Мобільний додаток

Віра Доленко

Віра Доленко

Народилась у Львові.

Закінчила Львівську державну консерваторію ім.М.Лисенка (історико-теоретичний факультет) за фахом мистецтвознавство. З 1976 року мешкає у Києві.

Співпрацювала з друкованими ЗМІ, має досвід роботи на телебаченні та викладацької діяльності. Заслужений журналіст України.

Наступні передачі

 • 19.01.2019 11:30:00
  - Культура
  Ведучі:

  Прем"єрні вистави зими та найближчі плани у  Київському академічному театрі драми і комедіі на лівому березі Дніпра, Київськjму академічному театрі на Подолі, Київському академічному театрі "Колесо", а також зустрінуться з  режисером І.Грінбергом, керманичами театрів В.Малаховим та І.Кліщевською, акторками І.Мельник, О.Завгородньою, А.Варпаховською (Канада).

 • 20.01.2019 14:30:00
  - Культура
  Ведучі:

  Гостя - Яна Іваницька - перекладачка, драматургиня, телесценаристка і ведуча ТБ, авторка книг. Вона поділиться зі слухачами своіми враженнями від доленосних зустрічей, що надихають у творчолсті та особливостями співпраці з колективом Національного театру оперети.

Минулі передачі

 • 13.01.2019 14:30:00
  - Культура
  Ведучі:

  Гість програми - актор театру і кіно, режисер, один з провідних акторів Національного академічного театру ім.І.Франка, народний артист України Тарас Жирко.

 • 12.01.2019 11:30:00
  - Культура
  Ведучі:

  Свята тривають. Гості випуску привітають слухачів з Новим роком та Різдвом Христовим, поділяться своіми минулорічними здобутками та найближчими планами. У програмі беруть участь Анжеліка Рудницька, Катарина Синчилло, Віктор Кошель, Інна Гончарова, Олена Хижна.

 • 06.01.2019 14:30:00
  Подих свята
  - Культура
  Ведучі:

  Готуймося до святвечора. Гостя випуску: письменниця, етнограф, журналістка, знавець народних традицій та звичаїв, президент Асоціаціі "Спадщина України" Ірина Квасниця.

 • 05.01.2019 17:30:20
  - Культура
  Ведучі:

  Новорічні вітання від знаних і популярних митців. Гості випуску: актор і співак Анатолій Гнатюк, театральний режисер, художній керівник Майстерні театрального мистецтва "Сузір"я" Олексій Кужельний, поетеса і авторка гуморесок Ганна Попович та співачка Таня Дьяченко.

 • 30.12.2018 14:30:00
  - Культура
  Ведучі:

  Гість програми -  театральний режисер, худ.керівник "Майстерні театрального мистецтва "Сузір"я", керманич киівського відділення НСТД украіни, народний артист України Олексій Кужельний.

 • 29.12.2018 11:30:00
  - Культура
  Ведучі:

  Репортаж з церемонії нагородження щорічними преміями НСТД України, що відбувалася у столичному Будинку актора. Інтерв"ю з керманичем спілки Богданом Струтинським та деякими лауреатами - Надією Крат, Майєю Струнніковою, Дмитром Богомазовим та Олексієм Андрієнком

 • 23.12.2018 14:30:00
  - Культура
  Ведучі:

  Гостя -  популярна акторка театру і кіно, провідна актриса Національного академічного драматичного театру ім.І.Франка,  народна артистка України Наталія Сумська, яка охоче поділиться зі слухачами своїми думками щодо творчої династіі, власних  пріоритетів та улюбених ролей

 • 22.12.2018 11:30:00
  - Культура
  Ведучі:

  Слухачі дізнаються  про Міжнародний  симпозіум-лабораторію "Малярство на склі", тема якого - "Дорога до храму". Гостя програми - його куратор Наталія Сухоліт. Продовжуємо знайомити з деякими  учасниками і переможцями 1-го Всеукраїнського театрального фестивалю-преміі "ГРА". Післямова до переглянутих  в рамках фестивалю вистав. Інтерв"ю з режисером-постановником вистави "Вій.Докудрама" Чернігівського академічного українського музично-драматичного театру ім.Т.Шевченка, заслуженим артистом України Андрієм Бакіровим та заступником директора з творчих питань Криворізького академічного міського театру музично-пластичних мистецтв "Академія руху", заслуженим діячем мистецтв  України Антоніною Бєльською

 • 16.12.2018 14:30:00
  - Культура
  Ведучі:

  Гість програми - відомий театральний режисер, художній керівник Івано-Франківського академічного українського музично-драматичного театру  ім.І.Франка, народний артист України Ростислав Держипільський, який поділиться зі слухачами власною творчою позицією, здобутками  колективу  і  головними тенденціями сучасного українського театру

 • 09.12.2018 14:30:00
  - Культура
  Ведучі:

  Cлухачі зустрінуться  з керманичем Миколаївського академічного українського театру драми та музичної комедіі, народним артистом України Миколою Берсоном, який поділиться своїми думками щодо участі у фестивалі-преміі ГРА, здобутками колективу, найближчими прем"єрами і творчим життям  студіі при театрі