Сьогодні. Ввечері
Сьогодні. Ввечері

Підбиваємо підсумки дня, що минає.

Передачі з архіву

Ракети забирають не лише людські життя, а й робочі місця. Попри те, що кількість вакансій зростає, знайти роботу — все ще залишається складною задачею для багатьох українців. Як пришвидшити пошук роботи? Як правильно скласти резюме? Які існують тренди в написанні та оформленні резюме? Як підготуватись до співбесіди? Які запитання не мають права ставити роботодавці? Чи притаманні сексизм та ейджизм для українських роботодавців? Спікерка — Альона Федько,кар’єрна консультантка, профорієнтолог для дорослих та підлітків, експертка платформи з розвитку кар’єри.

На деокупованих, прифронтових і тилових територіях переважають українські телеграм-канали. І це не зважаючи на росіян, які готували телеграм-інфраструктуру до вторгнення. Про це йдеться в дослідженні "Стійкість громад крізь призму телеграму на окупованих, деокупованих, прифронтових і тилових територіях". Обговоримо результати цього дослідження з Ксенією Ілюк, головною операційною директоркою LetsData, авторкою дослідження.

Ведучі: Галина Бабій

В іранських дронах-камікадзе виявили європейські компоненти. Як Ірану вдається обходити санкції та закуповувати ці компоненти? Чому вони досі можуть їх закуповувати? Які шляхи обходу санкцій знайшли? Як перекрити нам ці лазівки? Гість — Ілля Несходовський, керівник аналітичного напряму мережі АНТС.

Ведучі: Галина Бабій

Україна реалізує проєкти захисту енергооб’єктів, які ніхто у світі досі не робив, —- заявив Денис Шмигаль. Які це проєкти захисту? Що показали перші атаки на об'єкти інфраструктури? Чи може росія вигадати ще щось, аби нам ще більше нашкодити? Газу в наших сховищах достатньо для проходження зими? Гість — Юрій Корольчук, експерт Інституту енергетичних стратегій.

Ведучі: Галина Бабій

Стратегія розвитку міст України. Спікер — Дмитро Беспалов, експерт із транспортного планування.

Стратегія розвитку міст України. Спікерка — Анна Кирій, заступниця голови Архітектурної палати Національної спілки архітекторів України.

Проєкт бюджету-2024, зміни до бюджету-2023 (ухвалені в першому читанніі), проблема ПДФО військових і громади (закон ухвалений в першому читанні). Гість — Ярослав Железняк, перший заступник голови Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики, член фракції партії "Голос" у Верховній Раді України дев'ятого скликання, голова Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради з питань незаконного обігу тютюнових виробів.

Вибори в умовах війни: як їх проводити, якщо міжнародні партнери будуть наполягати? Гість — Олексій Кошель, голова правління ГО "Комітет виборців України". 

Оборонний бюджет США та фінансування військових потреб Києва: як це питання стало частиною внутрішньої політики Штатів і як ситуація може розвиватися далі. Чи буде шатдаун 1 жовтня? Чи серед американських парламентарів падає підтримка України? Що буде для них пріоритетом і що може зробити Україна, щоб залишатися у цьому пріоритеті. Бере участь Артур Колдомасов, експерт із політики США.

Підготовка бюджету-2024 та інші актуальні питання порядку денного Верховної Ради. Гостя — Ірина Констанкевич, перша заступниця голови Комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики, членкиня депутатської групи ""Партія "За майбутнє"