war

Христина Стець

Христина Стець

Ведуча програми "Сьогодні. Зранку".

Народилася у Львові. Там закінчила школу і вступила на факультет журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка. Після першого курсу почала працювати на місцевому телебаченні у ТРК "Люкс" (24 канал). Знімала репортажі, документальні фільми. Тоді ж стала лауреатом національної премії "Телетріумф" і переможцем першого Всеукраїнського конкурсу "Репортери надії".

Згодом вступила на факультет режисури телебачення Національного університету імені Карпенка-Карого і переїхала до Києва. Спершу працювала другим режисером на проекті каналу НТН "Круті 90-ті з Гариком Кричевським", згодом стала редактором у програмі "Проти ночі з Павлом Шереметом" на каналі ТВІ. Після чого була журналістська робота в новинах на каналі UBR. Там пропрацювала період Революції Гідності і повернулася на 24 канал вже як ведуча новин. Паралельно з веденням прямих ефірів їздила в зону АТО, знімала документальні фільми про війну на Донбасі. Нині – ведуча шоу "Сьогодні. Зранку" на Суспільному радіо та ведуча новин на Першому Кримськотатарському каналі ATR.

Минулі передачі

 • 09.08.2022 13:51:24
  - Перший канал

  Два роки тому відбулися президентські вибори у Білорусі. Що змінилося з того часу в країні? Українські-білоруські відносини зараз. Бере участь Ігар Тишкевич, експерт програми "Міжнародна та внутрішня політика" Українського інституту майбутнього.

 • 09.08.2022 13:38:43
  - Перший канал

  Які наслідки можуть статися в разі погіршення ситуації навколо ЗАЕС? Чим ця станція важлива для росіян? Чи можна її від'єднати від електросистеми України? Як недопустити ядерної катастрофи? На зв'язку - Олена Паренюк, старша наукова співробітниця Інституту проблем безпеки атомних електростанцій НАН України.

 • 09.08.2022 13:00:13
  - Перший канал

  Марафон "Єдині новини #UAразом". Катерина Рожкова, перша заступниця Голови Національного банку України - про акцію "Смілива гривня".

 • 09.08.2022 12:38:31
  - Перший канал

  Марафон "Єдині новини #UAразом". Таміла Ташева, постійна Представниця Президента України в Автономній Республіці Крим: оперативна ситуація на тимчасово окупованому Кримському півострові.

 • 09.08.2022 12:00:19
  - Перший канал

  Марафон "Єдині новини #UAразом". Наталія Бабаченко, радниця голови Дніпропетровської обласної військової адміністрації: оперативна ситуація у регіоні.

 • 09.08.2022 11:45:35
  - Перший канал

  До міжнародного дня корінних народів світу. Гість - В'ячеслав Ломброзо, представник кримчацького народу, заступник голови Міжнародної громадської організації ''Фонд досліджень та підтримки корінних народів Криму''.

 • 09.08.2022 11:00:13
  - Перший канал

  Марафон "Єдині новини #UAразом". Ігор Терехов, міський голова Харкова: оперативна ситуація у місті./ Ситуація на Дніпропетровщині./ Інтерв'ю ведучому Андрію Діхтяренку дав Міністр культури і інформаційної політики Олександр Ткаченко.

 • 09.08.2022 10:51:13
  - Перший канал

  Ситуація у Херсоні та області.

 • 09.08.2022 10:41:10
  - Перший канал

  Марафон "Єдині новини #UAразом". Дмитро Черниш, директор Департаменту розвитку електронної системи охорони здоров'я НСЗУ: до яких лікарів можна звертатись без Е-направлення.

 • 09.08.2022 10:00:18
  - Перший канал

  Марафон "Єдині новини #UAразом". Ситуація на Херсонщині./ Александр Стрюк, керівник Сєвєродонецької міської військової адміністрації: оперативна ситуація у регіоні./ Алекс Ліссітса, президент асоціації Український клуб аграрного бізнесу: розблокування портів - як працює Одеса?/ Леся Забуранна, народна депутатка, фракція "Слуга Народу" та Іван Крулько, народний депутат, фракція "Батьківщина": бюджетна криза - на що державі бракує грошей?