Президент України прибув до Італії. Подробиці візиту.
Верховна Рада України прийняла закон про історичне підвищення податків.
Соціальна реінтеграція ветеранів та ветеранок. Гостя — Анастасія Селянінова, начальниця навчально-аналітичного відділу Українського ветеранського фонду.
Про особливості адаптації українських біженців у Франції. На зв'язку — Світлана Стоян, докторка філософських наук, доцентка, професорка MBWay Lille, Франція. До війни – доцентка КНУ ім. Тараса Шевченка, Київ.
У Феодосії стався новий вибух на атакованій раніше нафто-базі.
Уникнути відключень електроенергії взимку не вдасться.
Байден не їде на "Рамштайн" до Європи: шторм в США став причиною чи приводом для зміни дипломатичних планів? Гість — Валерій Чалий, Надзвичайний і Повноважний Посол України, голова правління Українського кризового медіа центру, посол України в США в 2015-2019 рр.
Порушення та захист прав дітей під час війни: ВР ухвалила законопроєкт №9042-1 про соціальну підтримку дітей, які постраждали внаслідок повномасштабної збройної агресії рф. Гостя — Дар'я Касьянова, голова Правління "Української мережі за права дитини".
Президент Володимир Зеленський представив План перемоги прем'єр-міністру Італії Джорджії Мелоні.
"Укрпошта" передала в доставку більше 20 тисяч повісток військовозобов’язаним.
Гарбузовий сезон. Чим корисний гарбуз, які має лікувальні властивості, які страви з нього можна приготувати і як правильно зберігати. А ще він може прикрасити Вашу оселю і стати чудовим декором. Гостя — Світлана Фус, дієтологиня.
"Аудіокнижка". Оксана Забужко, "Музей покинутих секретів".
"Хвилина класики".
Україна не розглядає можливість припинення вогню в обмін на гарантії західного альянсу.
На Донецькому напрямку ворог майже щодня просувається уперед.
Варшавська битва 1920 року, в якій польські війська разом із армією Української народної республіки відігнали більшовиків від Варшави і не пустили їх до Європи. Яке значення вона мала тоді? Які історичні уроки залишила? Гість — Андрій Руккас, кандидат історичних наук, доцент Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
Енергоатом завершив ремонти всіх дев'яти енергоблоків, підконтрольних Україні.
Екс-суддю Олексія Тандира триматимуть під вартою ще два місяці.
Перезавантаження Японії. Що це означає для України. Новообраний прем'єр-міністр країни розпустив парламент та оголосив дострокові вибори. Гість — Артур Харитонов, президент громадської організації "Ліберально-Демократична Ліга України".
Фільм "Степне" став переможцем національного конкурсу кінофестивалю "Молодість". Про що він і коли його зможуть побачити українці? Розкаже режисерка фільму Марина Врода.
Як обдаровані українські діти стають культурними посланцями в Європі. В Брюсселі триває презентаційна фандрейзингова виставка "100 картин дітей Незламної України". Подію патронує Місія України при ЄС. Картини написали юні художники із дитячих художніх шкіл і студій Харкова, Запоріжжя, Одеси, Шостки, Полтави й Житомира у червні 2024 року на Закарпатті під час Другого Всеукраїнського пленеру "Діти і мистецтво для України". На зв'язку з Брюселю — Любов Горват, голова правління Міжнародної освітньо-культурної асоціації.
"Хвилина класики".
Сьогодні Президент Володимир Зеленський зустрінеться у Ватикані із Папою Римським-Франциском.
На Одещині оголошено День жалоби.
Батьківський егоїзм: коли і чим небезпечний для дитини та де його межа? Як правильно сприймати сепарацію дітей і зробити цей процес безболісним для батьків? Гості: Ірина Попович, гештальт-терапевтка, сімейна та дитяча психотерапевтка; Катерина Ільчук, книжкова блогерка.
В Україні працює ППО через напад шахедів.
Сьогодні на Одещині оголошено День жалоби на вшанування пам'яті загиблих внаслідок російської атаки.
Президент Володимир Зеленський представив План перемоги та обговорив його з прем'єркою Італії Джорджією Мелоні.
