Мобільний додаток

Трамп-молодший зізнався у контактах з Wikileaks

14.11.2017 р., 10:08

Старший син президента США Дональд Трамп-молодший під час виборчої кампанії свого батька підтримував контакти з Wikileaks.

13 листопада, він опублікував в Twitter свою переписку в мікроблозі з цим викривальним порталом. Раніше про листування повідомив журнал The Atlantic, передає DW.com.

З твітів, оприлюднених сином глави Білого дому, видно, що він отримав від Wikileaks кілька запитів і лише в трьох випадках відповів.

В одному з них викривачі попросили Трампа-молодшого прокоментувати запуск однієї громадської організації сайту putintrump.org на що він відповів, що нічого про це не знає, але пообіцяв навести довідки.

В інший раз співробітників Wikileaks цікавив публічний коментар з приводу одного повідомлення про Клінтон, на що політик відповів, що вже надав його.

Третій контакт полягав у тому, що Трамп запитав, що стоїть за одним викриттям, про який він нещодавно прочитав. На це портал попросив Трампа-старшого поділитися посиланням.

Нагадаємо, в ході президентської гонки сайт Wikileaks оприлюднив листи кандидата в президенти від Демократичної партії Хілларі Клінтон, отримані в результаті хакерських атак.Ця публікація сильно зіпсувала позиції Клінтон на виборах.

Американські спецслужби вважають, що за зломом її пошти стоїть російська влада.

Трамп-молодший зізнався у контактах з Wikileaks

Новини по темі