Мобільний додаток

Чому в Україні зросли ціни на цукор, яйця та олію та чи варто чекати на їх зниження — аналізує експерт

21.02.2021 р., 22:11

У 2020 році ціни на цукор, яйця та олію зросли на 54,7%, 52,3% та 25,6% відповідно. Директор Української асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко в ефірі Українського радіо прокоментував, чому в України ростуть ціни на продукти.

Програма:
Ведучі:

"В Україні з 2017 року багато цін на найдешевші продукти харчування є дорожчі ніж у країнах Європи. Це вже стало тенденцією. І іноді буває різниця у 40 відсотків, як наприклад на білий хліб та молоко. Що стосується цін на олію, хліб та яйця, це необхідно відокремити від інших цін, оскільки якщо ми говоримо про хліб, хлібобулочні вироби та олію, тут спрацьовують поки що світові фактори. Багато країн через коронакризу почали складати у свої резерви продукти, які мають тривалий термін зберігання, тому поки не закінчиться криза, вони будуть скоріше за все їх накопичувати. Але якщо прийде новина, що світ переборов коронавірус, то ми одразу побачимо, як різко  ціни на ці продукти підуть вниз", — пояснив Олексій Дорошенко.

Щодо яєць, то у цьому випадку, на думку Дорошенка, спрацьовує звичайний український фактор, а саме ціна на яйця не має ринкового утворення.

"Тобто спочатку її виробники розхитують вверх, потім вона різко падає вниз через знижений попит і потім декілька місяців виробники працюють собі у збиток і продають менше собівартості. І зростання цін на зерно це лише одна із причин подорожчання яєць", сказав він.

Дорошенко прогнозує стабілізацію та зменшення цін на яйця на початку березня.

"Двічі у попередні роки ми звертались до Антимонопольного комітету щодо неринкового ціноутворення, оскільки ми маємо підстави говорити про те, що тут є картельний зговір виробників. Одразу після звернення до Антимонопольного комітету ціни починали стабілізуватися. Зараз ситуація буде приблизно такою ж самою. Тому що зараз є фактор підвищення цін на корми, а є просто фактор суттєвого підвищення прибутку. Тому в даному випадку ми побачимо вже на початку березня стабілізацію цін і скоріше за все їх зниження, оскільки попит зараз суттєво падає. Я думаю, що навіть на Великдень ціна на яйця буде на 7-8 гривень нижче ніж вона є сьогодні", — зазначив експерт.

Експерт вважає, що наразі не буде суттєвого зростання цін на продукти, оскільки всі фактори, які негативно впливали на наш гаманець, вже спрацювали. 

"Зараз ми маємо умови, коли світовий фактор вже перестає працювати і скоріш за все ціни все-таки поповзуть вниз. Хоча цього року подорожчання цін на продукти є більшим у 2020 році, але в тому є фактор нашого планування. Адже у державний бюджет ми заклали споживчу інфляцію на рівні 7,5%, а не 5%, як було минулого року", — прокоментував він.

Нагадаємо, 8 лютого Україна увійшла до складу Комітету зі всесвітньої продовольчої безпеки ООН завдяки потужному продовольчому експорту. За підсумками останнього Україна посіла перше місце у світі з експорту соняшникової олії, друге з експорту ячменю, а також була у четвірці експортерів кукурудзи та у п'ятірці найбільших експортерів пшениці.

Окрім того, президент України Володимир Зеленський під час одноденного офіційного візиту до Об’єднаних Арабських Еміратів 14-15 лютого домовився про збільшення товарообігу між Україною та ОАЕ в декілька разів. Таким чином, Україна і надалі буде гарантом продовольчої безпеки ОАЕ.
 

Фото: pexels.com

Чому в Україні зросли ціни на цукор, яйця та олію та чи варто чекати на їх зниження — аналізує експерт

Новини по темі