Мобільний додаток

"Це доволі токсичне рішення для Зеленського", — політолог про призначення Авакова головою МВС

30.08.2019 р., 14:25

Міністром внутрішніх справ у новообраному уряді став Арсен Аваков, який очолює МВС з лютого 2014 року. Повторне призначення Авакова в ефірі Радіо Промінь обговорили з політологом Олегом Саакяном.

"Очевидно, що це доволі токсичне рішення для Зеленського. Він взяв на себе персональну відповідальність, і ми побачимо результати, які можна буде пов'язувати винятково із рейтингами Зеленського і з його персональною відповідальністю", — сказав він. 

Олег Саакян додав, що у випадку з призначенням Арсена Авакова не можна точно сказати, що чорне, а що — біле.

"Я не знаю, яка ситуація була б кращою для розвитку української демократії: чи коли силовий блок знаходився б так само у руках команди Зеленського чи коли силовий блок знаходиться у руках команди Авакова. Це питання не про "подобається" чи "не подобається", а про важелі стримування", — уточнив політолог.

Читати також: Новообрані депутати хотіли продемонструвати свою ефективність — політолог про початок роботи Ради

Олег Саакян висловив припущення, що Арсен Аваков буде перехідним міністром внутрішніх справ. Він також переконаний, що строк придатності цього новообраного уряду — максимум півтора роки, а за час каденції Зеленського зміниться декілька урядів.

Нагадаємо, що у четвер, 29 серпня, під час першого засідання нової Верховної Ради під будівлею парламенту пройшла акція протесту проти повторного призначення Арсена Авакова на посаду глави МВС.  

Фото: mvs.gov.ua

"Це доволі токсичне рішення для Зеленського", — політолог про призначення Авакова головою МВС

Новини по темі