ДругаРіка

SkyUp Airlines продовжує виконувати рейси — аеропорт "Бориспіль"

12.06.2019 р., 15:10

Рейси SkyUp Airlines виконуються з аеропорту "Бориспіль" відповідно до розкладу. Про це йдеться у заяві, опублікованій на офіційній сторінці аеропорту після повідомлення про рішення суду про призупинення дії ліцензії компанії.

Пасажирам радять зберігати спокій і вчасно приїжджати до аеропорту. 

"Наразі дана ухвала не набрала законної сили у зв’язку з поданням апеляції SkyUp Airlines на ухвалу суду першої інстанції", прокоментував ситуацію перший заступник генерального директора Міжнародного аеропорту "Бориспіль" Євгеній Дихне.

В свою чергу прес-служба авіакомпанії SkyUp Airlines повідомила, що ця ухвала "не має під собою ніяких законних підстав. Крім того, суд даної інстанції не мав права виносити ухвалу про призупинення дії ліцензії на право здійснення господарської діяльності з перевезення пасажирів повітряним транспортом, оскільки регуляторами у сфері авіаперевезень є Міністерство інфраструктури України та Державіаслужба України".

Нагадаємо, суд призупинив ліцензію компанії SkyUp Airlines на перевезення пасажирів авіатранспортом. Як зазначається в ухвалі Баришівського районного суду,  причина припинення дії ліцензії — системне невиконання зобов'язань перед клієнтами, затримки рейсів та відсутність контролю за виконанням норм авіаційної безпеки.

Фото: Avianews

SkyUp Airlines продовжує виконувати рейси — аеропорт "Бориспіль"

Новини по темі