Мобільний додаток

Суд не погодився на примусовий забір біологічних зразків Надії Савченко (аудіо)

18.04.2018 р., 17:49

Згоду на примусовий забір біологічних зразків Надії Савченко не дав Шевченківський районний суд столиці.

Відповідну ухвалу, що не підлягає оскарженню, оголосила слідчий суддя Ольга Юзькова після розгляду відповідного клопотання СБУ. У клопотанні слідчий просив дозволу примусово відібрати біологічні зразки, щоб порівняти їх зі слідами, що залишилися на мобільному телефоні, вилученому у листопаді 2017 року під час першого перевезення зброї з окупованої території Донецької області. Також у клопотанні було вказано, що сліди - "жіночого походження". Сама Надія Савченко відповилася надати зразок добровільно, про що вона сказала у суді.

Прослухати

На запитання Українського радіо про подальші дії СБУ після відмови суду у примусовому заборі біоматеріалу, речниця Служби безпеки Олена Гітлянська сказала, що ця інформація не може бути оприлюднена без згоди слідчого.

Нагадаємо, Надію Савченко звинувачують у підготовці теракту проти керівництва країни з метою державного перевороту. 22 березня Верховна Рада дала згоду на її арешт і притягнення до кримінальної відповідальності після відповідного подання Генеральної прокуратури. Обгрунтовуючи подання, Генеральний прокурор Юрій Луценко продемонстрував у парламенті відеозаписи, на яких, за версією органів слідства, вона і іще один підозрюваний у справі - керівник штабу Громадської організації «Офіцерський корпус» Володимир Рубан - обговорюють деталі теракту. 23 березня Шевченківський районний суд Києва обрав для Надії Савченко запобіжний захід у вигляді двох місяців тримання за ґратами, сама народний депутат оголосила голодування.

 

Хочеш знати більше - слухай новини на Українському радіо!

Суд не погодився на примусовий забір біологічних зразків Надії Савченко (аудіо)

Новини по темі