Мобільний додаток

За лаштунками

За лаштунками

Бесіда про різні види сучасного мистецтва, їхню специфіку, закони, принади і прорахунки,  творчу «кухню», що прихована від слухача.

Наступні передачі

 • 19.01.2019 11:30:00
  - Культура
  Ведучі:

  Прем"єрні вистави зими та найближчі плани у  Київському академічному театрі драми і комедіі на лівому березі Дніпра, Київськjму академічному театрі на Подолі, Київському академічному театрі "Колесо", а також зустрінуться з  режисером І.Грінбергом, керманичами театрів В.Малаховим та І.Кліщевською, акторками І.Мельник, О.Завгородньою, А.Варпаховською (Канада).

Минулі передачі

 • 12.01.2019 11:30:00
  - Культура
  Ведучі:

  Свята тривають. Гості випуску привітають слухачів з Новим роком та Різдвом Христовим, поділяться своіми минулорічними здобутками та найближчими планами. У програмі беруть участь Анжеліка Рудницька, Катарина Синчилло, Віктор Кошель, Інна Гончарова, Олена Хижна.

 • 05.01.2019 17:30:20
  - Культура
  Ведучі:

  Новорічні вітання від знаних і популярних митців. Гості випуску: актор і співак Анатолій Гнатюк, театральний режисер, художній керівник Майстерні театрального мистецтва "Сузір"я" Олексій Кужельний, поетеса і авторка гуморесок Ганна Попович та співачка Таня Дьяченко.