Мобільний додаток

Роман Труба відмовився розглядати призначення на керівні посади у ДБР (аудіо)

28.08.2018 р., 16:30

Відмовився розглядати призначення 27 осіб на керівні посади у Державному бюро розслідувань і повернув всі подання конкурсній комісії директор ДБР Роман Труба.

Про це він розповів сьогодні, 28 серпня, на брифінгу у Києві. За його словами, конкурсна комісія знищила результати проходження переможцями конкурсу поліграфу. Хоча, каже Роман Труба, матеріали на кандидатів повинні зберігатися 5 років.

За словами Романа Труби, деякі з кандидатів є фігурантами журналістських розслідувань. Прізвища окремих переможців конкурсу фігурують в кримінальних провадженнях.

Прослухати

Результати проходження поліграфу кандидатами на посади у Державне бюро розслідувань для членів комісії, а не для голови ДБР, розповів у коментарі Українському радіо делегований до комісії Верховною Радою депутат від Блоку Петра Порошенка Микола Паламарчук. За його словами, конкурсна комісія діяла у законний спосіб.

Прослухати

За словами Миколи Паламарчука, комісія збереться у четвер 31-го серпня і дасть оцінку заявам директора Державного бюро розслідувань.

Нагадаємо, 18 липня конкурсна комісія відібрала 27 кандидатів на керівні посади ДБР, серед яких директори семи територіальних управлінь, керівники підрозділів центрального апарату і співробітники підрозділів внутрішнього контролю бюро. В прес-службі ДБР тоді повідомили, що їм не передали інформацію про кандидатів.

 

Будь у курсі - слухай новини! Щогодини на Українському радіо!

Роман Труба відмовився розглядати призначення на керівні посади у ДБР (аудіо)

Новини по темі