Мобільний додаток

Влітку–2019 в моді коралові відтінки волосся – журналістка

20.06.2019 р., 17:43

В який колір фарбувати волосся цього літа, в ефірі програми "Модний сезон" на Радіо Промінь розповіла її ведуча Марія Сизон.

Ведуча:

Марія Сизон

Літо — найкращий час змінити зовнішність! Тим паче, що сонечко робить свою справу. Трохи засмаги, кілька вигорілих на сонці пасм і ви вже самі на себе не схожі — у найкращому сенсі.

Але навіть якщо цих змін вам недостатньо — вихід є! Гайда до перукарні змінювати імідж. Тільки перед цим, послухайте уважно цей випуск, аби знати, що в тренді, та активно підказувати своєму майстру! 

Пам’ятаєте, якось я вже розповідала вам про модні відтінки літа 2019, за версією інституту Pantone? Ви теж так і не зрозуміли, куди подіти модний колір "живий корал"? Ані кораловий одяг, ані аксесуари не запали в душу? А от перукарське мистецтво — інша річ! Тут відтінки коралового якраз дуже в тему.

Для любительок максимально натуральних відтінків — колір "Полуничний мед", як у Джіджі Хадід.

Для несміливих модниць — тільки пасма "полуничного блонду" — вийде щось схоже на зачіску Адель.

І просто колір-мрія — стильний "Мідний", як в акторки Кейт Босуорт!

Ви білявка, але набрид відтінок — спробуйте блонд не звичайний, а теж полуничний.

Влітку даєте волоссю відпочити від фарби? І правильно робите! До речі, навіть за таких умов може вийти стильна зачіска. Бейонсе навмисно фарбується так, щоб залишати контрастний корінь, а ви не фарбуйтеся взагалі, вийде те ж саме.

І остання порада — "живий корал" — не значить ставати Лілу з "5-го елемента". Краще оберіть між "полуничним медом", "мідним", або ж відрощуйте корінь, якщо дуже кортить експериментувати!

Влітку–2019 в моді коралові відтінки волосся – журналістка

Новини по темі