Наталія Соколенко
Наталія Соколенко

Закінчила Національний університет імені Тараса Шевченка, Інститут журналістики.

Починала працювати в газеті Сил ППО "Вартові неба", потім була спецкореспонденткою програми "Вікна-Новини" телеканалу СТБ. В часи цензури президента Віктора Януковича звільнилася з СТБ і стала співзасновницею Громадського радіо. Лобіювала реформу Державного телебачення і радіомовлення, після створення ПАТ НСТУ отримала запрошення робити власний антикорупційний проєкт "Коло доброчесності" на Українському Радіо. Від початку широкомасштабного вторгнення Росії в Україну — ведуча Національного марафону провідних українських телеканалів і радіостанцій "Єдині новини "#UAразом".

Наталія вважає, що радіо — "найкраще медіа для демократичного суспільства, бо саме воно дозволяє швидко та із залученням максимальної кількості зацікавлених осіб обговорювати актуальні проблеми окремої громади і всієї країни".

Захоплюється історією України, любить читати мемуари видатних людей, передовсім, політиків і митців, мріє після Перемоги знову подорожувати Україною та світом.

За життям Наталії можна стежити на її фейсбук-сторінці

Передачі з архіву
27.11.2023 07:07:13 Сьогодні. Зранку

Ситуація в Чернігові.

Звернення Президента України Володимира Зеленського.

Бажаю здоровʼя, шановні українці, українки!

Сьогодні на значній території нашої держави надзвичайно складні погодні умови. Особливо складно в південних регіонах України. Працюють і працюватимуть цілодобово наші підрозділи ДСНС України, Національна поліція, комунальні служби та місцева влада. Я прошу всіх громадян України в районах, де панує негода: будь ласка, будьте максимально обережними. За потреби, будь ласка, звертайтеся до ДСНС України, Національної поліції, до інших наших державних і комунальних структур. Щойно буде можливо, наші енергетики відновлять подання електрики всім містам і селам, у яких через негоду зараз є тимчасове знеструмлення. Станом на цей час це близько 400 населених пунктів у десяти областях. Зокрема, в Одеській, Миколаївській, в Кіровоградській, в Черкаській, Київській областях уже розгорнуті та працюють оперативні штаби. На дороги, де це потрібно, виведено спецтехніку. Я хочу подякувати всім, хто і зараз задіяний, і завтра працюватиме, щоб захистити від цієї негоди й щоб якнайшвидше повернути нормальне життєзабезпечення всім нашим українським громадам.

Зараз, коли так складно, коли такі умови, усі ми маємо бути особливо вдячними тим, хто тримає оборону нашої держави, хто здійснює українські наступальні операції, хто на бойових позиціях, на бойових постах, чергує в мобільних вогневих групах та в усіх інших наших підрозділах, які бережуть Україну, життя нашої держави й нашу незалежність. Жодної години не припиняються інтенсивні бої на донецьких напрямках, на Харківщині – Купʼянський напрямок. Наші воїни так само тримають позиції і на півдні держави: це Запорізька область, це наша Херсонщина. Я хочу подякувати всім, хто цілком справедливо відповідає на терористичні удари росіян, хто відбиває ворожі штурми і зараз – і в таких умовах. Особливо відзначилися за цей тиждень солдат Олег Данильченко, бойовий медик 110-ї окремої механізованої бригади, також старший солдат Олексій Токарєв та молодший сержант Микола Тищенко – обидва з 53-ї окремої механізованої бригади, – старший солдат Ярослав Базіль та молодші сержанти Ігор Пономаренко і Сергій Каширін – усі троє зі 118-ї окремої механізованої бригади, – солдат Андрій Шабельник – воїн 93-ї окремої механізованої бригади, сержант Андрій Таргоній, 80-та окрема десантно-штурмова бригада, молодший сержант Ігор Шапран – воїн 92-ї окремої штурмової бригади, а також солдат Олександр Вороненко, 57-ма окрема мотопіхотна бригада. Я дякую кожному з вас, воїни, усім вашим побратимам, кожному й кожній, хто допомагає нашим бригадам, усім українським силам оборони та безпеки, хто працює на нашому оборонному виробництві, хто постачає все необхідне Україні, нашим людям, хто лікує поранених, тренує наших воїнів, організовує волонтерські збори заради української сили. Не можна бути осторонь захисту. І слава всім нашим людям, які це розуміють, які бʼються, які працюють і допомагають заради України й українців! У єдності ми – сила. Слава Україні!

Чорна п'ятниця і кіберпонеділок. Гостя — Юлія Савостіна, підприємиця, блогерка та журналістка, засновниця проєкту Made in Ukraine.

Як зрозуміти нового аргентинського президента Хав'єра Мілея? Гість: Сергій Борщевський, екс-дипломат, письменник, публіцист, перекладач творів аргентинських авторів.

Політичний землетрус у Нідерландах: чому виборці масово голосують за ультраправих, зокрема за Партію свободи, хто такий Герт Вільдерс, чим він відомий, чому програли партії нинішньої коаліції, хто може сформувати нову коаліцію і чи увійдуть туди ультраправі, як успіх на виборах ультраправих вплине на політку країни, в тому числі щодо України, і на Європейський Союз, де можуть ще більше посилитися проросійські і антиукраїнські сили. Учасниця програми — Юлія Солдатюк-Вестервельд, експертка Нідерландського інституту міжнародних відносин Clingendael.

22.11.2023 13:35:07 Сьогодні. Вдень

Генерали в політиці, що стоїть за відвертими заявами Президента в "Сан" і які наслідки це попередження генералам може мати для політичної системи в умовах війни. З іншого боку Президент говорить або про спецопреацію росії Майдан-3, або про те, що його хочуть усунути до кінця року. Гість — Дмитро Шурхало, журналіст, ведучий програми "Історична свобода" на радіо "Свобода".

22.11.2023 13:07:17 Сьогодні. Вдень

Відбулася презентація нової книги президента України Леоніда Кучми (1994–2005 рр.) "Україна — не росія. Двадцять років потому". Про що ця книга. Уроки і висновки. На зв'язку — Віктор Бобиренко, експерт "Бюро аналізу політики".

22.11.2023 12:39:24 Сьогодні. Вдень

У Києві розпочинає свою роботу Сьомий Український жіночий конгрес — платформа, яка формує порядок денний держави у сфері гендерної рівності. Беруть участь: співзасновниця Українського жіночого конгресу Світлана Войцеховська та голова Іванівської громади Олена Швидка.

22.11.2023 12:07:14 Сьогодні. Вдень

Депутати Верховної Ради України підтримали постанову про затвердження рішення РНБО від 20 листопада 2023 року. У ній йдеться про запровадження секторальних економічних та інших санкцій щодо рф та білорусі в оборонно-промисловій сфері. Санкції запроваджуються на 50 років.