Мобільний додаток

Коболєв заявив про перемогу Нафтогазу над РФ за "кримським" позовом

1.03.2019 р., 15:38
НАК "Нафтогаз України" отримав позитивне рішення від арбітражу у Гаазі у справі про захоплення активів компанії Росією після незаконної анексії Криму. Про це на брифінгу в Києві повідомив голова компанії Андрій Коболєв, повідомляє Економічна правда.
 
"Ми отримали рішення арбітражу в Гаазі, де розглядався позов до РФ щодо втрачених активів в Криму і на шельфі Чорного моря. Рішення є позитивним, ми змогли довести в трибуналі факт того, що юрисдикція поширюється на цей випадок, довели, що Росія як держава винна у втраті активів і має виплатити компенсацію у сумі до 5 млрд доларів, але рішення щодо суми буде предметом наступного слухання пізніше цього року", — зазначив Андрій Коболєв. 
 
За його словами, особливість рішення полягає в тому, що історія захоплення активів у Криму відрізняється від справ інших позивачів. 
 
"Самопроголошена влада Криму будує доказову базу на тому, що вони начебто націоналізували активи "Нафтогазу" своїм рішення. Нам вдалося довести, що захоплення відбулося РФ одночасно або після анексії Криму. Саме доведення цього факту ми вважаємо головною перемогою", — повідомив Андрій Коболєв.
 
Нагадаємо, 20 вересня 2017 року «Нафтогаз України»  подав до Міжнародного трибуналу при Постійній палаті Третейського суду в Гаазі (Нідерланди) позов проти Росії з вимогою відшкодувати 5 мільярдів доларів збитків, яких компанія зазнала в результаті захоплення Росією активів «Нафтогазу» в анексованому Криму. 
 
Фото: Укрінформ
Коболєв заявив про перемогу Нафтогазу над РФ за "кримським" позовом

Новини по темі