Музичний психолог: Dima Prokopov представив сингл "На крилах"

Музичний психолог: Dima Prokopov представив сингл "На крилах"

Dima Prokopov представив новий сингл "На крилах", який він називає "співочою медитацією" про переживання розлучення та пошуки внутрішньої сили. Ця композиція одразу завоювала популярність, з'явившись у трендах YouTube і топ-100 Shazam. ""На крилах" – не просто пісня, а емоційний провідник, який спонукає до самоаналізу та переосмислення." – сказав артист в ефірі Радіо Промінь.


 

0:00 0:00
10
1x

Фото:  Сергій Галушка, Радіо Промінь

"Пісня "На крилах" – це шлях крізь емоції розлучення. Я б назвав цю пісню співочою медитацією про те, як знайти в собі силу піднятися після життєвих випробувань та знову знайти радість. Розставання, звичайно, оголює всі почуття, іноді емоції переповнюють, але не через самотність, а спогади про щасливі моменти. Не хочеться нових стосунків, хочеться жити минулим. У цій пісні я хочу стати для всіх жінок своєрідним музичним психологом. Тому що, на мою думку, "На крилах" – не просто пісня, а емоційний провідник, який спонукає до самоаналізу та переосмислення. Вона дарує впевненість, що після розставання завжди чекає нова історія. Кліп ми знімали у Києві не без пригод, тому що знімали вночі, десь о 5-й ранку почався обстріл, ми побігли в укриття, годину чекали відбою тривоги, але все закінчилось добре. Зараз нова робота вже у трендах YouTube, а також у топ-100 Shazam. Тому я дякую всім слухачам, що слухають, дивляться і бажаю усім дівчатам, які не можуть впоратися зі спогадами про минулі стосунки, забувати своїх колишніх, жити тільки майбутнім і щоб їхні крила завжди підіймалися тільки вище", — розповів Dima Prokopov в ефірі Радіо Промінь.

Нагадаємо, у листопаді Dima Prokopov видав сингл "Кава з краплями дощу".

Щоб не пропускати кращі українські прем'єри, підписуйтеся на подкаст шоу українських премʼєр "Селекція" та щоп'ятниці отримуйте на свій смартфон новий епізод програми.