war

Реклама

Українське радіо – один із найпотужніших електронних засобів масової інформації та рекламоносіїв в Україні. У її складі – 3 канали: Перший канал, Другий канал ("Промінь), Третій канал (Радіо "Культура") та Всесвітня служба радіомовлення України. Загальний обсяг мовлення – 83,3 години на добу.

Інформаційна служба з розвиненою потужною кореспондентською мережею в Україні та за кордоном дозволяє Українському радіо забезпечувати слухачів найповнішою та найоперативнішою інформацією. В аналітичних програмах всебічно обговорюються політичні, економічні, соціальні процеси, питання науки і культури. В ефірі Українського радіо багато інтерактивних прямоефірних, молодіжних, дитячих, пізнавальних, освітніх передач, програм, присвячених пропаганді здорового способу життя.

Українське радіо поширюється через три загальнонаціональні канали (УР-1, УР-2 “Промінь” та УР-3 «Культура»), а також через всесвітню службу мовлення України за кордон. Перший канал має дротове мовлення та понад сто передавачів у діапазонах: FМ, УКХ, СХ. За часовими інтервалами УР-1 у будні та вихідні має найбільшу слухацьку аудиторію вранці і увечері.

Українське радіо пропонує вітчизняним та іноземним виробникам, а також фізичним особам свої послуги з:
• розміщення реклами на каналах Українського радіо;
• виготовлення та трансляція радіопередач (інтерв'ю, сюжети, анонси, коментарі тощо);
• виготовлення аудіороликів;
• інші послуги.
 

Послуги

Інформація для клієнтів

Контакти