war

Наталія Соколенко

Наталія Соколенко

Ведуча антикорупційної програми "Коло доброчесності".

Закінчила факультет журналістики Національного університету ім. Тараса Шевченка, випускниця Школи журналістики "Інтерньюз-Україна", Української школи політичних студій, спецкурсів "Розуміємо права людини" та "Цифрова журналістика майбутнього".

З 2000 року працювала кореспонденткою в програмах новин. Але після 10 років на телебаченні та отримання найвищої телевізійної нагороди "Телетріумф" у номінації "Репортер" Наталія звільнилася – на знак протесту проти цензури та "джинси" в новинах каналу СТБ. Оскільки вона очікувала повторення ситуації й на інших каналах, то вирішила не йти на подібну роботу до іншого власника приватного ТБ, а створити те, чого в Україні ще не було – суспільного мовника.

Наступні передачі

Минулі передачі

 • 03.12.2022 07:00:19
  - Перший канал

  Марафон "Єдині новини #UAразом". Радник Херсонського міського голови Роман Головня: ситуація в Херсоні./ Полковник Юрій Ігнат, начальник служби зв'язків з громадськістю Повітряних Сил Збройних Сил України, - про іспанські системи ППО, які надійшли на озброєння ЗСУ.

 • 03.12.2022 06:00:20
  - Перший канал

  Марафон "Єдині новини #UAразом".  Звернення Президента України Володимира Зеленського./ Інтерв'ю тренера з кікбоксингу Ахмада Ахмедова.

 • 03.12.2022 05:00:15
  - Перший канал

  Марафон "Єдині новини #UAразом". Експерт Григорій Кукуруза: ВВП України буде погіршуватися./ Про наміри росіян завдати Україні удари та ситуацію на фронті - Ігор Романенко, генерал-лейтенант запасу, військовий експерт. 

 • 03.12.2022 04:00:20
  - Перший канал

  Марафон "Єдині новини #UAразом". Політолог, політконсультант Ігор Рейтерович - у яку гру грає Орбан?/ Володимир Дубовик, директор Центру міжнародних досліджень, доцент кафедри міжнародних відносин Одеського Національного університету ім. Мечникова - про зброю від західних партнерів.

 • 03.12.2022 03:00:18
  - Перший канал

  Марафон "Єдині новини #UAразом". Сергій Нагорняк, член Комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг: відновлення справедливості у відключенні світла.

 • 03.12.2022 02:00:19
  - Перший канал

  Марафон "Єдині новини #UAразом". Альона Луньова, директорка з адвокації Центру прав людини "Зміна" - про ініціативу Єврокомісії розслідувати злочини росії./ Андерс Асланд, дипломат, професор Джоржтаунського університуту, старший науковий співробітиник Центру Євразії Атлантичної ради - 60 дол. за барель нафти, цього достатньо для руйнації росії? /Експерт-міжнародник Євген Добряк - про ініціативу Китаю посадити Україну за стіл перемовин з росією.

 • 03.12.2022 01:00:16
  - Перший канал

  Марафон "Єдині новини #UAразом". Політолог Валентин Гладких - про Києво-Печерську Лавру, коли можливе витіснення з неї монастиря УПЦ, про вступ до НАТО./ Про згоду всіх 30 країн надати Україні членство в НАТО  - Володимир Хандогій, президент  Української асоціації зовнішньої політики, Надзвичайний і Повноважний посол.

 • 03.12.2022 00:00:19
  - Перший канал

  Марафон "Єдині новини #UAразом". Наталія Гуменюк, речниця Об'єднаного координаційного пресцентру Сил оборони Півдня: чи готова Україна до чергового удару противника. / Сергій Нагорняк, член Комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг: відновлення справедливості у відключенні світла.

 • 02.12.2022 23:00:20
  - Перший канал

  Марафон “Єдині новини #UАразом”. Політичний оглядач Павлюк Биковський - про заяви лукашенка і ситуацію в білорусі./Аналітик Стокгольмського Центру дослідження Східної Європи Андерс Умланд - про визнання Німеччиною голодомору геноцидом українського народу./Керівниця мовлення "Голосу Америки" у Східній Європі Мирослава Гонгадзе - про виділення додаткових коштів для України від США та аудит цих коштів./Звернення Президента України Володимира Зеленського.

 • 02.12.2022 22:00:21
  - Перший канал

  Марафон “Єдині новини #UАразом”. Олександр Хорунжий, пресофіцер ДСНС України - про пункти незламності, чи всі вони працюють./ Єгор Чернєв, народний депутат України, голова Постійної Делегації України у Парламентській Асамблеї НАТО: як вигнати росію з ООН і чому Білий дім США ще не визнав її країною-терористом./Про ціну на російську нафту - Міхаель Сульман, економіст, політолог.