Переглянути у мобiльнiй версiї
Опитування

Людмила Тягнирядно

Людмила Тягнирядно

Авторка і ведуча програми "Активізація з Людмилою Тягнирядно" на Першому та Третьому каналах Українського радіо й телеканалах UA: Культура та UA: Крим. Також є комунікаційною менеджеркою Українського радіо.

Закінчила Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова за спеціальність "Політологія". Здобувши науковий ступінь бакалавра, продовжила навчання у Національному університеті "Києво-Могилянська академія" за спеціальністю "Публічне управління та адміністрування". Також має профільну освіту. Закінчила Інститут журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

У журналістиці Людмила з 2010 року. У 2012 році спочатку стажувалася, а потім працювала на телеканалі ТВі, де створювала журналістські розслідування для програм "Знак Оклику!" та "Тендер News". Також працювала в інтернет-виданні "INSIDER" журналісткою економічної стрічки новин. Згодом перейшла на Радіо Свободу, працювала у програмі журналістських розслідувань "СХЕМИ".

У 2016 році приєдналась до команди Українського радіо і почала працювати ведучою новин радіо "Промінь". У 2017 році, коли Українське радіо стало частиною Суспільного мовлення, приєдналася до нової команди у ролі комунікаційної менеджерки радіоплатформи Суспільного мовлення "Українське радіо". З листопада 2017 року авторка і ведуча програми про громадське суспільство "Активізація з Людмилою Тягнирядно".

Людмила є громадською активісткою. В рамках антикорупційного проекту "Ініціатива 11" займається просуванням захисту людей, які викривають корупцію.

Улюблена журналістка тематика: політика, громадська активність, неформальна освіта, розвиток країни, реформи, публічне управління.

Захоплюється гірським туризмом, плаванням, любить подорожувати та читати.

Минулі передачі

  • 10.03.2018 07:12:20
    Активізація
    - Перший канал

    Що таке академічний туризм? Чи багато українців навчається за кордоном? Чи є в Україні можливість для реалізації після отримання наукового ступеня за кордоном? Поговоримо про це з випускницею університету Маастрихт Олесею Огризко та членом правління Асоціації «Професійний уряд» Василем Бабичем.