Мобільний додаток

Сергій Жадан сьогодні проведе творчий вечір: слухайте наживо на Радіо Культура

23.08.2019 р., 08:45

У Києві,, у Міжнародному центрі культури і мистецтв, сьогодні, 23 серпня, відбудеться великий творчий вечір Сергія Жадана "Цитатник". UA: Суспільне мовлення — генеральний інформаційний партнер події.

Концерт можна буде прослухати наживо в ефірі Радіо Культура за цим посиланням.

Як раніше Сергій Жадан розповів в ефірі Українського радіо, ця подія не буде скидатися на ювілейний пафосний вечір — для нього це, передусім, велика концентрація хороших людей.

"Для мене це справді нагода зібрати людей, яких я люблю. Окрім мене, на сцені будуть наші акторки: Ада Роговцева, Катерина Степанкова, Лариса Руснак, Ірма Вітовська, Тетяна Міхіна. Також Олег Каданов з групи "Мандри Керуака" та нашого проекту "Лінія Маннергейма" створюватиме музичне тло. Ярослав Лодигін все це прорежисує", — сказав він.

Читайте також інтерв'ю — Жадан: за тим, що відбувається в Україні, спостерігаю з інтересом і певною тривогою

До дня народження письменника в ефірі Радіо Культура прозвучала добірка пісень, які Сергій Жадан випустив у тандемі з колективом "Лінія Манергейма", а також композиції з альбому "Місіонери".

Музику для вечора написав культовий харківський музикант, автор та учасник проєктів "Оркестр Че", "Мантри Керуака" й "Лінія Маннергейма" Олег Каданов. Зрежисує дійство Ярослав Лодигін — режисер фільму "Дике поле" за романом Сергія Жадана "Ворошиловград".

  Фото - facebook.com/serhiy.zhadan

Сергій Жадан сьогодні проведе творчий вечір: слухайте наживо на Радіо Культура

Новини по темі