Перші підрозділи військових КНДР уже в Курській області.
Південна Корея не сидітиме склавши руки і дасть відповідь за допомогу росії у війні проти України.
Самовільне залишення частини: чому цих випадків стало більше. Що з цим можна зробити і де шукати мотивацію військовослужбовцям. Законодавство. Гість — Сергій Назаренко, юрист, політолог, аналітик групи "Левіафан".
Презентація "Шляху ветерана" для людей, що повертаються з бойових дій. Гість — Ярослав Хоменко, ветеран, провідний фахівець юридичного відділу Українського ветеранського фонду.
Розслідувачі Радіо Свободи стверджують, що МАГАТЕ фінансувала російські ядерні дослідження в окупованому Криму. Що це за програми і який вплив вони могли мати на російську ядерну енергетику, чому вони проводились саме в Криму. Гостя — Ольга Кошарна, співзасновниця ГО "Антикризовий експертний ядерний центр України".
Державне бюро розслідувань затримало працівників Голосіївського РТЦК Києва, які за хабарі допомагали ухилянтам.
Українці, які обігрівають своє житло дровами та вугіллям, отримають додаткову фінансову підтримку.
Будівельні відходи, що утворюються після обстрілів: куди зараз їх вивозять на тимчасові сховища (твердих побутових відходів чи якісь інші) і чи налагоджений цей процес? Чи їх можна хоча б частково використати у подальшому відновленні будівлі? А якщо потрібно лише утилізовувати — то де і як? Чи достатньо зараз є потужностей для цього? Гість — Костянтин Салій, президент Всеукраїнської спілки виробників будматеріалів.
Що таке перша психологічна допомога та як її правильно надавати. Що таке модель RAPID. Як допомогти, наприклад, незнайомій людині на вулиці, коли ми розуміємо, що вона переживає "флешбеки" від травматичних подій? Як розрізняти: гострі стресові стани, дисоціацію тощо. Чого категорично не можна робити. Гість — Сергій Простун, сімейний системний психотерапевт.
Росія завезла нову партію контрактників на полігони поблизу Маріуполя.
В застосунку "Армія+" стали доступні 5 нових видів рапортів.
Звернення Президента України Володимира Зеленського.
Відновлення після війни і яким воно має бути. Максимально практично. Гостя — Тетяна Лебухорська, заступниця директора проєкту "Супровід урядових реформ в Україні" (SURGe).
"Аудіокнижка". Оксана Забужко, "Музей покинутих секретів".
"Хвилина класики". Антонін Дворжак, Симфонія №8, частина 3.
Президент Володимир Зеленський розповів, що міститиме другий внутрішній план України.
Канцлер Німеччини Олаф Шольц виступив проти запрошення України в НАТО.
17 листопада 1989 року в Празі відбулася "Оксамитова революція", яка докорінно змінила Чехословаччину. Зрештою, утворилися дві країни — Чехія та Словаччина, які проводять незалежну політику, зберігаючи добросусідські відносини, розвиваючи взаємовигідне співробітництво. І всього цього, певно, не було без Вацлава Гавела - останнього президента Чехословаччини і першого президента Чехії. Гість — Радомир Мокрик, український історик, культуролог, автор книги "Чехія в ХХ столітті".
Державне бюро розслідувань затримало працівників Голосіївського РТЦК Києва, які за хабарі допомагали ухилянтам.
У Маріуполі з’явився перелік приміщень, які будуть незаконно "націоналізовані" окупантами.
У Києві презентували онлайн-архів усної історії селянської культури і традиційної музики та їхньої трансформації у 1920-30-х роках. Записи й дослідження проведені київським "Центром досліджень усної історії та культури" в 1990-х роках під керівництвом і за участі етномузиколога Вільяма Нолла (США). Чому це важливо в контексті війни за ідентичність? Гостя — Лідія Лихач, керівниця проєкту.
"Кіно, що залишає сліди" — чого очікувати від Міжнародного кінофестивалю "Молодість"? Дізнаємося у програмера КМКФ "Молодість" Віктора Глоня.
Військова драма "Ной" — про кого йтиметься у фільмі, хто у ньому зіграє і на якому етапі розробка сценарію? Таємницю привідкриє режисерка і сценаристка Марися Нікітюк.
Уряд ухвалив законопроект, який дозволить отримати сертифікат на перепідготовку та підвищення кваліфікації.
