Мобільний додаток

"Холодні ночі листопада" – новий реліз від гурту "Lvivdanceclub"

5.12.2019 р., 10:10

Гурт "Lvivdanceclub" презентував на Радіо Промінь нову пісню "Холодні ночі листопада". Також музиканти розповіли про новий реліз, кліп на цей трек та про плани на участь у нацвідборі Євробачення.

Гурт "Lvivdanceclub" "зігріє" слухачів та глядачів у "Холодні ночі листопада". Саме так називається трек, який музиканти презентували в ефірі Радіо Промінь. "Ми вирішили зігрівати усіх в холодні ночі. Бо у людей зі зміною погоди настає такий депресивний настрій, а ми за те, щоб у холодні ночі листопада зберігати найголовніше – любов", – розповіли учасники гурту Павло Муха та Андріан Попович. 

У кінці листопада гурт "Lvivdanceclub" презентував також відео на цю пісню. "Кліп знімали в кінці жовтня, щоб підготуватися до холодного листопада. Було дуже круто, тому що погода була відповідна і сонечко легеньке. Усім шанувальникам Ютубу, пропонуємо знайти наш кліп "Холодні ночі листопада" і переглянути, щоб візуалізувати настрій в даній роботі", – говорять хлопці.

Крім того, музиканти поділилися планами на весну. "Lvivdanceclub" написали, як вони кажуть "секретний трек", на суспільно важливу тему англійською мовою. І чи буде він презентований саме на нацвідборі "Євробачення", артисти теж воліють зберігати інтригу.

Не роблять таємниці Павло Муха та Андріан Попович зі своїх найближчих планів. На 13 грудня "Lvivdanceclub" організовують фестиваль "West side superstars". Хлопці пояснюють, такими івентами вони закладають платформу для старту артистів західної України, щоб на великій сцені з'явилися нові імена.

фото - Facebook
 

"Холодні ночі листопада" – новий реліз від гурту "Lvivdanceclub"

Новини по темі