Мобільний додаток

"Бізнес — це найперше люди", — співзасновниця велокав'ярні

19.11.2019 р., 16:10

Сьогодні Україна долучається до святкування Міжнародного дня жіночого підприємництва. Своєю історією про створення невеликого бізнесу в ефірі Радіо Промінь ділиться співзасновниця веганської велокавярні «Sereda vegan point» Анастасія Балабанова. Дівчина у 2015 році переїхала до Києва із Донецька та не побоялася розпочати щось нове у своєму житті.

Анастасія Балабанова зазначає, що після дороги велосипедом на роботу завжди хочеться з'їсти чи випити чогось смачненького та поживного.

"Власне, цим ми й займаємося. Годуємо, надихаємо тих, хто приїжджає до нас на велосипеді", — каже вона.

Молода підприємниця чітко пам'ятає той момент, коли зародилася ідея такого бізнесу: "Це сталося тоді, коли ми з чоловіком приїхали велосипедами до улюбленої кондитерської й не знайшли місця для паркування. Ми собі вголос промовили, що коли б ми мали власну кав'ярню, то обов'язково була б велопарковка. Власне, так згодом і сталося. Проте ми цього не планували, так зійшлися зірки. Найперше, що ми зробили коли відкрили кав'ярню, — це поставили велопарковку".

Анастасія Балабанова креативно підійшла до створення кав'ярні. Про це, зокрема, свідчать навіть назви страв.

"Насправді ідеї приходять із різних джерел. Щось нам підкидають наші цікаві гості, а щось підкидає життя. Наприклад, торт "Антикорупційний". Торт "Вухо Ван Гога" народився тоді, коли йшов у прокаті фільм про цього художника. М'ятний торт "Мяу" вигадала наша кондитерка під час опрацювання нового коржа", — розповіла вона.

Анастасія Балабанова радить жінкам-підприємицям більше спілкуватися з чудовими людьми, яких навколо насправді дуже багато. 

"Варто створювати навколо себе надихаючий простір і надихаючий коллктив. Бізнес — це найперше люди", — сказала Анастасія Балабанова.

Джерело: https://www.facebook.com/pg/seredaveganpoint/photos/?ref=page_internal

"Бізнес — це найперше люди", — співзасновниця велокав'ярні

Новини по темі