Українці, які обігрівають своє житло дровами та вугіллям, отримають додаткову фінансову підтримку.
Куди прибрати залишки городини, листя і трави? Чому не можна спалювати органічні відходи? Альтернативні методи, які допоможуть вберегти життя, здоровʼя та довкілля. Учасниці програми: Людмила Циганок, президентка міжнародної асоціації професіоналів довкілля та Віолета Канівець, сімейна лікарка Великобалківської амбулаторії Одеської області.
Через атаку БпЛА у Дарницькому районі Києва була пожежа на відкритій місцевості.
У Львівській області знешкодили бойову частину російської ракети "Кинджал".
Сьогодні відбудеться Всеукраїнський радіодиктант національної єдності.
Продано вже другий обєкт великої приватизації — Об'єднану гірничо-хімічну компанію (ОГХК), найбільшого виробника титанової руди в Україні. Скільки від цього отримає держава та як планується забезпечити національні інтереси. Гість — Ігор Тимошенко, заступник голови Фонду державного майна України.
Нелегальні АЗС: у яких регіонах їх найбільше і про що це сигналізує. Як функціонує тіньовий ринок заправок і як можна побороти це явище, як вплинуть на нього норми закону про підвищення податків. Гість — Сергій Куюн, директор "Консалтингової групи А-95".
Сили ППо знешкодили до півтора десятка дронів ворога, що атакували нічну столицю.
12 тисяч вояків-корейців направила КНДР до Росії. Чи будуть вони боєздатними - думка експерта.
Запис у великій концертній студії Будинку звукозапису Українського Радіо потребує найвищої режисерської майстерності. Сучасна цифрова техніка дозволяє змінювати тональність, і пробачає виконавцям будь-які помилки, адже на монтажі можна вирівняти всі фальшиві ноти. У час магнітофонних записів все було інакше. Вимоги до якості були надзвичайно високі, а головними інструментами режисера залишались ножиці, скотч і бездоганний слух.
Програму створено за фінансової підтримки Європейського Союзу. Її зміст є виключно відповідальністю Суспільного Мовника і не обов'язково відображає позицію Європейського Союзу.
Російські пропагандистські ресурси активізували наратив про так званий "бунт ЗСУ" проти української влади. Основним меседжем є те, що українські військові нібито готові повернути зброю проти керівництва держави через зростання тарифів, насильницьку мобілізацію та передачу церков Православній Церкві України.
Через російський удар по відділенню "Нової пошти" на Донеччині напередодні загинули двоє чоловіків.
Темпи евакуації з Куп'янщини знижуються, дві родини з дітьми переховуються, - інформує ОВА.
Що зараз відбувається в районі міста Селидове на Донеччині. Чим цей населений пункт важливий для нас. А також чому ворог кидає на його захоплення максимальні сили. Як далі розгортатимуться події на цьому напрямку? Гість — Денис Попович, військовий оглядач.
Прикордонники врятували жителя Івано-Франківщини, який заблукав, коли намагався незаконно потрапити до Угорщини.
У застосунок "Армія+" додали ще 5-ть рапортів, які військовослужбовці зможуть подавати – в електронному форматі.
Чому в Україні ціни на картоплю майже втричі вищі за торішні? І скільки коштуватиме один з основних продуктів харчування взимку? Гостя — Оксана Руженкова, експертка Всесвітнього Банку з розвитку плодоовочівництва.
На Київщині всі ворожі БпЛА знищено, про наслідки нічної атаки дронів повідомила Київська обласна адміністрація.
Російські війська атакують Селидове та збільшили кількість штурмів на Лиманському напрямку, про це у ранковому зведенні розповів Генштаб.
У 2024 році Україна перейде на зимовий час у ніч з 26 на 27 жовтня. Перехід на зимовий час: востаннє чи ні, як до можливого скасування переведення годинників ставляться фахівці? Відповідний закон ухвалено, але не підписано і не накладено вето Президентом, тобто він не набув чинності. У студії — Віталій Селик, голова Ради з урбаністики Києва. На зв'язку — Ольга Маслова, популяризаторка науки, кандидатка біологічних наук.
Внаслідок удару по селу Балка Журавка в Луганській області загинув місцевий житель.
Радіодиктант національної єдності-2024 відбудеться сьогодні об 11-й. Авторка тексту письменниця – Оксана Забужко.
