Тетяна Малишева
Тетяна Малишева

Закінчила КНУ ім. Тараса Шевченка, Інститут журналістики. 

У 2004 році почала працювати на Українському Радіо: спочатку була адміністраторкою редакції новин, потім почала вести денну програму привітань у прямому ефірі, а далі були вже і ранкові прямі ефіри. Кар’єра почала стрімко розвиватися. Паралельно працювала на ФМ-станціях ведучою новин, також була редакторкою сайту з медичною тематикою. Авторська програма "Тільки бізнес" стала для Тетяни новим етапом у кар’єрі. Кардинальні зміни відбулися під час ведення об’єднаного марафону "Єдині новини". Це — особливий та цікавий досвід.

Тетяна переконана, що радіо її обрало: "Усі події, які відбувалися до радіо, до нього і привели. Пазл склався саме так, як і має бути (хоча могла і лікаркою стати, але захоплення медициною реалізувала під час роботи на сайті з відповідним напрямом)". 

Надихають слухачі та слухачки, бо працює саме заради і для них: під час ефіру відчуває зв’язок із ними.

Захоплюється сферою графічного дизайну, а також до вподоби мистецтво нових медіа (new media art).

За життям Тетяни можна стежити на її фейсбук-сторінці

Передачі з архіву

Марафон “Єдині новини #UАразом”.

Марафон "Єдині новини #UAразом". Олексій Дмитрашківський, речник об'єднаного пресцентру Сил оборони Таврійського напрямку: ситуація на півдні України. / Олена Шуляк, голова Комітету ВР з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування: відбудова України.

Загальний страйк і масові протести в Ізраїлі: як судова реформа уряду Нетаньяху розколола країну, чи встоїть правляча коаліція і як нестабільність в середині країни може вплинути на ситуацію на Близькому Сході загалом. Коментує Денис Москалик, експерт Центру досліджень Африки.

Винуваті без вини: в Криму 90% жертв насильницьких зникнень утримуються в тюрмах і їх навіть ні в чому не звинувачують. На якій офіційній підставі їх затримують? Гість програми — Євгеній Ярошенко, аналітик громадської організації КримSOS.

Марафон “Єдині новини #UАразом”.

Марафон "Єдині новини #UAразом". Федір Веніславський, народний депутат, член парламентського Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки: особливості законопроєкту про деколонізацію.

Марафон "Єдині новини #UAразом".

Марафон "Єдині новини #UАразом". Олександр Порхун, перший заступник Міністра у справах ветеранів України: отримання статусу ветерана війни. 

Марафон "Єдині новини #UAразом". Святослав Шевчук, глава Української греко-католицької церкви: роль церкви і капеланів під час війни. / Тарас Висоцький, перший заступник міністра аграрної політики та продовольства України: ситуація з продовольством та цінами.

Марафон “Єдині новини #UАразом”.