні. Заради України. Дорослі питання. Чесні емоції. Чисті, світлі очі. Хлопці, дівчата, я дякую вам за цю сьогоднішню розмову. Херсон. Захист міста, захист області. Місцеві керівники представили результати в будівництві укриттів. Відповідні плани, які ще будуть реалізовані. Я провів дуже змістовну, детальну нараду з військовими. Щодо роботи саме на півдні. Обговорили, що необхідно. Погодили цілі. Чітко бачимо й пріоритети в комунікації з партнерами щодо постачання. Я дякую всім, хто дбає про нашу державу, наших людей! Дякую тобі, Одесо, Миколаєве, Херсоне. Дякую вам за цей день. Слава нашому міцному народу! Слава Україні!

Ведучі: Роман Коляда

Про новий відеопроєкт до дня боротьби з ВІЛ — Юрій Двіжон, кліпмейкер, режисер.

Ведучі: Роман Коляда

Василь Попадюк, скрипаль, піаніст, засновник гурту "PapaDuke" — про благодійні концерти та допомогу ЗСУ.

Ведучі: Роман Коляда

Президент підписав Бюджет-2024. Наскільки реальним може бути його виконання? Гість — Олександр Савченко, професор, ректор Міжнародного інституту бізнесу.

Ведучі: Роман Коляда

Роман Кот, журналіст Українського Радіо перебуває зараз у Брюсселі, де відбувається дводенна зустріч міністрів закордонних справ країн НАТО, а завтра відбудеться перше засідання новоствореної Ради Україна-НАТО за участі міністра закордонних справ України Дмитра Кулеби. В Брюсселі Роман Кот поспілкувався з представником Державного департаменту США Даніелем Сайзеком.

Ведучі: Роман Коляда

ГУР підвердило отруєння дружини Кирила Буданова. Отруєння важкими металами: що це і кого вже так труїли? Гість — Михайло Притула, полковник СБУ у відставці.

Ведучі: Роман Коляда
28.11.2023 17:35:01 Сьогодні. Вдень

Що буде з Кримом після звільнення.

Ведучі: Роман Коляда
28.11.2023 15:47:12 Сьогодні. Вдень

Ситуація в Чернівцях.

Ведучі: Роман Коляда
28.11.2023 15:40:15 Сьогодні. Вдень

Про дозвіл Болгарії пролетіти літаку рф над своєю територією.

Ведучі: Роман Коляда