У 2024 році Україна перейде на зимовий час у ніч з 26 на 27 жовтня. Перехід на зимовий час: востаннє чи ні, як до можливого скасування переведення годинників ставляться фахівці? Відповідний закон ухвалено, але не підписано і не накладено вето Президентом, тобто він не набув чинності. У студії — Віталій Селик, голова Ради з урбаністики Києва. На зв'язку — Ольга Маслова, популяризаторка науки, кандидатка біологічних наук.
Російські загарбники збільшили кількість ударів Керованими авіабомбами по Харківщині в 37 разів.
Участь військ КНДР у війні в Україні матиме серйозні наслідки для європейського та глобального миру й безпеки, - заявив Високий представник ЄС з питань зовнішньої політики та політики безпеки Жозеп Боррель.
Надзвичайний та Повноважний Посол України в Ізраїлі, США, Мексиці, Канаді Юрій Щербак — про роботу з академіком Сахаровим, прихід на дипломатичну службу, відрядження до Ізраїлю та двосторонні взаємини з Мексикою.
Вночі сили ППО збили 36 з 63 дронів Росії у межах 12 областей. Ще 16 безпілотників локаційно втрачені.
За пів години стартуватиме Радіодиктант національної єдності-2024.
Надзвичайний та Повноважний Посол України в Ізраїлі, США, Мексиці, Канаді Юрій Щербак — про роботу з академіком Сахаровим, прихід на дипломатичну службу, відрядження до Ізраїлю та двосторонні взаємини з Мексикою.
Російська армія вдарила по Олексієво-Дружківці Донецької області, є жертви.
Жителів Запоріжжя та області закликають готуватися до відсутності електроенергії взимку.
Як підтримати своє ментальне здоров'я. "Щоденники стійкості" - спільний проєкт Суспільного та Всеукраїнської програми ментального здоров’я "Ти як?". Гості програми: Дар’я Лісіч, поетеса, інфлюєнсерка; Юрій Табаченко, виконавчий продюсер Українського Радіо.
На Харківському напрямку російське військо вісім разів атакувало поблизу Вовчанська та Стариці.
Україна сформувала достатні запаси паливно-мастильних матеріалів для проходження осінньо-зимового періоду.
Що відбувається в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні (Корея, Китай, Тайвань) та проекція внутрішніх конфліктів на війну в Україні. Гість: Олександр Чупак, керівник економічних програм аналітичного центру "Українські студії стратегічних досліджень".
На Чернігівщині планують посилити мобілізацію.
На Рівненщині замінили керівників 7-ми МСЕКів.
Грузія напередодні парламентських виборів. Гостя — Наталя Іщенко, міжнародний оглядач.
Перші військові КНДР зайдуть у зони бойових дій вже 27–28 жовтня.
Німецький концерн Rheinmetall передав Збройним Силам України 20 додаткових бойових машин піхоти Marder.
Ігри Нескорених-2025: хто буде представляти Україну? Гість — Євген Тюрін, учасник збірної України Ігор Нескорених, ветеран НГУ.
Катар передав Україні списки військовослужбовців ЗСУ, які зникли безвісти.
В результаті посилення евакуації з Куп’янського та Борівського напрямків за добу вивезли 110 людей.
Десятки прокурорів з призначеною інвалідністю тільки в одній області і відставка Генпрокурора: що тепер робити з кілька разів формально реформованою установою. Гість: Віктор Чумак, головний військовий прокурор (2019-2020), народний депутат України 7-8 скликання.
Уряд затвердив план щодо протидії корупції медико-соціальних експертних комісій.
Прифронтова Запорізька область може бути без електроенергії взимку.
Десятки прокурорів з призначеною інвалідністю тільки в одній області і відставка Генпрокурора: що тепер робити з кілька разів формально реформованою установою. Гість: Віктор Чумак, головний військовий прокурор (2019-2020), народний депутат України 7-8 скликання.
Кабмін схвалив надання субсидій переселенцям на оренду житла.
Служба безпеки та Національна поліція затримали ще п’ятьох поплічників російських спецслужб.
