Мобільний додаток

Наталія Ступакова

Наталія Ступакова

Ведуча програм "Батьківська кухня" та "Психологія освіти". 

Народилася у Києві. Закінчила Київський педагогічний коледж та Національний педагогічний університет імені Михайла Драгоманова. Працювала педагогом у школі.

Авторка тренінгів з розвитку особистості для молодших школярів. Кінокритик у дитячій періодиці.

На Українському радіо працює понад 20 років. Була ведучою програм "Школяда", "Старшокласник", "АВС", "Твій вибір", "Після уроків", "Батьківські збори", "Сім’я – фортеця моя", "Знай наших", "VOX POPULI", "Зігріте серце".

Наступні передачі

 • 19.01.2019 12:22:00
  - Культура

  Сучасні можливості у навчанні та вихованні дітей для батьків і вчителів. Як обрати щось для себе? Про це говоримо зі співзасновником та керівником студії онлайн-освіти EdEra, експертом з дистанційної освіти Координатора проектів ОБСЄ Україна Іллєю Філіповим.
  На телефонному зв’язку зі студією дитячий і сімейний психолог, автор книг і семінарів Світлана Ройз та керівник ГО «Смарт освіта», журналіст Галина Титиш

 • 20.01.2019 04:20:00
  - Культура

  Сучасні можливості у навчанні та вихованні дітей для батьків і вчителів. Як обрати щось для себе?
  Про це говоримо зі співзасновником та керівником студії онлайн-освіти EdEra, експертом з дистанційної освіти Координатора проектів ОБСЄ Україна Іллєю Філіповим.

 • 22.01.2019 15:05:00
  - Культура

  Передача покликана сприяти вдосконаленню системи освіти, розв’язувати психологічні проблеми, що виникають в освітніх закладах, поширювати інновації та цінний досвід психологів та налагоджувати взаєморозуміння між всіма учасниками навчального процесу. До студії запрошуються психологи, освітяни, студенти, учні, вихованці закладів освіти, батьки

 • 23.01.2019 03:00:03
  - Культура

  Передача покликана сприяти вдосконаленню системи освіти, розв’язувати психологічні проблеми, що виникають в освітніх закладах, поширювати інновації та цінний досвід психологів та налагоджувати взаєморозуміння між всіма учасниками навчального процесу. До студії запрошуються психологи, освітяни, студенти, учні, вихованці закладів освіти, батьки.

Минулі передачі

 • 16.01.2019 02:00:31
  - Перший канал

  Спільний проект МОН України і Британської Ради «Шкільний вчитель нового покоління». Учасниця програми - менеджер освітніх проектів Британської Ради в Україні Вікторія Іваніщева.

 • 16.01.2019 03:00:03
  - Культура

  Обговорюємо спільний проект МОН України і Британської Ради «Шкільний вчитель нового покоління».
  До студії запрошена менеджер освітніх проектів Британської Ради в Україні Вікторія Іваніщева.

 • 15.01.2019 15:05:00
  - Культура

  Обговорюємо спільний проект МОН України і Британської Ради «Шкільний вчитель нового покоління».
  До студії запрошена менеджер освітніх проектів Британської Ради в Україні Вікторія Іваніщева.
  На телефонному зв’язку зі студією головний спеціаліст департаменту загальної середньої та дошкільної освіти МОН України Оксана Коваленко; декан факультету початкової освіти та філології Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії Інна Ящук; викладач Вінницького державного педагогічного унівреситету ім. М. Коцюбинського Олена Змієвська та кандидат філологічних наук, викладач Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича Катерина Худик.

 • 13.01.2019 04:20:00
  - Культура

  Дитина і диво: чи варто вірити в дива, що вважати дивом, чи треба і як довго потрібно підтримувати віру дитини в диво, як творити дива для дітей. Про це говоримо із доцeнтом Київського унівeрситeту імeні Бориса Грінчeнка Оленою Половіною. На телефонному зв’язку зі студією священик Православної Церкви України Василь Білик.

 • 12.01.2019 12:22:00
  - Культура

  Дитина і диво: чи варто вірити в дива, що вважати дивом, чи треба і як довго потрібно підтримувати віру дитини в диво, як творити дива для дітей.
  Про це говоримо із доцeнтом Київського унівeрситeту імeні Бориса Грінчeнка Оленою Половіною.
  На телефонному зв’язку зі студією священик Православної Церкви України Василь Білик.

 • 09.01.2019 03:00:03
  - Культура

  “Liberal arts: Лідерство в освіті” – відкриті форуми для вчителів, покликані сформувати вчителя-лідера та поширити модель навчання впродовж життя. Обговорюємо освітні тренди, які педагогам слід втілювати уже сьогодні

 • 08.01.2019 15:05:00
  - Культура

  “Liberal arts: Лідерство в освіті” – відкриті форуми для вчителів, покликані сформувати вчителя-лідера та поширити модель навчання впродовж життя. Обговорюємо освітні тренди, які педагогам слід втілювати уже сьогодні

 • 06.01.2019 04:20:00
  - Культура

  Дитина і диво: чи варто вірити в дива, що вважати дивом, чи треба і як довго підтримувати віру дитини в диво, як творити дива для дітей.  Про це говоримо із доцeнтом Київського унівeрситeту імeні Бориса Грінчeнка Оленою Половіною. На телефонному зв’язку зі студією психолог-графолог, психотерапевт Ольга Вакулюк-Лукашук

 • 02.01.2019 03:00:03
  - Культура

  Чи сприяє щастя пізнавальній активності того, хто навчається. Що варто знати і  робити, аби у свята та після свят бути щасливими. Думками ділиться співзасновник освітньої платформи та R&D лабораторії Beehiveor, кандидат біологічних наук Віктор Комаренко.
  На телефонному зв’язку співзасновник освітньої платформи та R&D лабораторії Beehiveor, кандидат біологічних наук Вікторія Кравченко та кандидат психологічних наук Віра Романова

 • 01.01.2019 15:02:10
  - Культура

  Чи сприяє щастя пізнавальній активності того, хто навчається. Що варто знати і  робити, аби у свята та після свят бути щасливими. Думками ділиться співзасновник освітньої платформи та R&D лабораторії Beehiveor, кандидат біологічних наук Віктор Комаренко. На телефонному зв’язку співзасновник освітньої платформи та R&D лабораторії Beehiveor, кандидат біологічних наук Вікторія Кравченко та кандидат психологічних наук Віра Романова.