Обирай пісні. Визначай переможця

Президент відсторонив голову Одеської ОДА (оновлено)

8.04.2019 р., 13:07

Президент Петро Порошенко відсторонив Максима Степанова від посади голови Одеської обласної державної адміністрації. Про це йдеться в указі президента №107 від 6 квітня.

"Відсторонити Степанова Максима Володимировича від посади голови Одеської обласної державної адміністрації",  зазначається у документі.

Іншим своїм указом (№108) Порошенко тимчасово поклав виконання обов'язків голови Одеської ОДА на Сергія Паращенка. 

За повідомленнями ЗМІ, формально губернатор звільнився за власним бажанням. Втім, сьогодні на брифінгу він цю інформацію спростував і запевнив, що жодних заяв не писав, та звинуватив президента у перевищенні службових повноважень. 

За словами чиновника, указ Петра Порошенка про його відсторонення є незаконним, оскільки голів обласних адміністрацій можна звільнити тільки за поданням Кабінету міністрів.
 
"Вчора в деяких ЗМІ з'явилася інформація про те, що губернатор Одеської області написав заяву про відставку. Ось я перед вами  ніяких заяв не писав... Що стосується указу на сайті президента, то цей документ не має нічого спільного з законодавством України  президент перевищив свої повноваження ",  сказав Степанов.
 
Степанов був призначений на посаду голови Одеської ОДА в січні 2017 року. До цього він п'ять років працював директором державного підприємства "Поліграфічний комбінат "Україна" з виготовлення цінних паперів".

Фото: Кореспондент

Президент відсторонив голову Одеської ОДА (оновлено)

Новини по темі