Тетяна Малишева
Тетяна Малишева

Закінчила КНУ ім. Тараса Шевченка, Інститут журналістики. 

У 2004 році почала працювати на Українському Радіо: спочатку була адміністраторкою редакції новин, потім почала вести денну програму привітань у прямому ефірі, а далі були вже і ранкові прямі ефіри. Кар’єра почала стрімко розвиватися. Паралельно працювала на ФМ-станціях ведучою новин, також була редакторкою сайту з медичною тематикою. Авторська програма "Тільки бізнес" стала для Тетяни новим етапом у кар’єрі. Кардинальні зміни відбулися під час ведення об’єднаного марафону "Єдині новини". Це — особливий та цікавий досвід.

Тетяна переконана, що радіо її обрало: "Усі події, які відбувалися до радіо, до нього і привели. Пазл склався саме так, як і має бути (хоча могла і лікаркою стати, але захоплення медициною реалізувала під час роботи на сайті з відповідним напрямом)". 

Надихають слухачі та слухачки, бо працює саме заради і для них: під час ефіру відчуває зв’язок із ними.

Захоплюється сферою графічного дизайну, а також до вподоби мистецтво нових медіа (new media art).

За життям Тетяни можна стежити на її фейсбук-сторінці

Передачі з архіву

Марафон "Єдині новини #UАразом".

23.09.2023 13:07:12 Сьогодні. Вдень

23 вересня МІжнародний день жестових мов. Все про жестові мови в Україні та світі, Суспільне як важливе джерело інформації жестовою мовою. Гостя — Тетяна Журкова, голова Всеукраїнської ради перекладачів жестової мови Українського товариства глухих, ведуча-перекладачка жестовою мовою на Суспільному.

Марафон "Єдині новини #UAразом". Про ситуацію на прикордонні Харківщини — Андрій Коношевич, начальник Куп'янської військової районної адміністрації.

Марафон "Єдині новини #UAразом". Віктор Петрович, військовослужбовець 77 окремої аеромобільної бригади: ситуація на Бахмутському напрямку.

23.09.2023 09:35:17 Сьогодні. Зранку

Яка ситуація наразі під Бахмутом та важливість цього міста для деокупації? Якого озброєння нам не вистачає для якнайшвидшого звільнення міста? Хто наразі воює з боку росіян? Як їх тактика відрізняється від попередників? Наскільки хороше забезпечення у росіян? Гість — Родіон Кудряшов, майор, заступник командира 3 ОШБР ЗСУ. 

23.09.2023 09:20:36 Сьогодні. Зранку

Ситуація в Одесі.

Марафон "Єдині новини #UАразом". Павло Розенко, міністр соціальної політики (2014-1018): як далі нараховуватиметься пенсія.

Марафон "Єдині новини #UAразом". Представник Президента України в АР Крим (2017-2018) Борис Бабін: влучання по штабу Чорноморського флоту в Криму.

23.09.2023 08:22:19 Сьогодні. Зранку

Ситуація в Кропивницькому.

Марафон "Єдині новини #UAразом". Кандидат історичних наук Олександр Алфьоров: ситуація в Маріуполі, знищення книг.