war

"Вчителі Херсонщини відмовляються працювати з окупаційною владою і переходити на російську програму", ​​— журналістка

3.08.2022 р., 13:35

На Херсонщині звільнено 53 населені пункти, активно працює партизанський рух, який вказує координати ворога та ЗСУ його ювелірно знищує. Вчителі відмовляються співпрацювати з ворогом і виходити на навчання за російськими програмами. Херсонці підпільно користуються мобільним зв'язком, не купуючи картки російських операторів. Більш детально про ситуацію в регіоні розповіла слухачам журналістка редакції Херсонської регіональної редакції Українського радіо.

Програма:

"Складна ситуація тримається у педагогів на Херсонщині. Окупанти нічого не можуть зробити із нашими вчителями, бо ті відмовляються працювати з окупаційною владою і переходити на російську програму. Тому вдаються до викрадень директорів або призначають так званих своїх людей на посади.

Було захоплено приміщення та гуртожитки Херсонського аграрного державного економічного університету. Там представили "свого" нового ректора. Але колеги відмовилися із ним співпрацювати.

Оскільки окуповано велику територію Херсонщини, то і всі університети захоплені окупантами. Вони рекламують вступну кампанію на бюджетні місця, обіцяють безкоштовне розселення в гуртожитках і безкоштовне навчання.

Всі виші, які виїхали із Херсону, працюють дистанційно. Вступна кампанія триває. Частина викладачів працюють очно в різних областях. Хтось проводить дистанційно вступну кампанію з території Херсона.

Фото Херсонської обласної прокуратури. Зруйнована Олександрівська школа на Херсонщині

"Вчителі Херсонщини відмовляються працювати з окупаційною владою і переходити на російську програму", ​​— журналістка

Новини по темі