Обирай пісні. Визначай переможця

9 мільйонів євро надасть Німеччина на житло для тимчасово переміщених осіб (аудіо)

19.04.2018 р., 19:20

Дев'ять мільйонів євро грантових коштів надасть Німеччина Україні на спорудження житла для тимчасово переміщених осіб.

Це передбачено угодою, що її сьогодні підписано у Києві між Кабінетом Міністрів України, Українським фондом соціальних інвестицій та представниками Німеччини.

Ці кошти будуть спрямовані на створення житла для внутрішньо переміщених осіб у Харківській, Дніпропетровській, Запорізькій областях, а також на підконтрольних Україні територіях Донецької та Луганської областей.

Докладніше Віолетта Карлащук:

"Реалізація проекту "Сприяння розвитку соціальної інфраструктури" розрахована на чотири роки. За цей час планується збудувати щонайменше 10 багатоквартирних будинків для вимушених переселенців, - розповів виконавчий директор Українського фонду соціальних інвестицій Андрій Лактіонов. За його словами, нове житло за цим проектом зможе отримати приблизно тисяча людей. Кошти будуть спрямовані і на реконструкцію шкіл і дитсадків, де вчаться діти переселенців, каже Андрій Лактіонов.

З 2008-го року Німеччина надала Україні 25 мільйонів євро грантових коштів і вони були спрямовані на спорудження 400 соціальних об’єктів, таким чином житлові умови були поліпшені для півмільйона громадян, - повідомив посол Німеччини в Україні Ернст Райхель. За його словами, під час будівництва велика увага приділяється заходам енергоефективності.

Нині, за даними, оприлюдненими міністром соціальної політики Андрієм Ревою, в Україні офіційно зареєстровано майже півтора мільйона внутрішньо переміщених осіб".

Віолетта Карлащук. Українське радіо.

Прослухати репортаж

 

Будь у курсі - слухай новини! Щогодини на Українському радіо!

9 мільйонів євро надасть Німеччина на житло для тимчасово переміщених осіб (аудіо)

Новини по темі