Мобільний додаток

Вуглерій Зажиттєвий: "Парламентський бестіарій" досліджує учасників парламентських виборів

12.07.2019 р., 16:59

Політичні звірі та де їх шукати — про це в ефірі програми "Парламентський бестіарій" на Радіо Промінь розповідають політролі Антон Суслов та Станіслав Шулімов.

Ведучі:

Ольга Бабчук, Павло Туптинський

Об’єкт дослідження: політична партія "Опозиційна платформа — За життя".

Вид.  Rusius propagandus або Вуглерій Зажиттєвий.

Ареал поширення. Представники виду хоча і є ідеологічно завезеними із сусідньої країни, мешкають здебільшого серед териконів Донеччини та лісів Луганщини, хоча і претендують на значно більші території.  

Умови виживання. Ключовою умовою виживання вуглеріїв є грошові вітри з боку Північного Сходу. Також важливим для цих тварин є збереження виду Homo soveticus, який допомагає вуглеріям зберегти свій вплив. З того цілком логічно, що ці тварини найкраще живуть — і це ж пропонують робити усім іншим — за умов скасування законів про мову, освіту, релігійні організації, декомунізацію, люстрацію та будь-яку іншу проукраїнську "акцію". Хоча Вуглерій зажиттєвий — тварина для багатьох неприємна, продукти його життєдіяльності сприяють зростанню квітки парламентсько-республіканської, буйноцвіту пропорційно-відкрито-спискового та травиці законореферендумної (яка, до речі, може бути небезпечною).

Причини розмноження. Вчені досі не розгадали таємниці виживання цих тварин. Адже вони виживають за будь-яких умов (тому, мабуть, і рід зажиттєвих). Як вони розмножуються — достеменно невідомо, проте подейкують, що повітряно-крапельним шляхом. Сприятливими умовами для поширення виду є віра в можливість зниження тарифів та списання заборгованості населення за житлово-комунальні послуги. І все це, звісно ж, разом з буйним квітом підвищення зарплат та пенсій. 

Захист від  хижаків, шкідників та паразитів. Вуглерій зажиттєвий, попри усі прагнення адаптуватися до природного середовища України, все ж досі виказує свою ментально-ідеологічну належність до фауни сусідньої держави. Такі характерні риси його виду, як нейтральний статус України, припинення санкцій щодо Росії, а також ідея забезпечення прямих перемовин у чотирикутнику Київ — Донецьк — Луганськ — Москва, роблять його походження очевидним навіть у темряві.

Місце в харчовому (політичному) ланцюгу. Найближчий вид — Вілкулець хозяйствєнницький, проте через конкуренцію за спільний ареал проживання та здобич, види ворогують. З іншими політичними видами, що проживають на території України, близьких контактів не має, хоча може спорадично спарюватися за критичних умов.

Еволюційний прогноз. 5 років тому вчені припускали, що цей вид буде занесено до Червоної книги. Але він не тільки вижив, але і збільшив популяцію. Тому, за прогнозами, вуглерій матиме другу за кількістю фракцію у парламенті.

Вуглерій зажиттєвий — тваринка дивна і дика, але чи не єдина, яка змогла пристосуватись до територій свого ареалу. Тож його варто не тільки остерігатись, але й шукати причини виживання цієї популяції.

Досліджуй  зараз.

Бо... після виборів піддослідним можеш стати ти.

 

У попередніх серіях:

Серія 1. Тигрюля Змієподібна

Серія 2. Панда Голосиста

Серія 3. Грицевус Міноборонівський

Серія 4. Броненосець Шоколадний

Вуглерій Зажиттєвий: "Парламентський бестіарій" досліджує учасників парламентських виборів

Новини по темі