Аб'юзерство в родині. Як вибратися з аб'юзивних стосунків, з чого почати тому, хто потрапляє в їхні тенета, на які аспекти звернути увагу – юридичні, психологічні… говоритимемо про домашнє насильство з трьох точок зору – з адвокаткою Анжелою Василевською; експертом-психологом Сергієм Волочаєм; Неонілою, яка постраждала від домашнього насильства, і наважилася поділитися своєю проблемою назагал.
Сили ППО знешкодили усі ворожі БпЛА, які загрожували столиці.
Засідання контактної групи з питань оборони України "Рамштайн", що було заплановане на 12 жовтня, відклали на невизначений термін.
Омбудсман Дмитро Лубінець вже має від росії підтвердження щодо загибелі в полоні української журналістки Вікторії Рощиної.
У 60-х роках розвиток радіо набув неймовірних масштабів. Це був найпоширеніший і найдоступніший засіб масової інформації. Окрім всеукраїнського, працювали обласні, районні, сільські радіостанції, і навіть радіовузли на окремих підприємствах. Але зважаючи на те, що на республіканському рівні існував лише один канал – Українське Радіо, його програмне наповнення було універсальним. На цьому одному каналі звучали і випуски новин, і суспільно-політичні програми, і музика, і театральні постановки. Про що були програми того часу, чому стати диктором було недосяжною мрією та за що карали працівників Українського Радіо у часи хрущовської відлиги?
Програму створено за фінансової підтримки Європейського Союзу. Її зміст є виключно відповідальністю Суспільного Мовника і не обов'язково відображає позицію Європейського Союзу.
Чергові абсурдні фейки, спрямовані на дискредитацію української влади та Збройних сил.
Чотири людини загинули унаслідок російської атаки по Одесі.
Сьогодні вночі у небі над Сумщиною сили ППО знищили 7 ворожих БпЛА.
Володимир Зеленський презентував прем'єр міністерці Італії Джорджії Мелоні План української перемоги.
Про ситуацію на Лимано-Куп'янському напрямку та підготовку до осінньо-зимового сезону на передовій. Чи вдасться зберегти окупанту наступальний тиск на сході України? Гість — Андрій Отченаш, командир екіпажу безпілотних авіаційних комплексів "Кара небесна" 4-ї бригади оперативного призначення "Рубіж" Національної гвардії України.
Війська РФ атакували Одещину ракетами. Загинули чотири людини.
Білоруські чиновники незаконно вивезли більше 2-х тисяч українських дітей з тимчасово окупованих територій на територію Білорусі.
Бронювання під питанням? До 15 листопада в Україні мають провести аудит критично важливих для економіки підприємств. Які підприємства вважаються критичними? Хто та за яким принципом надає підприємству статус критично важливого? Як зараз відбувається бронювання? З чим пов'язане різке збільшення заброньованих? Чи варто готуватись заброньованим йти служити? Гість — Олексій Мірошниченко, президент Конфедерації роботодавців України.
Сьогодні на Львівщині сталася масштабна ДТП, є загиблі і поранені.
На Хмельниччині повторні вибухи.
Щонайменше 3 російські літаки СУ- 27 та склад з боєприпасами були уражені внаслідок атаки російського аеродрому "Ханська" в республіці Адигея.
Пластична хірургія для військових. Наскільки змінився цей напрям в медицині після початку повномасштабного вторгнення? Які найбільші виклики постають перед лікарями? Які найскладніші операції доводилось робити? Досвід яких країн брався до уваги? Гості: Наталія Лютікова, засновниця проєкту "Лікарі для героїв"; Валентина Калиновська, комерційна директорка групи біоінженерних компаній ІМАТЕХ МЕДІКАЛ.
Зросла кількість постраждалих внаслідок масової ДТП під Львовом.
Сьогодні Президент України зустрінеться у Ватикані із Папою Римським Франциском.
Пластична хірургія для військових. Наскільки змінився цей напрям в медицині після початку повномасштабного вторгнення? Які найбільші виклики постають перед лікарями? Які найскладніші операції доводилось робити? Досвід яких країн брався до уваги? Гості: Наталія Лютікова, засновниця проєкту "Лікарі для героїв"; Валентина Калиновська, комерційна директорка групи біоінженерних компаній ІМАТЕХ МЕДІКАЛ.
Повторні пуски керованих авіаційних бомб тактичною авіацією на Сумщину.
Низку порушень виявили під час перевірки Великолюбінського дитячого навчально-реабілітаційного центру на Львівщині.
