Олена Зелінченко
Олена Зелінченко

Закінчила Інститут журналістики КНУ ім.Т.Шевченка.

Ще студенткою почала співпрацювати з Українським Радіо: від кореспондентки до музичної ведучої, від авторки програм до продюсерки. На сьогодні суміщає творчі та менеджерські функції, працює в ефірі, очолює редакцію, координує різні проєкти.

Про рішення працювати на радіо Олена розповідає: "Ще під час навчання в університеті мене майстерно скоординував професор Віктор Якович Миронченко, гуру вітчизняної радіожурналістики, творчий "батько" багатьох сучасних радіо- і тележурналістів. Саме він навчив і прищепив любов до радіо. Тут у студіях панує особлива атмосфера, тут багато простору для індивідуального: від технічної до творчої складових. Тут можливість оперативно фіксувати й висвітлювати час і події, постійно вчитися, змінюватися, зростати професійно. Це той унікальний випадок, коли оптимально можуть поєднуватися професійне й позаробоче життя і коли поради на кшталт "не дозволяйте роботі поглинути вас" не мають сенсу".

Відзначена грамотами Держкомітету телебачення і радіомовлення, Верховної Ради, а також вищою Урядовою нагородою — Почесною грамотою Кабінету Міністрів України.

Крім роботи, Олена любить подорожувати, самостійно прокладаючи маршрут (різними містами та країнами), організовуючи все так, щоб, наприклад, у 3 дні вмістити одразу кілька країн, подбавши заздалегідь про квитки, житло й культурну програму.

Окрім ефірів на радіохвилях, стежити за Оленою можна, підписавшись на її сторінку у фейсбуці.

Передачі з архіву
01.06.2023 13:41:03 Сьогодні. Вдень

1 червня напрям дитячого контенту Суспільного спільно з Радіо Культура запускає нову серію аудіоказок "Казка на ніч", які озвучують ведучі і представники Суспільного, а також інші відомі українські діячі. Бере участь Юлія Дичук, керівниця редакції дитячого та підліткового мовлення цифрових платформ Суспільного, кураторка проєкту "Казка на ніч".

01.06.2023 13:13:46 Сьогодні. Вдень

Конференція "UA: Війна. Недоспівана колискова" з нагоди Міжнародного дня захисту дітей. На заході обговорюють: порушення прав дітей через збройну агресію РФ проти України; вчинення Росією злочину депортації та притягнення до відповідальності за нього; реабілітацію дітей, які постраждали внаслідок війни, підтримку сімей; міжнародну підтримку у боротьбі за права дітей та інші теми. Включення журналістки Українського радіо Ірини Жданової.

Марафон "Єдині новини #UАразом". Дмитро Лубінець, Уповноважений Верховної Ради України з прав людини:  Національний форум до Міжнародного дня захисту дітей.

Марафон "Єдині новини #UАразом". Анна Бородіна, психолог — про те, як зберегти психічне здоров'я.

Марафон "Єдині новини #UАразом".

01.06.2023 11:39:33 Сьогодні. Вдень

1 червня 2023 року виповнюється рік з моменту офіційного створення ГО "Рада дружин та матерів захисників України "ЖІНКИ зі СТАЛІ". Гостя програми — Наталя Зарицька, голова ГО "Рада дружин та матерів захисників України "ЖІНКИ зі СТАЛІ".

01.06.2023 11:00:14 Сьогодні. Вдень

Нічна атака на Київ. Хто несе відповідальність за роботу укриттів? Правила поводження з укриттями під час повітряної тривоги. На зв'язку: Михайло Шаманов, речник Київської міської військової адміністрації; Олена Карнаух-Голодняк, правозахисниця; Тетяна Жидкова, кандидатка технічних наук, викладачка Національного авіаційного університету, радниця з доступності всеукраїнського громадського об'єднання Асамблеї людей з інвалідністю України.

01.06.2023 10:47:59 Сьогодні. Зранку

Ситуація в Сумах.

Марафон "Єдині новини #UАразом". Дмитро Левусь, політолог-міжнародник: Володимир Зеленський прибув до Молдови на саміт європейської політичної спільноти.

Марафон "Єдині новини #UАразом".