Мобільний додаток

Історії факапів та експериментальна музика: у Києві відбудеться "Халепа Фест"

28.09.2019 р., 14:36

Фестиваль самоіронії та творчих взаємодій "Халепа Фест", який підніме важливе питання – як працювати над своїми помилками та як їх позбутися – вже втретє відбудеться в Києві 4-6 жовтня. Засновниця фестивалю Олександра Халепа розповіла про фестиваль детальніше.

Фестиваль відбудеться у 13-ому павільйоні ВДНГ

"Будуть факап-історії, люди ділитимуться інформацією зі свого життя, зі своєї професійної практики, яким чином вони справлялися з факапами. Ми підтримаємо їх концертами, виставкою та серією вечірок", – анонсувала Олександра Халепа.

"Халепа Фест" – це три дні світлових шоу, концертів і лекцій.Родзинкою фестивалю буде серія лекцій, дискусій та історій у форматі "Fuck up Nights". Fuck up Nights - це глобальний рух підприємців, що діляться історіями професійних невдач. Історії про невдалі стартапи, продукти, бізнес-ініціативи, які згодом стали натхненням для багатьох успішних людей у всьому світі.

"Фестиваль складатиметься з двох частин. Денної – з 15:00 до 20:00, де наші спікери, відомі діячі культури, ділитимуться з аудиторією своїми історіями. А вночі, з 22:00 до 6:00, на секретній локації наші відвідувачі зможуть поділитися одне з одним власними історіями", – розповіла організаторка.

На фестивалі діятимуть 5 тематичних зон: лаунж-зона, лекційна, зона аудіовізуальних перфомансів, зона нетворкінгу та marketplace. На фестивлі виступатимуть колективи експериментальної музики "Дичка", "OY Sound System", "Junket" та інші.

Фестиваль відбудеться 4-6 жовтня на київському ВДНГ.

Історії факапів та експериментальна музика: у Києві відбудеться "Халепа Фест"

Новини по темі