Мобільний додаток

Зменшення кількості районів у країні в 4 рази. Як і навіщо, пояснює депутат Віталій Безгін

10.06.2020 р., 12:48

Міністерство розвитку громад і територій оприлюднило проєкти майбутніх районів в Україні. Замість 490-та їх має стати близько 125-ти. "Звісно, що цей проект не є догмою. Ще вноситимуться пропозиції, які будуть обов’язково розглянуті і, якщо вони не суперечитимуть критеріям, яким мають відповідати майбутні райони, то будуть враховані", – прокоментував заступник Міністра розвитку громад та територій В'ячеслав Негода. Районування є другим етапом децентралізації і жодним чином не впливатиме на об’єднання і роботу територіальних громад, говорить голова підкомітету з питань адміністративно-територіального устрою, народний депутат України Віталій Безгін. В ефірі Українського радіо він пояснив як відбуватиметься поділ на райони і розвіяв страхи навколо наступного етапу децентралізації.

Поясніть, будь ласка, бо вже є люди, які занепокоєні тим, що їх знову змусять якось по-іншому об’єднуватися і що вже йдеться не про децентралізацію, а про централізацію?

По-перше, це жодним чином не є централізацією. Це, фактично, формування нового субрегіонального рівня, це другий етап децентралізації. На базовому рівні у нас тепер є громади, і логіка в тому, що всі послуги, які отримують громадяни, збільшення ресурсів, усе буде залишатися на базовому рівні. На нове районування — це все ж таки інший рівень державної влади, державної координації, представництва центральних органів виконавчої влади. Тобто, якщо подивитися на саму філософію реформи, то раніше старий район був таким собі "центром тяжіння" — люди їздили туди за довідками, посвідками, на ринок — це такий осередок життя. Якщо ми кажемо про теперішній стан речей, то ми йдемо за логікою, що всі базові послуги для громадян мають бути безпосередньо в громадах. Тобто, ми виходимо на показник, що у нас є приблизно 1400 громад і приблизно 60 на тимчасово окупованих територіях. Районування — це координация на державному рівні, національна безпека, безпосередньо, той момент, коли не людині треба буде за послугами їхати в районний центр, а новому префекту, якщо ми затвердимо ці зміни, треба буде їхати в громади, щоб вирішити якісь питання.

Як буде відбуватися реалізація цього другого етапу реформи?

У переважній більшості громад, центри надання адміністративних послуг або ще відкриваються, або вже відкрилися. Я до карантину об’їздив половину країни, і в умовній громаді на 3000 людей, відкриття ЦНАПу, в якому видають, зокрема, і біометричні паспорти є вже реальністю. Для деяких громад це буде потребувати додаткових ресурсів, але, давайте дивитися, наскільки держава може зекономити. Зараз у нас є 490 районів з райрадами та райдержадміністраціями, буде у нас їх до 125-ти. Тобто, це в 4 рази економія коштів на бюрократичному апараті, які можна спрямувати на розвиток громад.

Це, враховуючи тимчасово окуповані території. Я так розумію, що це на перспективу, коли тимчасово окуповані території перестануть такими бути?

Звісно. Але, наша державницька позиція — коли ми моделюємо території, ми маємо робити це, враховуючи всю територію України. По-друге, є політичний підтекст, ми розуміємо, що з точки зору і громад, і районування по Донецькій і Луганській областях у нас є суб’єкт подання як облдержадміністрація. В Криму в нас немає легітимної влади, але Крим у нас буде присутній в урядовій постанові. Звісно, що після деокупації, на практиці будуть відбуватися корегування, оскільки, є інфраструктурні зміни, є демографічні зміни.

Наприкінці травня на сайті президента з’явилася петиція з вимогою не допустити ліквідації об’єднаних територіальних громад. Там ідеться про те, що переважна більшість ОТГ категорично виступає проти їх примусового прєднання. Це має якийсь стосунок до зміни районного поділу? І чи є якісь дедлайни децентралізації?

Це два різні процеси: об'єднання районів, їх збільшення за розміром ніяк не впливає на об’єднання територіальних громад. Тобто, районний рівень — це рівень для державної влади, не більше. А щодо дедлайнів, так вони є. Ми говоримо, що фактично з січня 2021-го року вся країна заживе в новому форматі. Тому що за 5 років децентралізації ми дійшли ситуації, коли в нас половина країни децентралізована, а половина — живе з іншою спроможністю. Ми розуміємо, що, якщо не завершити ці зміни до початку виборчої кампанії, ми наражаємо країну на ще 5 років життя у паралельних вимірах — податкового, бюджетного процесу, ефективності послуг. І рівень громад, і рівень районів буде затверджений до кінця цієї сесії Верховної Ради, тобто, до середини липня.

Людей турбує, що укрупнення районів — це зменшення шкіл, лікарень, садочків...

Це популярна дезінформація, яку "вкидають" місцеві феодали, які контролюють зараз райони, які не хочуть зміни філософії районів. Госпітальні округи, чи то опорні школи й лікарні жодним чином не стосуються нового районування. Тобто, якщо район зменшується за розміром, але у вас є потужний об’єкт інфраструктури, це не значить, що хтось його закриває.

Як виглядає районування областей, яке пропонує Мінрегіон —  за цим посиланням

Зменшення кількості районів у країні в 4 рази. Як і навіщо, пояснює депутат Віталій Безгін

Новини по темі