war

Світлана Мялик

Світлана Мялик

Розважливий, щирий і переконливий голос Світлани Мялик звучить в ефірі Українського радіо з кінця 90-х. Її шлях у радіожурналістику почався з КНУ імені Тараса Шевченка. Закінчивши з відзнакою Інститут журналістики, почала працювати редактором в інформаційній службі. Згодом, обійнявши спочатку посаду коментатора, а потім політичного оглядача, висвітлювала найгостріші соціальні та економічні проблеми держави.

Має і телевізійний досвід. На початку двохтисячних на Першому каналі УТ вела авторську програму "Україна. День за днем". У творчому доробку низка авторських радіопрограм, зокрема, "Господарі землі", "Урядові будні", "Час реформ". Очолювала Редакцію закордонної кормережі.

Нині Світлана Мялик на посаді заступника Головного редактора Першого каналу Українського радіо займається координацією спецпроектів. За її авторства в ефір вийшли "Голоси Незалежності", "Легенди – про радіо" та інші. Щотижня на хвилях Українського радіо звучить спецпроект Світлани Мялик "Персона ґрата", участь у якому беруть найвідоміші та найвпливовіші особистості. Член НСЖУ.

Минулі передачі

 • 15.11.2022 21:08:48
  - Перший канал

  Про нинішню співпрацю Києва і Варшави, постачання союзниками зброї, допомогу у підготовці до зими, підтримку вимушених переселенців з України та перспективи повоєнної відбудови - в інтерв'ю Василя Зварича, Надзвичайного і Повноважного посла України в Польщі.

 • 11.11.2022 21:03:02
  - Перший канал

  Сьогодні Польща відзначає День незалежності, яку країна відновила 104 роки тому. Про значення цього дня, історичні паралелі між боротьбою за незалежність Польщі та України, а також нинішнє стратегічне партнерство Києва і Варшави - польськй громадський діяч, директор Польського інституту у Києві Роберт Чижевський.

 • 10.11.2022 21:02:08
  - Перший канал

  Як українці з початком російсько-української війни по-новому відкрилися для Польщі. Інтерв'ю з адвокаткою з України, радницею Юридичної фірми "Моравські і партнери" у Варшаві Юлією Шевцовою.

 • 31.10.2022 21:00:14
  - Перший канал

  У Варшаві у рамках 7-го Фестивалю українського кіно відбувся показ українсько-польської воєнної драми "Щедрик". Режисером фільму є Олеся Моргунець-Ісаєнко, яка працювала за сценарієм Ксенії Заставської. Інтерв'ю з Олесею Моргунець-Ісаєнко.

 • 28.10.2022 21:00:13
  - Перший канал

  Про ефективність санкцій проти росії, загрози застосування ядерної зброї країною-агресором, а також, чи зміниться політика США щодо України, після виборів до американського Конгресу, які відбудуться 8 листопада - Юрій Щербак, український політик, перший міністр навколишнього середовища незалежної України, Надзвичайний і Повноважний посол України у США (у 1994 - 1998 рр.). 

 • 07.10.2022 21:11:52
  - Перший канал

  Про ситуацію із Запорізькою атомною електростанцією, екологічні наслідки російської агресії, деокупацію українських територій і їх відбудову - колишній міністр екології і природних ресурсів України Остап Семерак під час міжнародної конференції  "Європа – Польща – Україна. Відбудуємо Разом", яка цього тижня проходила у Варшаві.

 • 07.10.2022 14:43:54
  - Перший канал

  Ексклюзивне інтерв'ю із керівницею "Голосу Америки" у Східній Європі Мирославою Гонгадзе, яке вона дала під час Варшавського безпекового форуму.

 • 06.10.2022 21:13:45
  - Перший канал

  Ексклюзивне інтерв'ю радника Міністра внутрішніх справ Антона Геращенка під час Варшавського безпекового форуму.

 • 06.10.2022 21:10:06
  - Перший канал

  Розмова із першим заступником голови комітету Верховної Ради з питань економічного розвитку Сергієм Тарутою під час конференції "Європа – Польща – Україна. Відбудуємо Разом".

 • 06.10.2022 21:00:03
  - Перший канал

  Ексклюзивне інтерв'ю із заступницею голови комітету Верховної Ради України з питань антикорупційної політики Галиною Янченко, яке вона дала під час міжнародної конференції "Європа – Польща – Україна. Відбудуємо Разом", яка цього тижня проходила у Варшаві.