Переглянути у мобiльнiй версiї
Опитування

Аня Данько

Аня Данько

Закінчила Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна», факультет журналістики.

Створювала та вела програми  «На вістрі тижня», «Алло, лікарю», «Ранок» і «Книжкова біржа».

Має хобі – читання, байдикування,  поїдання солодощів та мандри.

Минулі передачі

 • 26.05.2018 13:03:00
  - Промінь
  Ведучі:

  У суботу поговоримо про кольоретерапію. Чи знаєте ви, що наше око може розрізняти лише три основних кольори: червоний, синій та зелений. Все інше - це суміш цих кольорів. Учені вже давно довели, що різні кольори по-різному впливають на людину. Тобто емоції від кожного кольору можуть коригувати наш емоційний та навіть фізичний стан. І вже не одне десятиліття практикується кольоротерапія. Як ми реагуємо на кольори, як вони впливають на нас, коли ми потребуємо кольоротерапії і які кольори можуть нам нашкодити - про це розповість психолог, кольоротерапевт Наталія Соколова. Професорка, художниця-графік та  дизайнерка Світлана Прищенко пояснить які кольори найчастіше українці використовують у побуті, а які у мистецтві, як вони впливають на нас та які кольори українці не люблять. А стиліст Катерина Філіпенко порадить як вам вибрати ваш колір у гардеробі, який зробить вас неповторними.

 • 19.05.2018 13:02:38
  - Промінь
  Ведучі:

  У суботу поговоримо про нашу сексуальність. Що це таке. Як вона впливає на наше життя. На скільки гендерні стереотипи змінюють нашу сексуальність. Що таке справжня сексуальність, а що - лише показне. Яка і чим відрізняється чоловіча і жіноча сексуальність. Коли, у якому віці ми її починаємо стримувати, приховувати. Чи знають діти що це таке. Як подолати конфлікт між нашими мізками і нашими бажаннями і що для цього варто зробити. Про це розповість психотерапевт Олександр Сагайдак, Юлія Ярмоленко секс-педагогиня та сексолог-історик Володимир Калуга.

 • 12.05.2018 13:03:22
  - Промінь
  Ведучі:

  Що перешкоджає нам розкрити свій внутрішній потенціал та досягати поставлених цілей? Що стримує успіх у житті та бізнесі - власний, а також успіх інших? Чому люди, з гіршими стартовими умовами досягають більшого у житті? Як кожен з нас щодня ставить собі перепони і ніколи не досягне бажаного? Чи можливо втричі збільшити свою продуктивність? У суботу у програмі особисто з Анною Данько ми розширимо ваші можливості та приберемо всі психологічні перепони, які гальмують ваше життя разом з співробітником інституту соціальної і політичної психології, психотерапевтом, керівником плейбек-театру Володимиром Савіновим.

 • 05.05.2018 13:04:23
  - Промінь
  Ведучі:

  У суботу поговоримо про вільні стосунки. Знаєте, коли двоє ніби і разом, але кожен допускає флірт чи навіть сексуальні стосунки з третьою особою. Хто і чому вибирає такі стосунки? Чи довго вони можуть існувати? Чому вільні стосунки варто практикувати одруженим і чи можливо народжувати дітей і мати справжню родину, коли у батьків - вільні стосунки? Про все це вільно і дуже особисто Анні Данько розповість психотерапевт Київської спілки психотерапевтів Оксана Бочарова.

 • 28.04.2018 13:03:11
  - Промінь
  Ведучі:

  У суботу на радіо Промінь опівдні наступить спеконте літо. Адже говорити ми будемо про пристрасті, насолоду і задовлення від сексу. Ми розкажемо те, чого жінки самі про себе не знають. А чоловікам - варто поставити нагадування. Аби не пропустити - тут будть таємниці, які доведуть вашу жінку до оргазму. тож все про те, як жінці отримати задоволенення, - у програмі Особисто, дуже сосбисто з Анною Данько. А розповість про це - психолог-сексолог Оксана Єфремова.

 • 21.04.2018 13:05:04
  - Промінь
  Ведучі:

  Поговоримо про наші слабкості, які, якщо їх не контролювати, перетворюють нас у залежних людей. Чи можна розпізнати залежність від чогось ще до того, як вона повністю заволодіє свідомістю та тілом людини? Що таке сексуальна залежність і чому в зоні ризику може бути кожен? Чому сучасні залежності, такі як ігроманія, інтернет залежність набагато небезпечніші від фізичних, таких як тютюнопопаління. Та які ще спокуси сучасного світу  втягують нас у свою залежність. Хочете перевірити, чи є залежність від чогось у вас - слухайте програму Особисто з Анною Данько на радіо промінь у суботу, дивіться на сторінці у ФБ Особисто з Анною Данько. А допоможе розібратися - член київської спілки психотерапевтів, психотерапевт Анна Марнауз.

 • 14.04.2018 13:03:21
  - Промінь
  Ведучі:

  Ви шукаєте роботу, відсилаєте резюме і вас запрошують на співбесіду. Це - найважливіший момент у всій історії із працевлаштування. Адже тут, окрім суто статистичних даних, які ви вказали у резюме, на перший план виходите саме ви. Ми розкажемо вам про те, як поводити себе на співбесіді, аби вас стовідсотково взяли на роботу. Що заборонено робити на ній, одяг якого кольору одягнути і чого ні в якому разі не можна розповідати під час співбесіди. Такими секретами поділиться вдало Катерина Криворученко- Спеціаліст експертно-аналітичного центру HeadHunter Україна.

 • 07.04.2018 13:03:04
  - Промінь
  Ведучі:

  Цієї суботи у програмі Особисто на радіо Промінь буде емоційно. Будемо розбиратися у - наших емоціях. Як вони керують нашим життям. Чому більшість помилок ми робимо, піддавшись емоціям? Чи можна ними управляти і які хвороби отримуємо ми після придушення своїх емоцій. Гість програми - психолог Олеся Самишкіна.

 • 31.03.2018 13:04:35
  - Промінь
  Ведучі:

  У суботу особисто поговоримо про самотність. Правда ж, кожен з нас хоч раз в житті переживав це. Дехто - постійно відчуває себе самотнім, а хтось - просто прагне усамітнитися. У чому причини нашої самотності? Чому самотні люди – ледарі? Чому ми самотні навіть одружені? Як хвороба альцгеймера переслідує самотніх і чи реально бути не самотнім?