Обирай пісні. Визначай переможця

Мітингувальники в центрі Києва оголосили вимоги до Ради

10.12.2017 р., 16:01

Організатори маршу за імпічмент після завершення мітингу на Майдані Незалежності розпочали рух в напрямку СІЗО СБУ на Аскольдовому провулку.

Про це повідомляє УНІАН.

Організатори маршу з вимогою прийняття закону про імпічмент оголосили 4 вимоги до Верховної Ради України, яка повинна їх прийняти з 19 по 22 грудня. Вони закликали громадян наступної неділі також зібратися на марш за імпічмент.

Представник партії “Рух нових сил” Ольга Галабала повідомила, що у цьому році у період з 19 по 22 грудня відбудеться останній сесійний тиждень у парламенті. Вона заявила, що учасники маршу за імпічмент вимагають від парламенту прийняття 4 вимог: “Перша вимога — це закон про імпічмент. Друга вимога — це закон про антикорупційний суд. Третя вимога — в другому читанні прийняти закон про вибори, тому що перше читання ми відстояли 19 жовтня. І четверта вимога — це відставка генерального прокурора Юрія Луценка, який в змові з Порошенком і іншими фактично минулого тижня хотів зробити корупційний переворот. За це Юрій Луценко, який став на чолі цього процесу, має піти геть”, - сказала Галабала.

Мітингувальники в центрі Києва оголосили вимоги до Ради

Новини по темі