Віталій Науменко
Віталій Науменко

За освітою журналіст.

На Українському Радіо Віталій працює з 1983-го року.  Займається здебільшого політичною журналістикою: брав участь в усіх президентських та парламентських кампаніях та завжди залишався відданим цінностям, які лежать в основі радіо — любов до слухача, відповідальність за слово в ефірі, професіоналізм.

Вважає, що нічого кращого і доступнішого за радіо людство на сьогодні не має і навряд чи матиме: "Вражаючий за доступністю, швидкістю реагування та аналізу подій комунікативний майданчик", — каже він. 

Надихається можливістю бути першими, повідомляючи про важливі події, та втерти носа колегам з того ж телебачення. Звісно, ретельно перевіривши інформацію.

Любить спорт, піші прогулянки, читання детективів та перегляд кіно.

Прийшов на роботу в Держтелерадіо УРСР у 1983 році. Одразу потрапив до Головної редакції інформації радіо — своєрідної кузні кадрів. Практично весь час роботи займається проблемами економіки, а з 1991-го року, від здобуття незалежності, — ще й  політичними питаннями. Висвітлював у прямому ефірі чимало значних для Української державності подій: перші візити в Україну президентів США Білла Клінтона, Росії Бориса Єльцина, Папи Римського Івана Павла Другого, усі президентські перегони.

Вважає, що радіо — наймобільніший, найдемократичніший засіб масової інформації.

Передачі з архіву

Запаси палива на зиму. Скільки ми накопичили газу та вугілля. Чи є можливості докупити газ якщо зима буде холодною і запасів не вистачить? Фактор російського транзиту газу - чи може він зупинитися взимку? Учасник програми — Володимир Омельченко, директор енергетичних програм Центру Разумкова, енергетичний експерт.

Оновлення міністерства оборони. Хто нові заступники та які завдання перед ними. На зв'язку — Іван Ступак, військовий аналітик, колишній співробітник СБУ.

Марафон "Єдині новини #UAразом". Олексій Буряченко, кандидат політичних наук, керівник Міжнародної асоціації малих громад: ймовірний шатдаун у США і як він позначиться на Україні.

Марафон "Єдині новини #UAразом". Олексій Буряченко, кандидат політичних наук, керівник Міжнародної асоціації малих громад: осінній призов росіян.

Марафон "Єдині новини #UAразом". Тетяна Руденко, психологиня ГО "Вільний вибір":  психологічна підтримка ветеранів.

Марафон "Єдині новини #UAразом".

Марафон "Єдині новини #UAразом". Експерт-міжнародник Тарас Семенюк: вибори у Словаччині.

Проєкт бюджету-2024, зміни до бюджету-2023 (ухвалені в першому читанніі), проблема ПДФО військових і громади (закон ухвалений в першому читанні). Гість — Ярослав Железняк, перший заступник голови Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики, член фракції партії "Голос" у Верховній Раді України дев'ятого скликання, голова Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради з питань незаконного обігу тютюнових виробів.

Вибори в умовах війни: як їх проводити, якщо міжнародні партнери будуть наполягати? Гість — Олексій Кошель, голова правління ГО "Комітет виборців України". 

Оборонний бюджет США та фінансування військових потреб Києва: як це питання стало частиною внутрішньої політики Штатів і як ситуація може розвиватися далі. Чи буде шатдаун 1 жовтня? Чи серед американських парламентарів падає підтримка України? Що буде для них пріоритетом і що може зробити Україна, щоб залишатися у цьому пріоритеті. Бере участь Артур Колдомасов, експерт із політики США.