Мобільний додаток

Східна жіночність та пристрасть: у Києві покажуть прем'єру балету "Шехерезада"

11.11.2019 р., 13:41

13 листопада у Національній опері України покажуть балет "Шехерезада". В ефірі Радіо Культура балерина, заслужена артистка України Олена Горшунова розповіла про прем’єру балету "Шехеразада" у Києві та чим особлива головна героїня вистави.

Програма:

Олена Горшунова розповіла, як відбулась прем'єра балету "Шехерезада" на музику М.Римського-Корсакова на фестивалі "Схід Opera 2019" У Харкові.

"Харківська публіка була вражена, бо це східні мотиви. Вражена пластикою, хореографією, музикою. Дуже талановитий колектив, і тому це трошечки відрізняється від класики, яку вони бачили до чого. Можливо, це і наше виконання. Ми привнесли своє, тому ми з моїм партнером Олексієм Тютюнником захотіли станцювати і на київській сцені", — сказала балерина.

Солістка балету розповіла, що її роль є дуже емоційною і потрібно передати всю гаму почуттів за 50 хвилин вистави так, щоб кожен глядач повірив у те, що відбувається на сцені.

"Зобеіда — це східна красуня. Це дуже специфічна пластика. Вона багато чого поєднує в собі: і жіночність, і пристрасність. На сцені я почула звук скрипки, і в мене зовсім по-іншому пішла пластика. Це дуже емоційна роль, і щоб передати всю гаму почуттів за 50 хвилин вистави, потрібно це робити дуже емоційно і щоб кожен глядач повірив у те, що відбувається на сцені. У мені немає жодної краплі східної крові, і потрібно перевтілюватись, прожити саме життя цієї жінки. Кожен рух та жест — це хореографічна мова, яку ми несемо глядачу, щоб він ніби прочитав книжку, дивлячись на наш танець. І вона сподобалась мені більше за все, коли я вже її станцювала", — зауважила Олена Горшунова.

"Зараз у мене всі сили спрямовані на виконання Зобеіди. Саме з Олексієм Тютюнником я розкрилася. Як кажуть глядачі, ми дуже гармонійна пара і доповнюємо один одного. І це дуже важливо, коли ми відчуваємо поглядом, і коли глядач відчуває те, що відчуваємо ми", — додала балерина. 

Детальніше про захід можете дізнатися за посиланням.

Фото — facebook.com/olenagorshunova

Східна жіночність та пристрасть: у Києві покажуть прем'єру балету "Шехерезада"

Новини по темі