Переглянути у мобiльнiй версiї
Опитування

В Україні стартує Навчальна ініціатива для лікарів (Аудіо)

13.09.2017 р., 19:20

16 тисяч українських лікарів зможуть безкоштовно пройти навчальний он-лайн курс Британського медичного журналу BMJ.

Найдавніше медичне видання Великобританії має потужний ресурс для професійного розвитку медиків. На ньому розміщено статті, лекції, освітні модулі. За бажанням можна пройти он-лайн тестування, отримані бали зараховуватимуться системою як бали професійного розвитку.

Розповідає Катерина Шевцова:
                                                               
"Лікар повинен удосконалювати свої знання упродовж усього життя, кажуть самі медики. Можливостей для цього зараз достатньо – хоч наживо, хоч он-лайн. Платформа Британського медичного журналу дозволяє лікарям отримувати навчальні матеріали і новинки у зручний для них спосіб і час. Потрібно лише зареєструвати профіль на сайті Британського
медичного журналу.

Для українських медиків доступ до інформації безкоштовний, та більше - на он-лайн платформі двісті вісімдесят п’ять матеріалів подано українською, каже керівник групи з впровадження навчальної ініціативи Британського медичного журналу в Україні Олена НОВИЧКОВА.

Реєструватимуть охочих на платформі Британського медичного журналу лікарі-координатори. Ці посади скоро з’являться в усіх медичних вишах і у кожному департаменті охорони здоров’я, повідомив заступник Міністра охорони здоров’я Олександр Лінчевський.

Нині в країні надано понад 700 ліцензій на доступ до освітніх матеріалів BMJ. Передбачається, що до грудня до освітньої ініціативи буле залучено майже три тисячі медиків, а до середини 19-го року післядипломне підвищення кваліфікації через платформу BMJ, прОйдуть 16-ть тисяч українських  лікарів усіх напрямків".
            
Катерина Шевцова. Українське радіо.

Прослухати репортаж

 

Хочеш знати більше - слухай новини на Українському радіо!

В Україні стартує Навчальна ініціатива для лікарів (Аудіо)

Новини по темі