Чи може дипломат бути революціонером? Як протікали перші місяці евакуації українців до Польщі? Хто такий Представник МЗС у регіоні і чим займається його представництво? Гість — Вячеслав Войнаровський, Генеральний консул України у Кракові.
Кількість жертв російської ракетної атаки по припортовій інфраструктурі Одещини 9 жовтня зросла до дев'яти людей.
Уряд Норвегії ухвалив рішення виділити понад 900 мільйонів крон для України на збільшення потужностей, зокрема з виробництва ракетних двигунів.
Чи може дипломат бути революціонером? Як протікали перші місяці евакуації українців до Польщі? Хто такий Представник МЗС у регіоні і чим займається його представництво? Гість — Вячеслав Войнаровський, Генеральний консул України у Кракові.
14 населених пунктів Херсонської області опинилися минулої доби під ударами російської армії. Трьох людей поранено.
Із понеділка, у столиці стартує опалювальний сезон для лікарень, шкіл, дитсадків та інших закладів соцсфери Києва.
6 жовтня 2024 року Папа Франциск оголосив, що 8 грудня проведе консисторію з нагоди введення в сан нових кардиналів. У переліку є також владика Микола Бичок, єпарх Мельбурнський УГКЦ (Австралія). А народився владика в Тернополі. Гість — Олександр Саган, релігієзнавець, голова Державного комітету України у справах національностей та релігій у 2007-2010 рр.
Кримінальне провадження, відкрите за фактом зникнення української журналістки, Вікторії Рощиної, докваліфікували як воєнний злочин, поєднаний з умисним вбивством.
Франція планує передати Україні до 20 винищувачів Mirage 2000-5F. Їх перетворять на багатоцільові для Повітряних сил ЗСУ.
Радіодиктант національної єдності: як писався текст цьогорічного диктанту та як найбільший україномовний флешмоб об'єднує українців та тих, хто вчить, любить і шанує мову. Гостя — Оксана Забужко, письменниця, авторка тексту Радіодиктанту-2024
32 людини доправили до міських лікарень Львова внаслідок ДТП.
Для вимушених переселенців із Херсонської області у Кропивницькому відкрили центр допомоги.
Як українські митці віднаходять відголосок нашої війни в світовій бароковій спадщині? Що спільного? Які точки дотику на прикладі британської опери "Король Артур"? Гостя — Анна Гадецька, співзасновниця і програмна директорка OPEN OPERA UKRAINE. На зв'язку: Наталія Хмілевська, артдиректорка OOU; Олена Савчук, режисерка проєкту.
У Сумах Служба безпеки затримала агента ФСБ.
Європейський Союз шукає шляхи для подолання блокування Угорщиною військової допомоги Україні.
Байден не їде на "Рамштайн" до Європи: шторм в США став причиною чи приводом для зміни дипломатичних планів? Гість — Валерій Чалий, Надзвичайний і Повноважний Посол України, голова правління Українського кризового медіа центру, посол України в США в 2015-2019 рр.
Сергію Гнезділову, який публічно самовільно залишив військову частину, обирають запобіжний захід.
Кіберфахівці ГУР атакували навчальні заклади Росії.
Про військові пенсії. Що таке військова вислуга і з яких періодів вона складається? Як обчислюється? Чи діє зараз правило обчислення вислуги 1 до 3? Гостя — Ірина Дмитренко, адвокатка ГО "Юридична сотня".
Президент Володимир Зеленський зустрівся з Папою Римським.
На Херсонщині подовжать комендантську годину.
Ігри Нескорених: хто буде представляти Україну. Гість — Олексій Притула, ветеран ЗСУ, учасник збірної України Ігри Нескорених.
У Козачій Лопані на Харківщині через російський обстріл загинув чоловік.
Російські військові окупували чотири населені пункти на Донеччині - пише діпстейт.
Кранчери, тобто ті, хто їдять крейду, глину і землю, вважаючи це корисним: чому вони здобувають популярність у Tik Tok. Гості: Марина Діденко, психологиня; Юлія Ярова, терапевтка-гастроентерологиня.
ДБР передало до суду справу щодо держзради, де фігурують народні депутати та експрокурор.
Виконавча рада Світового банку схвалила створення фонду фінансового посередництва для підтримки України.
