Обирай пісні. Визначай переможця

НСТУ оголошує мистецький конкурс для створення музичного оформлення радіоефіру

13.08.2019 р., 08:35

Публічне акціонерне товариство "Національна суспільна телерадіокомпанія України" оголошує мистецький конкурс ідей/пропозицій для створення музичного оформлення радіоефіру регіонального мовлення ПАТ "НСТУ".

Мета мистецького конкурсу — створити єдине радіозвучання Суспільного мовника, яке мовить у кожному регіоні для усієї країни, викликає довіру слухачів.

Суспільне радіо — це найбільша мережа радіомовлення по всій країні. Ми об’єднуємо в одну мережу всі регіони України на радіоканалі "Українське радіо". Наша мета – надання суспільству оперативної, достовірної та збалансованої інформації про Україну та світ, налагодження громадського діалогу задля зміцнення суспільної довіри, розвитку громадянської відповідальності, української мови та культури, особистості та українського народу в цілому.

Ідеї, що подаються учасниками на мистецький конкурс, мають озвучувати мету Суспільного мовника, відображати та надавати можливість аудиторії відчути її. 

Ідеї мають бути урівноважені, не провокаційні, без надмірних емоцій, надавати можливість аудиторії зрозуміти, що Суспільне радіо подає різні і збалансовані точки зору, відображує майстерність та неупередженість, та можуть бути адаптовані для кожної радіостанції Суспільного мовника зі збереженням загальної ідентичності та ідентифікації.

Кожен учасник має право подати для участі в мистецькому конкурсі по одному твору в одній або у всіх трьох категоріях:


1.       Перебивка-джингл (універсальний аудіоролик, який можна застосувати у будь-який момент ефіру)

2.       Музичний логотип радіостанції (ролик хронометражем до 30-ти сек., що робить радіостанцію впізнаваною)

3.       Ролик-промо радіостанції з авторською музикою та начитаним (або тим, що співається) диктором(дикторами) промо-текстом.

Всі твори мають бути створені на авторську музику. Подаючи роботу на конкурс, кожен із учасників підтверджує, що цей твір є оригінальним (раніше не був оприлюднений, права на цей твір не були передані третім особам).

Переможець конкурсу отримає можливість створити для Суспільного радіо ефірне музичне оформлення.

Організатори мистецького конкурсу не надають учасникам іншої допомоги щодо участі у конкурсі, окрім консультацій щодо правильного заповнення заявок на участь та роз’яснень правил участі у конкурсі, а також організаційних питань.

У мистецькому конкурсі не можуть брати участі працівники ПАТ "НСТУ", їхні близькі родичі та всі особи, які мають відношення до організації та проведення мистецького конкурсу.

Прийом ідей з 13 серпня 2019 року по 19 серпня 2019 року.

Оголошення переможця/переможців мистецького конкурсу 23 серпня 2019 року.

Пропозицію учасники відправляють:

1) в електронному вигляді на офіційну електронну адресу мистецького конкурсу: konkurs@nrcu.gov.ua, зазначивши у темі листа "Пропозиція для участі у Мистецькому конкурсі"

або

2) за допомогою поштового зв’язку на офіційну адресу ПАТ "НСТУ": ПАТ "Національна суспільна телерадіокомпанія України", 04119, м. Київ, вул. Мельникова (Юрія Іллєнка), 42, зазначивши на конверті "Пропозиція для участі у Мистецькому конкурсі"

Телефон для довідок з питань умов та вимог конкурсу: (044) 239-62-52

Новини по темі