Віталій Науменко
Віталій Науменко

За освітою журналіст.

На Українському Радіо Віталій працює з 1983-го року.  Займається здебільшого політичною журналістикою: брав участь в усіх президентських та парламентських кампаніях та завжди залишався відданим цінностям, які лежать в основі радіо — любов до слухача, відповідальність за слово в ефірі, професіоналізм.

Вважає, що нічого кращого і доступнішого за радіо людство на сьогодні не має і навряд чи матиме: "Вражаючий за доступністю, швидкістю реагування та аналізу подій комунікативний майданчик", — каже він. 

Надихається можливістю бути першими, повідомляючи про важливі події, та втерти носа колегам з того ж телебачення. Звісно, ретельно перевіривши інформацію.

Любить спорт, піші прогулянки, читання детективів та перегляд кіно.

Прийшов на роботу в Держтелерадіо УРСР у 1983 році. Одразу потрапив до Головної редакції інформації радіо — своєрідної кузні кадрів. Практично весь час роботи займається проблемами економіки, а з 1991-го року, від здобуття незалежності, — ще й  політичними питаннями. Висвітлював у прямому ефірі чимало значних для Української державності подій: перші візити в Україну президентів США Білла Клінтона, Росії Бориса Єльцина, Папи Римського Івана Павла Другого, усі президентські перегони.

Вважає, що радіо — наймобільніший, найдемократичніший засіб масової інформації.

Передачі з архіву

Марафон "Єдині новини #UAразом".

Марафон "Єдині новини #UAразом". Михайло Подоляк, радник керівника Офісу Президента України: чи можна використовувати слово "контрнаступ", наміри рф розмістити на території білорусі ядерну зброю.

Чи стане білорусь ядерною країною? Путін заявив про розміщення ядерної зброї в білорусі. Що за цим стоїть? Як на це мають відреагувати наші партнери на заході? Пояснює Олександр Коваленко, координатор групи "Інформаційний спротив".

Марафон "Єдині новини #UAразом". 

Марафон "Єдині новини #UAразом". Антон Дробович, голова Українського інституту національної пам'яті, військовослужбовець ТРО ЗСУ: Національне меморіальне кладовище заплановане в Биківні біля Києва.

Марафон "Єдині новини #UAразом". Марина Рязанцева, старший лейтенант медичної служби батальйону імені Кульчицького Національної гвардії України: День Національної гвардії України, чому обрала службу в Нацгвардії.

Марафон "Єдині новини #UAразом". Вадим Міський, дослідник російської пропаганди, автор спеціального тематичного блогу "Русскій фейк іді на...": останні тенденції російської пропаганди.

Марафон "Єдині новини #UAразом". Мирослав Кастран, Надзвичайний та Повноважний Посол України в Словацькій Республіці: перші чотири Міг-29 від Словаччини для України.

Марафон "Єдині новини #UAразом". Інтерв'ю Дмитра Лінартовича, актора, музиканта, воїна ЗСУ.

26.03.2023 14:31:08 Новини