Кранчери, тобто ті, хто їдять крейду, глину і землю, вважаючи це корисним: чому вони здобувають популярність у Tik Tok. Гості: Марина Діденко, психологиня; Юлія Ярова, терапевтка-гастроентерологиня.
Російські війська просунулись у Торецьку Донецької області.
Найближчим часом рідним передадуть тіло журналістки Вікторії Рощиної.
Лауреатом Нобелівської премії миру 2024 року стала організація Ніхон Хіданко японська рада організацій жертв атомних бомбардувань Хіросіми і Нагасакі, що бореться за ядерне роззброєння. Цей рух отримує нагороду за зусилля, спрямовані на досягнення світу, вільного від ядерної зброї.
За які відкриття дослідники отримали Нобелівські премії з фізики та медицини. Яке практичне застосування цих винаходів. Гість — Олексій Молчановський, директор з інновацій Українського католицького університету, голова експертного комітету з питань розвитку сфери штучного інтелекту при Міністерстві цифрової трансформації України.
У Нацполіції проведуть службове розслідування щодо начальника Департаменту міграційної поліції.
На Херсонщині подовжать комендантську годину.
Цьогорічну Нобелівську премію миру присудили японській правозахисній організації.
Анатолій Казмірчук, командувач Медичних сил ЗСУ — майже 70% поранених військових після лікування повертаються у стрій.
Правоохоронці затримали проросійського блогера за заклики до зміни влади.
Стало відомо, як російські спец-служби вербують українських підлітків для підпалів автівок ЗСУ.
2006 року, Кембриджський університет увів зміни до свого курсу слов'янських мов, додавши до російської та польської українську. З 2010-го почали працювати українські студії, де, крім мови і літератури, викладають історію та культуру. Про впливи російських наративів у Європі та світі — Вікторія Вдовиченко, програмна директорка з безпекових студій Центру оборонних стратегій, викладачка Болонського університету та співголова Української програми Центру геополітики Кембриджського університету.
Німеччина виділить Україні новий пакет військової допомоги на суму 600 мільйонів євро.
Російські війська просунулись у Торецьку Донецької області.
2006 року, Кембриджський університет увів зміни до свого курсу слов'янських мов, додавши до російської та польської українську. З 2010-го почали працювати українські студії, де, крім мови і літератури, викладають історію та культуру. Про впливи російських наративів у Європі та світі — Вікторія Вдовиченко, програмна директорка з безпекових студій Центру оборонних стратегій, викладачка Болонського університету та співголова Української програми Центру геополітики Кембриджського університету.
Німеччина з партнерами надасть Україні пакет військової допомоги на 1 млрд 400 млн євро.
Міністр освіти пообіцяв підвищити зарплати педагогам, але за наявності необхідних ресурсів.
Робота Верховної Ради під час війни. Огляд головних рішень.
Генсек НАТО закликав ігнорувати ядерні погрози путіна.
Кабмін ухвалив низку кадрових рішень.
11–12 жовтня 2024 року в Києві у Мистецькому арсеналі відбувається Бізнес-форум "Зроблено в Україні". (Бізнес-форум "Зроблено в Україні" організовано Програмою розвитку ООН (ПРООН) в Україні у співпраці з Міністерством економіки України, Торгово-промисловою палатою України та Києво-Могилянською бізнес-школою у межах проєкту "Трансформаційне відновлення задля безпеки людей в Україні" за фінансової підтримки Уряду Японії). Гостя — Ірина Жданова, журналістка Українського Радіо.
Близько 50 тисяч військовослужбовців перекинула росія у Курську область з інших напрямків.
Світовий банк створить спеціальний траст-фонду для України на 10 млрд доларів для підтримку бюджету.
Європейські турне Зеленського. Яка ключова мета цих візитів. Чому саме зараз? Як основні європейські союзники сприйняли План перемоги. Чи буде дозвіл на далекобійну зброю? Гість — Ярослав Макітра, політолог.
Литва отримала перші бойові дрони власного виробництва, 5 тисяч з них передадуть Україні.
За час тестування "Національного кешбеку" українцям нарахували понад 73 мільйони гривень.
Франція передасть Україні у 2025 році від 12 до 20 літаків Mirage 2000. Про це пише Avionslegendaires. Що відомо про цей винищувач і яку зброю він може нести. Гість — Валерій Романенко, кандидат історичних наук, авіаційний експерт, провідний науковий співробітник Державного музею авіації ім. О.К.Антонова.
