Мобільний додаток

У 7 українських містах відбудуться безкоштовні концерти в рамках Твоя Країна FEST

19.06.2019 р., 16:52

Міністерство інформаційної політики разом з легендарними українськими гуртами та виконавцями вже вдруге проводить фестиваль української музики Твоя Країна FEST. Детальніше про нього в ефірі "ДеньПРО" на Радіо Промінь розповів Фома (Сергій Фоменко), лідер гурту Мандри та організатор фестивалю.

Ведуча:

Марія Сизон

З 15 червня по 4 липня концерти тривають у 7 прикордонних містах: Коростень, Чернігів, Суми, Шостка, Бердянськ, Скадовськ та Чорноморськ. Цьогоріч українську пісню у прикордонні містечка привезли Фома і гурт Мандри, Друга ріка, СКАЙ, Марія Бурмака, Іванка Червінська, Оксана Муха та багато інших відомих українських виконавців.

"Відвідування прикордонних міст – це одна з концепцій цього фестивалю. Це міста, до яких зазвичай не доїжджають відомі артисти, – пояснив Сергій Фоменко. – Це така "лагідна українізація". Деякі міста, наприклад, як минулого року Ізмаїл, Генічеськ, Маріуполь, потребують присутності українського культурного простору, і одна з наших задач – привезти якісну україномовну музику для різних аудиторій".

Фото з цьогорічного концерту Твоя Країна FEST у Коростені. Фото з Фейсбуку

Як розповів Фома, сьогодні ввечері у Чернігові відбудеться другий концерт фестивалю.

"Сьогодні виступають Іванка Червінська, гурт Gypsy Lyre, Марія Бурмака, виступаємо ми, Мандри, а також виступає гурт СКАЙ, – анонсував співак. – Наступний концерт буде у Сумах, він відбудеться 23 червня. Там планується Іванка Червінська, гурт VАСЯ CLUB, Друга ріка та Мандри".

Вхід на усі заходи фестивалю вільний.

Фото з цьогорічного концерту Твоя Країна FEST у Коростені. Фото з Фейсбуку

У 7 українських містах відбудуться безкоштовні концерти в рамках Твоя Країна FEST

Новини по темі