Мобільний додаток

Сережки-максі і надмір браслетів: наймодніші аксесуари квітня

5.04.2019 р., 20:09

Про наймодніші аксесуари квітня в ефірі програми "Модний сезон" розповіла її ведуча Марія Сизон.

Ведуча:

Марія Сизон

Вони заполонили стрічки соцмереж та захопили полиці магазинів. Чому б їм не оселитися і в вашій скриньці для прикрас? Ще кілька сезонів тому, побачивши такі великі та яскраві заколки для волосся на сторінках глянців, ми б здивувалися. Зараз же кожна справжня модниця зобов’язана придбати кілька об’ємних заколок у  стилі 90-х! Найтрендовіші – з перлинками або у вигляді назв брендів. Словом, цього сезону великі заколки мають навіть дуже стильний вигляд, перевірено!

Раз об’ємні аксесуари – це тренд, то гріх оминути увагою максі-сережки. Не соромтеся, вдягайте і доповнюйте ними навіть повсякденні образи. Головне – оберіть ту геометричну форму, що вам до душі!

Підкреслити жіночність допоможе бант! Ним можна прикрасити зачіску, зав’язати так шарф чи хустинку, декорувати сумочку чи одягти замість пояса. Вам як до вподоби?

До речі, про ремені! Наймоднішим цього сезону експерти назвали ремінь-ланцюжок! Приміряйте і ваш образ заграє по новому!

Ще один кумедний тренд, про який я не можу змовчати – це яскраві шкарпетки напоказ та нейлонові гольфи замість колготок. Перші носимо під брюки, другі – під спідниці та сукні, та не боїмося експериментів!

Гольфи, ремінь-ланцюжок, бант, максі-сережки та великі заколки у стилі 90-х – наймодніші аксесуари квітня!

До речі, забула про ще одну тенденцію: носити все і відразу! Цього сезону – це більше не моветон. Принаймні ви можете спробувати одягти на одну руку з десяток браслетів чи не обмежитися лише однією заколочкою.

Фото pixabay.com

Сережки-максі і надмір браслетів: наймодніші аксесуари квітня

Новини по темі