Франція планує передати Україні до 20 винищувачів "Міраж" наступного року.
Народні депутати стали частіше прогулювати пленарні засідання.
У Верховній Раді обмежать використання Telegram. Це рекомендація РНБО. Кого стосуватиметься це обмеження, як його будуть впроваджувати. І чи можна вважати ці обмеження першим кроком до ширшої заборони месенджера. Гості: Олександр Федієнко, голова підкомітету з питань безпеки у кіберпросторі, урядового зв'язку, криптографічного захисту інформації Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки, член депутатської фракції партії "Слуга народу", політичної партії "Слуга народу"; Ярослав Юрчишин, член депутатської фракції Політичної партії "Голос", голова Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова.
У Києві на Майдані Незалежності відбувається акція пам’яті української журналістки Вікторії Рощиної.
Німеччина з партнерами надасть Україні пакет військової допомоги на 1 млрд 400 млн євро.
Російські військові окупували чотири населені пункти на Донеччині.
Світ спорту з його найцікавішими і найважливішими подіями. Інтерв'ю з тренерами та спортсменами, розповіді про нові досягнення, аналіз поєдинків та змагань.
Чергові абсурдні фейки, спрямовані на дискредитацію української влади та Збройних сил.
Головні новини дня.
У чому полягає її новаторський підхід, які авторські навчальні практики вона використовує, як працює з інклюзією. А також про її участь у конкурсі, майбутню поїздку на світовий Глобал Тічер Прайз та на який власний освітній проєкт витратить мільйон гривень? Гостя — Леся Павлюк, переможниця конкурсу Global Teacher Prize, найкраща вчителька України-2024.
На Курському напрямку дрони уразили російські цілі в Тьоткіно.
Поліцейські встановили попередню причину масштабної ДТП на Львівщині.
- Видання THE FINANCIAL TIMES розмістило статтю, у якій говорить про те, що Україна може отримати гарантії безпеки від Заходу та членство в НАТО після згоди на російський контроль над окупованими територіями;
- AL JAZEERA випустила матеріал про, нібито, бажання європейських лідерів продовжувати війну в Україні задля приховування внутрішніх проблем у ЄС. Розбираємо, як кремлівські наративи просуваються у арабському світі;
- Автори THE CONVERSATION проаналізували екоцид, який Росія вчиняє в Україні, та закликали Міжнародний кримінальний суд розглянути його поряд із іншими кричущими злочинами Кремля;
- У свою чергу в BBC вийшла стаття про те, як українці та росіяни, які втекли від війни спілкуються та співпрацюють у Чорногорії.
Світ спорту з його найцікавішими і найважливішими подіями. Інтерв'ю з тренерами та спортсменами, розповіді про нові досягнення, аналіз поєдинків та змагань.
- Видання THE FINANCIAL TIMES розмістило статтю, у якій говорить про те, що Україна може отримати гарантії безпеки від Заходу та членство в НАТО після згоди на російський контроль над окупованими територіями;
- AL JAZEERA випустила матеріал про, нібито, бажання європейських лідерів продовжувати війну в Україні задля приховування внутрішніх проблем у ЄС. Розбираємо, як кремлівські наративи просуваються у арабському світі;
- Автори THE CONVERSATION проаналізували екоцид, який Росія вчиняє в Україні, та закликали Міжнародний кримінальний суд розглянути його поряд із іншими кричущими злочинами Кремля;
- У свою чергу в BBC вийшла стаття про те, як українці та росіяни, які втекли від війни спілкуються та співпрацюють у Чорногорії.
Суд обрав запобіжний захід військовослужбовцю Гнезділову, який публічно самовільно залишив частину.
Кількість штурмів на Куп'янському напрямку залишається стабільно високою.
Німеччина передала Україні новий пакет військової допомоги й анонсувала наступні.
Можливий замисел операції, яку проводять ЗСУ у Курській області, — відтягнути туди російські резерви.
Година запитань до уряду.
Професійне кредо учителя фізичної культури з Вінниччини Олексія Качана — "Дитина має радіти кожній… хвилині на уроці та жити своїм дитячим життям". Наразі він увійшов до десятки кращих педагогів країни за версією Global Teacher Prize Ukraine. Про участь учителя-новатора в конкурсі, професійну майстерність і розробку Національного проєкту "Цікава фізкультура" 2.0 — Перезавантаження" для нової української школи розповідає журналістка Вінницької регіональної редакції Українського Радіо Наталя Тукало.
