Переглянути у мобiльнiй версiї
Мобільний додаток

Світлана Галась

Світлана Галась

Авторка програми "Музичні історії", ведуча передачі "Музична сієста" та музичних новин у ранковій програмі "Культура Live" на радіо "Культура".

Закінчила Національну музичну академію України імені Чайковського.

На Українському радіо почала працювати ще в студентські роки. З 2002 р. – у штаті радіокомпанії. Спочатку працювала як музичний редактор та автор програм для дітей ("Літературний компас", "Музичні сходинки", "Вечірня колисанка"), пізніше очолила музичну редакцію Українського радіо. На Радіо "Культура" працює з жовтня 2017 року.

Щасливий збіг –  захоплення класичною музикою органічно поєднується з роботою.

Минулі передачі

 • 15.12.2018 08:30:00
  - Культура

  Він - чи не єдиний митець у світі, чия слава композитора й досі змагається зі славою кулінара. Якось він жартома зізнався, що плакав двічі у житті: коли  вперше почув гру Ніколо Паганіні і коли впустив з рук тарілку з власноруч приготовленими макаронами. Це були не просто спагеті, а мaccheroni siringati - улюблена страва  композитора-гурмана, рецепт якої він придумав сам.  Розповідь про «смачну» музику і вишукану кулінарію Джоакіно Россіні – сьогодні у програмі «Музичні історії зі Світланою Галась»

 • 13.12.2018 14:07:00
  - Культура

  У студії - композитор, піаніст, музикознавець Олександр Саратський. А це означає, що настав "Час джазу"!

 • 12.12.2018 10:07:00
  Музична афіша
  - Культура

  Гості -  співачка Руслана Лоцман і композитор Богдан Кривопуст про творчість

 • 08.12.2018 11:00:03
  - Культура

  Напевно, ви звертали увагу на майстерність музикантів-виконавців. Неважко здогадатися, що завжди  в основі віртуозності - не лише талант, а й багаторічна копітка праця. Які музичні вправи допомагають стати справжніми віртуозами піаністам? Про це - у програмі «Музичні історії зі Світланою Галась»

 • 08.12.2018 08:30:00
  - Культура

  «Такого ми ще не бачили... Неймовірно, що ці четверо молодих хлопців виробляють зі своїми інструментами!.. Не знаю, чому дивуватися більше: дивовижній грі цих віртуозів чи новій, вишуканій фактурі оригінальних творів, які вони виконують... При цьому стільки шляхетної простоти, жодної штучності чи наслідування!» - такий запис можна прочитати в музичних хроніках 60-х років... 18-го сторіччя. Розповідь про неперевершеного віртуоза-віолончеліста і популярного композитора Л.Боккеріні – сьогодні у програмі «Музичні історії зі Світланою Галась»

 • 07.12.2018 11:07:00
  - Культура

  У рамках туру Відень-Київ-Тбілісі в студії - Віра Жук (скрипка, Україна-Австрія) і Маріам Вардзелашвілі  (фортепіано, Грузія). Учасниці дуету розкажуть про концерт-презентацію свого CD "Оnthemove "

 • 06.12.2018 14:07:00
  - Культура

  Діти 9-16 років грають легендарний бродвейський мюзикл мовою оригіналу! На сцені Київського театру опери і балету  для дітей та юнацтва відбулася прем’єра мюзиклу "Singin’ in the Rain ". У студію завітають юні артисти та керівник студії «Бродвей Kids» Ганна Маліборська, які здійснили ліцензійну постановку адаптованої для дітей версії мюзиклу

 • 05.12.2018 10:07:00
  Музична афіша
  - Культура

  День народження тенора Хосе Каррераса. Зимовий сезон розпочався у Львівському будинку органної та камерної музики з 37 концертів у грудні

 • 03.12.2018 14:07:00
  - Культура

  Музикант, який не вірить у талант і конструює емоції!.. І водночас з музикою якого хочеться жити і мріяти - джазовий піаніст Олексій Боголюбов - у студії радіо "Культура".

 • 02.12.2018 08:30:00
  - Культура

  «La divina» - Божественна – таким титулом її нагородили слухачі за високе мистецтво співу. «Тигриця», «Циклон Каллас» - такі характеристики вона отримала за свій темперамент і характер. Сопрано Марії Каллас доводило публіку до шаленства. Її вокальні та особисті злети й падіння були такими ж драматичними та екстравагантними, як і долі оперних героїнь, яких вона грала. Записи унікального співу  і розповідь про непросту долю оперної зірки сьогодні у програмі