Мобільний додаток

МОЗ забезпечило новонароджених необхідними ліками

28.08.2017 р., 13:18

Компанія "Crown Agents" повністю виконала замовлення Міністерства охорони здоров'я і закупила препарати для лікування дихальних розладів у новонароджених, що є однією з головних причин смертності у перші тижні життя малюків.

Про це повідомляє прес-служба МОЗ.

"Crown Agents" повністю виконали поставлене завдання, при цьому економія бюджетних коштів становила понад 800 тисяч гривень", - йдеться у повідомленні.

Загалом із Державного бюджету 2016 року на закупівлі за цією програмою виділено 51,1 млн. гривень для придбання 5013 лікарських засобів. За даними МОЗ, медичні заклади вже на 96 % забезпечені необхідними для порятунку малюків лікарськими засобами. 4 % поставок наразі в процесі підготовки до відправки.

У міністерстві також поінформували, що "Crown Agents" здійснюють закупівлі за кошти державного бюджету для МОЗ України за 12 програмами загалом на 1,066 млрд. грн.

Потенційна економія бюджетних коштів на закупівлі за програмами, що координує "Crown Agents", становить понад 124 млн. грн, які планується спрямувати на додаткові закупівлі за відповідними напрямками.

Нагадаємо, у липні компанія "Crown Agents" підписала із МОЗ України угоду щодо закупівель за Державний бюджет 2017 року.

МОЗ забезпечило новонароджених необхідними ліками

Новини по темі