Мобільний додаток

"Ліра" підбила підсумки

4.04.2015 р., 15:56

За місяць у кінотеатрі українського фільму "Ліра" побувало понад 2 тисячі відвідувачів.

Особливою популярністю у глядачів користуються дитячі фільми та стрічки молодих українських режисерів. За день в кінотеатрі демонструється 3 - 4 фільми українських режисерів. Це можуть бути як нові стрічки, так і класика жанру.

"На недавньому показі "Племені" Мирослава Слабошпицького був переаншлаг. У кінотеатр просто не помістилися всі охочі подивитися картину, багато хто не потрапив до зали, як це було і на відкритті "Ліри". І це неймовірно. Адже фільм Мирослава вже був у прокаті і навіть викладений в Інтернет. Проте на показ прийшов натовп. Це говорить про те, наскільки кінопрокатники недооцінюють інтерес глядачів до сучасного українського кіно", - повідомив Дмитро Томашпольський, режисер, організатор кінотеатру "Ліра".

2 квітня для найменших глядачів "Ліри" демонстрували анімаційний фільм "Котигорошко", 3 квітня - повнометражний мультфільм "Бабай", а сьогодні - дитячий художній фільм Анатолія Матешка "Трубач". Що стосується фільмів для старшого покоління, то це класика Бориса Івченка "Пропала грамота". А 3 квітня глядачі мали можливість переглянути фільм "Хайтарма", який глядачам представив режисер картини Ахтем Сейтаблаєв.

Кінотеатр українського кіно "Ліра" відкрився у столиці на початку березня.

Новини по темі