Завтра тут любитимуть інші: "Крихітка" та хейтспіч видали сингл "Під весняним дощем"

Завтра тут любитимуть інші: "Крихітка" та  хейтспіч видали сингл "Під весняним дощем"

Гурт "Крихітка" у колаборації з хейтспіч випустив новий сингл "Під весняним дощем", написаний на вірш поетки та госпітальєрки Олени Герасим'юк. Пісня присвячена українським митцям, що воюють на фронті, і тим, хто загинув, захищаючи свою країну. "Це пісня не лише про втрати, вона про любов, про те, що ми все одно сподіваємося на те, що завтра тут будуть любити інші і сьогодні кожен з нас робить все, що потрібно для цього – для перемоги", – зазначила вокалістка гурту "Крихітка"  Саша Кольцова, в ефірі шоу "Селекція" на Радіо Промінь.

Сингл  "Під весняним дощем" увійде до нового альбому гурту "Крихітка", реліз якого відбудеться у травні.


 

Фото: Пресслужба гурту Крихітка

"Пісня "Під весняним дощем" створена на вірш Олени Герасим'юк – поетки та госпітальєрки. Ми присвячуємо цю роботу митцям, що зараз на фронті, загиблим митцям. Люди, які є частиною культури – це відповідальні люди, тому дуже багато зараз людей, які створюють українську культуру прямо сьогодні, зараз воюють проти ворога зі зброєю в руках. Це персональний вибір, але також ми розуміємо, під якою загрозою зараз знаходиться українська культура, коли найактивніші її представники зараз на фронті. Олена Герасим'юк написала цей вірш після загибелі Максима поета Кривцова і це примусило всіх нас замислитися про вчасність того, що ми робимо. Наприклад, що потрібно читати своїх, підтримувати своїх зараз і сьогодні, поки вони тут і з нами, а не лише вшановувати їх пам'ять після трагічних подій. Коли я побачила цей вірш Олени в соцмережах, мені одразу здалося, що це ідеальний текст для пісні. Але мені бракувало емоцій люті і ту виразність, яку я шукала, я знайшла саме у хейтспіч і запропонувала Дмитру долучитися до треку, незважаючи на те, що ми не були знайомі. Мені здалося, що саме його вокал, саме його артистична виразність зіграє в пісні дуже промовисту роль гніву, розпачу, готовності до боротьби. І, як на мене, він прекрасно записав свою частину, але це пісня не лише про втрати. Це є пісня про любов, про те, що ми все одно сподіваємося на те, що завтра тут будуть любити інші і сьогодні кожен з нас робить все, що потрібно для цього – для перемоги. Цією піснею ми також хочемо підтримати збір фонду "Повернись живим"аби придбати багаторазові FPV дрони для 82 бригади ДШВ ЗСУ, наша мета зібрати 500,000 грн. Ми просимо всіх долучитися до нього!", — розповіла вокалістка гурту "Крихітка" Саша Кольцова в ефірі шоу "Селекція" на Радіо Промінь.

Нагадаємо, у січні вокалістка гурту "Крихітка" Саша Кольцова видала дитячу книжку "Зубна Поліція" та однойменну пісню.

Щоб не пропускати кращі українські прем'єри, підписуйтеся на подкаст шоу українських премʼєр "Селекція" та щоп'ятниці отримуйте на свій смартфон новий епізод програми.