Реабілітаційні модулі. У Василькові відкрили мобільний реабілітаційний модуль для людей, постраждалих від війни. У ньому надаватимуть допомогу ветеранам, їхнім родинам та цивільним жителям Васильківської громади, які потребують реабілітації. Спікери: Олена Потороченко, кейс-менеджерка мобільного реабілітаційного модуля у Василькові; Костянтин, військовослужбовець; Валерій Варич, лікар фізичної реабілітаційної медицини; Богдан Міненко, співзасновник благодійного фонду "Майнді"; Володимир Мельничук, представник компанії-виробника мобільних реабілітаційних модулів; Леся Карнаух, заступниця голови Київської обласної державної адміністрації.
Головнокомандувач ЗСУ заперечив заяву путіна щодо оточення українських військ в Курській області.
Уряд затвердив план щодо протидії корупції медико-соціальних експертних комісій.
Один чоловік загинув через удари російських військ на Луганщині.
Перші військові КНДР зайдуть у зони бойових дій вже 27–28 жовтня.
Згадуємо першу жінку — лідерку Консервативної партії, прем'єр-міністерку Великої Британії Маргарет Тетчер. Понад 30 років у великій політиці, майже 12 — на посаді прем'єрки. Вона очолила уряд у важкі часи для країни, а також для світу. Гостя — Оксана Черевко, кандидатка історичних наук, доцентка кафедри всесвітньої історії та археології історичного факультету Українського державного університету ім. М.Драгоманова.
Російська армія посилила атаки на Лиманському напрямку.
На Чернігівщині планують посилити мобілізацію.
Згадуємо першу жінку — лідерку Консервативної партії, прем'єр-міністерку Великої Британії Маргарет Тетчер. Понад 30 років у великій політиці, майже 12 — на посаді прем'єрки. Вона очолила уряд у важкі часи для країни, а також для світу. Гостя — Оксана Черевко, кандидатка історичних наук, доцентка кафедри всесвітньої історії та археології історичного факультету Українського державного університету ім. М.Драгоманова.
На Торецькому напрямку українські захисники стримують натиск окупантів.
"Рамштайн" перенесли на листопад.
Україна як складова сучасної геополітики:реалії та перспективи. Гість: Володимир Єльченко, Постійний представник України при ООН (1997-2001, 2015-2019), Надзвичайний і Повноважний Посол України в Росії в 2010-2015 роках, Надзвичайний і Повноважний Посол України в США у 2019-2021 роках.
Перші військові КНДР зайдуть у зони бойових дій вже за два дні.
Польща не передаватиме Україні зброю, закуплену в Південній Кореї.
Україна як складова сучасної геополітики:реалії та перспективи. Гість: Володимир Єльченко, Постійний представник України при ООН (1997-2001, 2015-2019), Надзвичайний і Повноважний Посол України в Росії в 2010-2015 роках, Надзвичайний і Повноважний Посол України в США у 2019-2021 роках.
Росія могла втратити близько 40 тисяч солдатів за жовтень.
У Грузії криміналізували блокування будівлі Центральної виборчої комісії.
Шольц виступив проти першого пункту Плану перемоги Зеленського. Країна, яка воює, не може стати членом НАТО. Гість: Микола Капітоненко, кандидат політичних наук, доцент Інституту міжнародних відносин Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, директор Центру досліджень міжнародних відносин.
Володимир Зеленський відмовив у візиті в Україну генеральному секретареві ООН.
Цього року всі українські школярі 1-4 класів мають отримувати безкоштовні обіди в школах.
Президент України Володимир Зеленський 24 жовтня провів засідання Ставки Верховного Головнокомандувача, присвячене проведенню опалювального сезону в Україні. Гість: Олександр Сергієнко, директор аналітично-дослідницького центру "Інститут міста".
Київські суди винесли перші сім вироків чоловікам, які ухилялись від призову.
Будівництво заводу з виробництва безпілотників в Україні завершено майже на 80%.
Перший тур президентських виборів у Молдові, які варіанти розвитку подій? Гість: Валеріу Ківерь, Надзвичайний і Повноважний Посол Молдови в Україні.
Головнокомандувач ЗСУ заперечив інформацію щодо оточення українських військ у Курській області.
Президент відмовив у візиті в Україну генеральному секретареві ООН.
Українці написали Радіодиктант національної єдності.
Світ спорту з його найцікавішими і найважливішими подіями. Інтерв'ю з тренерами та спортсменами, розповіді про нові досягнення, аналіз поєдинків та змагань.
