Мобільний додаток

Холодницького упродовж двох місяців перевірятиме КДКП через порушення в деклараціі

19.06.2019 р., 16:06

Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія прокурорів (КДКП) відкрила дисциплінарне провадження щодо керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) Назара Холодницького через порушення в електронних деклараціях. Як повідомляє Центр протидії корупції, це сталося 10 червня 2019 року.

"Холодницький вніс у декларацію менший на 25 тисяч грн дохід від продажу майна, ніж отримав насправді, зазначив недостовірну інформацію щодо коштів на банківському рахунку і не вказав, що позичав кошти третім особам. Загалом сума недостовірних відомостей у декларації за 2016 рік становить 135 тисяч грн", — йдеться в повідомленні ЦПК. 

Перевірку Холодницького здійснюватиме член КДКП Валерій Архіпов. Вона триватиме протягом двох місяців і за потреби може бути продовжена ще на місяць.

У травні 2019 року Центр протидії корупції (ЦПК) подав скаргу до КДКП за фактом порушення Холодницьким низки вимог Закону України "Про запобігання корупції" під час подання електронних декларацій за 2016-2017 роки. Порушення виявило Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) за результатами повної перевірки декларацій керівника САП.

Фото: УНІАН

Холодницького упродовж двох місяців перевірятиме КДКП через порушення в деклараціі

Новини по темі