Обирай пісні. Визначай переможця

У Харкові на "Донбас Медіа Форумі" працюватиме виїзна студія Українського радіо

5.09.2019 р., 12:05

5-6 вересня в Харкові UA: Українське радіо мовитиме у виїзній студії на "Донбас Медіа Форумі". У ці дні планують пряму трансляцію, а також ексклюзивні інтерв’ю. Так, 5 вересня почути виїзну студію можна буде в такий час: о 13:35, 15:10 та 19:40. Другого дня Форуму — о 9:35, 11:35 та 13:35.

"В еру цифрових технологій журналістом може стати кожен. Блог на інформаційному сайті, ютуб-канал чи навіть фейсбук-паблік — дедалі більше людей прагнуть донести світові інформацію, тому Українське радіо дає змогу кожному долучитися до дискусій професійних медійників на "Донбас Медіа Форумі". Ексклюзивні поради та найсвіжіші тренди від фахівців галузі протягом 5–6 вересня в ефірі виїзної студії Українського радіо. Долучайтеся!" — зазначила кураторка виїзної студії Юлія Шелудько.

У виїзній студії ведучі Олена Зелінченко та Юрій Табаченко поговорять із головою громадської організації "Детектор медіа" Наталією Лигачовою про політичні фейки: як їх визначити і як на них реагувати? Також Альона Романюк, редакторка інформаційної кампанії "По той бік новин", Ірина Матвіїшин, аналітикиня "Інтерньюз-Україна!, та Світлана Остапа, голова Наглядової ради UA: Суспільне мовлення, з'ясують, чи маніпулюють соціальні мережі суспільною думкою і як від цього захиститися.

Крім того, слухачі дізнаються від аналітика громадської мережі "ОПОРА" Андрія Савчука, що таке мистецтво бути цікавим та як доступно подавати інформацію. А представник Центру демократії та верховенства права Ігор Розкладай розкаже про експертність у ЗМІ та чи варто вірити "експертам".

Нагадаємо, "Донбас Медіа Форум" відбувається вже п’ятий рік поспіль. Цьогорічне гасло заходу час обирати журналістські стандарти. У його межах поєднають дискусії і навчання з трьох загальних напрямів: контент, дистрибуція та менеджмент.

UA: Українське радіо також можна слухати в додатку suspilne.radio.

Фото - facebook.com/DmitryKhorkin

У Харкові на "Донбас Медіа Форумі" працюватиме виїзна студія Українського радіо

Новини по темі