Російські пропагандистські ресурси активізували наратив про так званий "бунт ЗСУ" проти української влади. Основним меседжем є те, що українські військові нібито готові повернути зброю проти керівництва держави через зростання тарифів, насильницьку мобілізацію та передачу церков Православній Церкві України.
Головні новини дня.
Російські окупанти намагаються просочуватися в Селидове на Донеччині, Сили оборони тримають оборону, вибиваючи групи піхоти з околиць міста. Чи можна вважати це місто ключем до Покровська? Яка ситуація на інших відтинках фронту: Часів Яр, Торецьк, Курахове? Чи є просування на Запоріжжі? Гість: Роман Погорілий, співзасновник DeepState, військовий аналітик.
Rheinmetall передав ще 20 бойових машин піхоти Marder для ЗСУ.
Керівники шести регіональних прокуратур написали заяви про звільнення.
- Хеміш де Бреттон-Гордон, оглядач THE TELEGRAPH, написав колонку з закликом до західних урядів почати озброюватися, бо північнокорейські війська вже на території Європи. Тобто, в Україні;
- Схожу думка має і колумніст BLOOMBERG-a Макс Гастінгс, який пише, що страх перед Путіним — це ганьба для Заходу і продаж України;
- Платформа GLOBAL SECURITY REVIEW розмістила аналіз стратегій та помилок прямих та непрямих учасників війни в Україні, та спрогнозувала можливі наслідки їхніх дій;
- UN WOMEN – підрозділ ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок — написав про трьох українських жінок, які воюють на передовій та допомагають із відновленням в тилу.
Світ спорту з його найцікавішими і найважливішими подіями. Інтерв'ю з тренерами та спортсменами, розповіді про нові досягнення, аналіз поєдинків та змагань.
- Хеміш де Бреттон-Гордон, оглядач THE TELEGRAPH, написав колонку з закликом до західних урядів почати озброюватися, бо північнокорейські війська вже на території Європи. Тобто, в Україні;
- Схожу думка має і колумніст BLOOMBERG-a Макс Гастінгс, який пише, що страх перед Путіним — це ганьба для Заходу і продаж України;
- Платформа GLOBAL SECURITY REVIEW розмістила аналіз стратегій та помилок прямих та непрямих учасників війни в Україні, та спрогнозувала можливі наслідки їхніх дій;
- UN WOMEN – підрозділ ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок — написав про трьох українських жінок, які воюють на передовій та допомагають із відновленням в тилу.
У Києві ворожий дрон влучив у багатоповерхівку.
Тисяча гривень кожному українцю: Зеленський доручив запровадити нову програму допомоги.
Активізація з Людмилою Тягнирядно
Як жіноча мобільна група ППО "Бучанські відьми" щоночі збиває ворожі російські шахеди? Гості: Валентина Железко та Олена Белінська, представниці добровольчого формування.
"Укренерго" отримала перший великий трансформатор для однієї з підстанцій (750 кВ) в рамках проєкту REPOWER від Світового Банку. Яка роль і функції трансформаторів в об’єднаній енергетичній системі України. Яке ще обладнання ми можемо отримати у рамках цього проєкту? Гість — Олександр Харченко, директор Центру дослідження енергетики.
Бажаю здоров’я, шановні українці, українки!
Щойно провів доволі тривалу нараду – військові, розвідка, секретар РНБО, урядовці, Офіс – за підсумками нещодавньої зустрічі з представниками громадянського суспільства. Були на тій зустрічі питання про те, що зараз поки що обмежує можливості України, і як їх можна розв’язати. Зокрема, доручив зробити формат технологічної Ставки – спеціальний формат заради більших і сучасних можливостей наших Сил оборони та безпеки України. Найбільший пріоритет – це дрони, звісно. Зокрема дрони, що можуть збивати «шахеди» та інші ударні безпілотники. Загалом багато суто військових питань. Також доручив ГУР разом із СБУ особливо зайнятись питаннями щодо визволення з російського полону цивільних осіб. Зараз у цьому результати недостатні. Опрацювали також і питання деяких законодавчих змін, які потрібні, а також санкційної політики, нашої дипломатії. За пару тижнів заслухаю результати.
Зустрівся сьогодні ж з новими послами держав-партнерів. Прийняв вірчі грамоти. Представники Фінляндії, Бразилії, Ірландії, Чорногорії, Ісландії та Литви. Поговорив із кожним. Ми будемо вдячні за спільну роботу заради підтримки наших людей, міжнародного права й заради наближення справедливого миру.
