Галина Бабій
Галина Бабій

Музикознавиця. 

Почала працювати музичним редактором на Українському Радіо у 1987 році. Відтоді провела тисячі ефірів, підготувала тисячі програм і записала тисячі інтерв‘ю у студії та поза нею. Згодом набула досвіду ведення і телепрограм, працюючи у спільних з ТБ-проєктах. Представляла Українське Радіо на радіофестивалях Європейської мовної спілки.

За словами Галини "на радіо опинилась випадково, і воно стало справою всього її життя".

Нагороджена Грамотою Верховної Ради України "За заслуги перед Українським народом". Лауреатка відзнаки УГКЦ "Благовісник слова".

Поза роботою захоплюється мандрами.

Передачі з архіву Українського радіо

Акції на підтримку України 24 лютого у світі, наскільки великий резонанс вони мали. Гість — Андрій Шевченко, голова місії Світового конгресу українців в Україні, ексзаступник міністра оборони України з питань європейської інтеграції, експосол України в Канаді.

Ведучі: Галина Бабій

Бомба від "Нью-Йорк Таймс" — як співпрацюють спецслужби США і України проти росії? Що ми дізналися завдяки цій публікації? Чому саме зараз ЦРУ допустило або, можливо, організувало витік цієї інформації? Гість — Віктор Ягун, генерал-майор запасу СБУ, колишній заступник Голови СБУ (2014-2015) років.

Ведучі: Галина Бабій

Міністр розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександр Кубраков сказав, що Україна працює над відкриттям авіаційного простору. Про те що авіасполучення в Україні можуть відновити до кінця 2024 року, говрить і директор Міжнародної ради аеропортів Європи Олів'є Янковець. Відновлення польотів в Україні: яка вірогідність і що для цього потрібно. Гість — Богдан Долінце, авіаційний експерт, член Громадської ради при Державіаслужбі.

Ведучі: Галина Бабій
27.02.2024 15:47:12 Сьогодні. Вдень

Ситуація на Житомирщині.

Ведучі: Галина Бабій
27.02.2024 15:40:14 Сьогодні. Вдень

Про Стефана Турчака, видатного українського диригента.

Ведучі: Галина Бабій
26.02.2024 07:07:17 Сьогодні. Зранку

Ситуація в Чернігові.

Ведучі: Галина Бабій