Звернення Президента України Володимира Зеленського.
Бажаю здоров’я, шановні українці, українки!
Важливий тиждень зустрічей із нашими друзями у Європі – найбільші оборонні донори та ще стратегічний регіон Балкан і загалом Південно-Східної Європи. Сьогодні – Берлін, перемовини з канцлером Шольцом, щойно – зустріч із Президентом Штайнмаєром. Буде новий оборонний пакет для України від Німеччини. Я дякую особливо за допомогу системами ППО – у цьому Німеччина безумовний лідер підтримки. Я дякую за ще одну IRIS-T. Ми обговорили з канцлером, якою буде підтримка в цьому році і в наступному – для нас дуже важливо, щоб обсяг допомоги від Німеччини залишався сталим, і це буде сигналом, що і шлях до миру попри все буде впевненим. Обговорили, як більше консолідувати світ для наближення миру. Поінформував Президента Штайнмаєра про нашу роботу з партнерами й те, як ми можемо додати сили позиціям України, щоб уся Європа від цього виграла.
Сьогодні ж вранці у Ватикані провів зустріч із Папою Римським Франциском і Держсекретарем кардиналом Пароліном. Дуже чутливе питання для України, для багатьох сімей в Україні – звільнення з російського полону наших людей. Воїни й цивільні, діти й дорослі. Тисячі українців і українок. Учора стало відомо про загибель у російському полоні української журналістки Вікторії Рощиної. Мої співчуття рідним. Але вона була у списках на обмін. Дуже важко вести цю роботу – підштовхувати обміни, і саме тому потребуємо спеціальної допомоги, зокрема зусиль Ватикану. Ми домовилися, що Україна передасть список журналістів, які зараз у полоні в Росії. Ми обговорили детально повернення цивільних, повернення депортованих дітей. І ми сподіваємося на підтримку. Ми готуємо на цей місяць зустріч у Канаді саме щодо цього пункту Формули миру, щодо гуманітарних питань. Я запросив Ватикан узяти участь. І тут, у Німеччині, і вчора за один день одразу в трьох країнах – Британія, Франція, Італія – я представив лідерам Європи наш План перемоги. Прем’єр-міністру Стармеру, Президенту Макрону, главі уряду Італії Джорджії Мелоні. І сьогодні – у розмові з Олафом. Усі деталі нашої стратегії наближення миру – геополітичні, військові, економічні.
Пояснили в Лондоні, яка далекобійність зараз потрібна і яке наше бачення, щоб зміцнити фронт. Дуже хороша розмова була з Емманюелем, і Франція багато в чому вже допомогла нам об’єднати інших партнерів, зараз розраховуємо саме на таке лідерство. Італія – дуже принципова позиція Джорджі, чітке розуміння наших мотивів і потреб Європи. Я дякую Олафу за сьогоднішню нашу розмову, усі деталі в Німеччини є – і щодо воєнних аспектів, і щодо геополітичних та економічних. Ми повинні діяти разом – кожен, хто має необхідну силу, необхідний вплив, щоб гарантувати надійний мир, щоб примусити Росію до миру. Але діяти треба зараз, цими місяцями. Посилити наших хлопців на фронті. Посилити наші спільні позиції. Тепер на рівні команд ми будемо працювати з партнерами у Європі, щоб максимально наповнити кожен запланований крок, і цей наш План має привести до дієвого другого Саміту миру, щоб війна завершилась. І щоб це було справедливе, чесне завершення війни.
І ще одне. Я вдячний Хорватії й усім партнерам на Балканах та в регіоні Південно-Східної Європи за вже третій наш саміт – цей формат, який допомагає берегти європейську єдність. Я дякую всім за підтримку Формули миру й формату Саміту миру. Я впевнений, що План перемоги – якщо партнери справді рішучо будуть з нами – стане надійним мостом між ситуацією зараз і миром, якого ми всі так прагнемо. Я дякую всім, хто з Україною! Я пишаюся нашими людьми. Світ з Україною вже третій рік цієї війни, бо наші люди, саме люди такі – мільйони українців – вони заслуговують на підтримку! Слава Україні!