Також сьогодні відбулася конференція на основі пункту Формули миру про одну з фундаментальних умов завершення війни та недопущення нової агресії, а саме – про виведення армії окупанта з території України. Те, що справді необхідно, щоб відновити справедливість. У цій конференції взяли участь представники понад 50 країн і міжнародних організацій. Достатньо широке представництво. Вчора в Латвії паралельно із самітом нашої Кримської платформи відбулась конференція щодо іншого пункту Формули миру, який присвячений повному виконанню Статуту ООН, і в цій конференції взяли участь більш ніж 60 країн і міжнародних організацій. Починаючи від серпня й до листопада в межах таких конференцій опрацьовуються всі пункти Формули миру – усі з хорошим представництвом світу. Вже були зустрічі щодо ядерної безпеки, енергетичної безпеки, продовольчої, екологічної – після підриву Каховської дамби та всіх російських ударів. Тобто всі аспекти російської агресії будуть винесені в окремий документ, який має стати змістовною основою для другого Саміту миру. Покроковий шлях до миру. Зараз, наприкінці жовтня, відбудеться ще одна дуже важлива конференція щодо гуманітарних аспектів – це звільнення полонених і повернення депортованих дітей. Після цього в листопаді будемо готові представити фінальний документ – для другого Саміту миру. Я вдячний усім, хто допомагає. Дякую нашій команді, Офісу передусім, за організацію цієї роботи з партнерами. Україна першою запропонувала всеохопний і реальний шлях завершення війни – це було понад два роки тому – Формулу миру. На основі Статуту ООН. І нам вдалося об’єднати представників усіх частин світу заради реалізації Формули. Провели інавгураційний Саміт миру – дуже успішний. Сто країн та міжнародних організацій. Маємо зробити все, щоб відбувся наступний Саміт миру, який поставить крапку у війні – справедливу крапку. Такий, щоб безпека нашої держави та людей була надійно гарантована.
І ще одне. Зараз на всіх рівнях нашої держави має тривати підготовка до найближчих місяців. Опалювальний сезон. Зима. Багато роботи в енергетиці – це захист об’єктів, робота над стійкістю системи. Готуються регіони, готуються громади. Готуються військові. І окрім таких системних речей, є рішення, які можуть бути ухвалені безпосередньо для підтримки людей. Я доручив уряду запровадити з 1 грудня нову програму, яка буде відчутною для кожної сім’ї в Україні. Є-підтримка для всіх наших людей – дорослі, діти, кожна сім’я в Україні. Тисяча гривень на людину – на родину це вийде по кілька тисяч гривень, і кошти можна буде витратити на оплату українських товарів і послуг, зокрема комунальних послуг, електрики. Квитки – це Укрзалізниця. Українські лікарські засоби. Також доручив, щоб ці кошти можна було витратити на українські книжки, на культурні послуги. Можна донатити на військових – волонтерам, на дрони. Усі деталі має визначити Кабмін і представити все це людям. Я чекаю цього найближчим часом. Першого грудня гроші мають бути у людей. Слава Україні!
У Солом'янському районі Києва ворожий БПЛА влучив у житловий багатоповерховий будинок.
У органах прокуратури тривають комплексні заходи з протидії зловживанням.
У Хмельницькому опалювальний сезон розпочався, проте не всі будинки погодилися пустити тепло в свої квартири. Є такі, що вважають, грітися ще зарано. ОСББ самі вирішують, скільки тепла забирати з мережі. Так можна і гроші заощадити, і контролювати витрати енергоносіїв. Як здійснити термомодернізацію, скільки це коштує, чим допомагає держава і місто — відповіді шукала журналістка регіональної редакції Українського Радіо у Хмельницькому Алла Коломея.
У 2024 році Україна перейде на зимовий час у ніч з 26 на 27 жовтня. Перехід на зимовий час: востаннє чи ні, як до можливого скасування переведення годинників ставляться фахівці? Відповідний закон ухвалено, але не підписано і не накладено вето Президентом, тобто він не набув чинності. У студії — Віталій Селик, голова Ради з урбаністики Києва. На зв'язку — Ольга Маслова, популяризаторка науки, кандидатка біологічних наук.