Мобільний додаток

МВФ: Україні терміново потрібен закон про Антикорупційний суд

19.02.2018 р., 13:45

Міжнародний валютний фонд наполягає на невідкладному запроваджені в Україні закону про Антикорупційний суд.

Про це йдеться в офіційній заяві МВФ за підсумками роботи в Києві групи його експертів, інформує "Українська правда".

"Наразі важливо, щоб влада України забезпечила невідкладний розгляд законопроекту про Антикорупційний суд", - наголошують у фонді.

Також важливо, щоб під час розгляду у Верховній Раді були враховані поправки для повної відповідності закону умовам програми фонду EFF і зазначеним у ній зобов'язаннями країни, а також рекомендаціям Венеційської комісії.

Крім цього, влада України має забезпечити прогрес в реалізації інших відкладених заходів, в тому числі в енергетичному і фіскальному секторах, які необхідні для досягнення поставлених програмою співпраці цілей. За даними МВФ, переговори з цих питань відбудуться найближчим часом.

Нагадаємо, МВФ очікує від України ухвалення закону про Антикорупційний суд та заявляє, що проект Порошенка про суд суперечить зобов’язанням України. Світовий банк теж висунув свої вимоги, попередивши, що на кону - $800 млн.

Євросоюз офіційно виступив із критикою на адресу Банкової через те, що президент подав законопроект про Антикорупційний суд, який суперечить обіцянкам Києва та рекомендаціям Венеційської комісії.

МВФ: Україні терміново потрібен закон про Антикорупційний суд

Новини по темі