Мобільний додаток

Окупанти в Криму обшукали будинок кримського татарина та 90-річної жінки — активісти

19.06.2019 р., 12:50

Сьогодні вранці російські силовики влаштували обшуки за двома адресами у селі Сари-Су Білогородського району в анексованому Криму, повідомила на сторінці у Facebook громадська ініціатива "Кримська солідарність".

За даними активістів, обшуки провели в будинку Аксеіта Джанджакова, якого, за словами рідних, на території Криму немає, а також в будинку його матері, де вдома була лише 90-річна старенька. 

І в будинку Джанджакова, і в домі його матері "слідчі дії" вже завершені, затриманих немає, повідомляють активісти.

Нагадаємо, в окупованому Криму співробітники ФСБ, МВС Росії і Росгвардії вранці 27 березня проводили обшуки у щонайменше 25 будинках кримських татар у рамках кримінальних справ проти жителів Криму, підозрюваних в участі в діяльності забороненої в РФ організації "Хізб ут-Тахрір".

Обшуки проходили у селі Строганівка Сімферопольського району, в мікрорайоні Кам'янка Сімферополя, в селі Володимирівка Білогірського району Криму. Суд, підконтрольний окупаційній владі Криму, ухвалив тримати під вартою усіх 23-х затриманих. 

А 15 квітня провели обшуки в імама кримської мечеті в Севастополі. Його затримали, вилучили документи, записи та комп'ютерну техніку.

Фото: Кримська солідарність

Окупанти в Криму обшукали будинок кримського татарина та 90-річної жінки — активісти

Новини по темі